Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

AKCJA „MAMY MOC”! ZAINSPIRUJ SIĘ!

5 września o 18:00 5 września o 18:00

   Drogie Mamy, z myślą o Was narodził się pomysł na przedstawienie Wam historii kilku kobiet, które, tak jak my wszystkie na co dzień, są Mamami i które odnalazły w swoim życiu zawodowym inspirację i motywację do działania. Przygotowaliśmy dla Was serię wywiadów – live’ów, podczas których naszymi gośćmi będą kobiety, które realizują swoja pasje i są szczęśliwe;) Chcemy, żebyście i Wy odnalazły własną drogę do realizacji marzeń i spełnienia zawodowego. Pragniemy Was inspirować, pozytywnie motywować, wspierać i dzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Pamiętajcie Kochane, że MAMY MOC!

 

 

   Przychodzi taki moment w życiu każdej z nas, kiedy zastanawiamy się nad WIELKĄ ZMIANĄ W NASZYM ŻYCIU, kiedy tęsknimy do powrotu do aktywności zawodowej i jednocześnie pragniemy pogodzić pracę z macierzyństwem. Nasze dzieci nie potrzebują już tyle uwagi, co wcześniej, a my z przyjemnością wracamy do pracy. Jest to oczywiście wyzwanie dla każdej z nas, ale przecież życie polega na podejmowaniu wyzwań!

 

 

   Często, zanim podejmiemy decyzję o zmianie naszego życia zawodowego towarzyszom nam liczne wątpliwości, szukamy wsparcia bliskich i rad przyjaciół. Czasem stawiamy wszystko na jedną kartę, wahamy się i głowimy jak pogodzić opiekę nad dzieckiem z pracą. Zapewne większość z Was zna to z autopsji… Pragniemy zwrócić Waszą uwagę na to, że skuteczna motywacja i pozytywne podejście mogą zdziałać cuda! Realizacja marzeń daje nam niesamowitą satysfakcję i zwiększa naszą pewność siebie. Dzięki pracy naszych marzeń możemy być szczęśliwe;)

 

 

 

   Nie bójmy się marzyć! Spełniajmy nasze marzenia i realizujmy się poprzez uczenie się nowych rzeczy… Kto wie, może niedługo zaprosimy jedną z Was na live’a, żeby opowiedziała nam o swoim sukcesie;)

 

 

A tymczasem zapraszamy Was na pierwszego Live’a na nasz Instagram 5 września o 18:00 z niezwykłym gościem, wspaniałą mamą, która opowie nam o swojej drodze do spełnienia zawodowego:

https://www.instagram.com/babygo.portal/

 

 

Zobacz z kim będziemy rozmawiać:

https://www.facebook.com/Anna-H-Fotografia-638419693298343

 

 

 

   Także do dzieła! My, Portal BabyGo, pragniemy wesprzeć Was Drogie Mamy w realizacji Waszych pragnień, inspirować i zachęcić do działania. Wierzymy w Was i zapraszamy do udziału w naszych live’ach! Mamy nadzieję, że będą one dla Was inspiracją i zmotywują Was do działania;)

 

Trzymamy za Was kciuki!!!

 

Jeśli chcesz dołączyć do naszej Akcji i zainspirować inne mamy- napisz do nas e-mail: mamymoc@babygo.pl

 

 

PATRONI MEDIALNI WYDARZENIA:

 

 

DIAGNOSTYKA BANK KOMÓREK MACIERZYSTYCH Sp. z o.o.

www.BANK.diag.pl

 

 

Mommypreneurs:

https://www.facebook.com/mommypreneurspl/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.