Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Bliżej siebie, bliżej innych - bezpłatny warsztat dla Kobiet

środa, 12.10.2020 środa, 12.10.2020
Kraków, ul. Beskidzka 30c Kraków, ul. Beskidzka 30c

Na co dzień wiele z nas żyje bardzo szybko, schematycznie, z nadmiarem obowiązków. Wiele chcemy na już, a najlepiej, jakby to było na wczoraj. Nasz pęd niestety niczego nie przyśpiesza, a często wręcz odwrotnie powoduje frustrację. Zdarza się też, że zatracamy się w byciu dla innych i zapominamy o sobie. To dobry moment, by zatrzymać się i przyjrzeć swojemu życiu - co jest dla nas ważne? Jakie wartości wyznajemy i czy żyjemy zgodnie z nimi. To dobra okazja, by zajrzeć w głąb siebie, aby nadać właściwy kierunek, w którym pragniemy podążać.

 

Zapraszam Cię na spotkanie w formie pogadanki i warsztatu w jednym, gdzie będziesz mogła zatrzymać się i odbyć krótką, ale ciekawą podróż do wnętrza siebie. Wierzę, że znajomość własnych wartości i postępowanie w zgodzie z nimi daje siłę, a przede wszystkim poczucie sensu i spełnienia w codziennym życiu.

 

Korzyści ze spotkania:

zatrzymasz się i sprawdzisz, co jest aktualnie ważne dla Ciebie w życiu,

poczujesz, co jest w Tobie żywe - jakie kryją się za tym emocje i potrzeby.

 

Kiedy: środa, 28.10.2020

Godzina: 12:30

 

Wstęp bezpłatny!

 

Liczba uczestniczek ograniczona, wymagamy wcześniejszej rezerwacji miejsca.

Tel: 666290333 lub recepcja@laloba.pl

 

Kilka słów o prowadzącej
Żaneta Lipiec-Goj – jestem coachem, trenerem oraz fanką komunikacji empatycznej. Pasjonuje mnie praca z kobietami. Bardzo lubię zajmować się obszarem rozwoju osobistego, emocji i komunikacji. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych. Inspiruję do bycia w zgodzie ze sobą oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prywatnie jestem mamą 4- letniego Staszka. Bardzo lubię zgiełk, hałas i życie w miejskiej dżungli. Pijam bardzo dużo kawy i jestem molem książkowym.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.