Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Cykl warsztatów w ramach projektu Kobiety dla Kobiety "Zmień siebie,daj siebie.

8.06.2019 godz. 11:00-18:00 8.06.2019 godz. 11:00-18:00
 Hilton Garden Inn Krakow Airport  Hilton Garden Inn Krakow Airport
Ogłaszamy,że Fundacja 3-4-Start rusza z cyklem warsztatów w ramach projektu Kobiety dla Kobiety "Zmień siebie,daj siebie.  Praca nad sobą to najważniejsza praca, jaką powinniśmy wykonać. Jest też najtrudniejsza, ale dzięki niej, możemy poznać lepiej siebie i sięgnąć po to, o czym od zawsze marzymy! Nie wiesz od czego zacząć? Po raz kolejny pomocną dłoń wyciąga Fundacja 3-4-Start, która przygotowała warsztaty dla półfinalistek i finalistek projektu Kobiety dla Kobiety -Zmień siebie, daj siebie". Co więcej, z warsztatów może skorzystać każda kobieta, która czuje, że ich potrzebuje. Mamy aż 20 miejsc!

 

Już 8 czerwca  pierwsze warsztaty: 

 


Program Warsztatów :

 

11.00-12.30 "Biznes Woman" - zaplanuj swoją przyszłość ! 
Zaczynamy warsztatami dla przedsiębiorczych kobiet. Jeśli długo myślisz o jakimś biznesie, podjęciu pracy, zmianach na polu zawodowym i potrzebujesz wsparcia, tutaj znajdziesz pomoc. Doradztwo z zakresu aktywizacji, księgowości, przedsiębiorczości i edukacji. Prelegenci – Mariusz Dybał i Mateusz Sokół z firmy LOREM PRO Księgowość

12:30- 13:00 - przerwa
13:00- 15:00 - "Warsztaty pracy z głosem" prelegent Natalia Vince
***(warsztat tylko dla półfinalistek i finalistek projektu, brak możliwości zakupu biletu)

15:00- 16:00 przerwa obiadowa

16:00-17:15 Warsztaty spełniania marzeń prelegent Katarzyna Targosz

Mówi się, że marzeń nie powinno się odkładać. Jeśli już odkładać, to pieniądze na marzenia. Bo choć wciąż w sferze marzeń, są realne do spełnienia. Zastanawiasz się czasem, czy spełniania marzeń można się nauczyć tak, jak czytania albo gotowania?
Czy realizacja marzeń to coś, na co mamy realny wpływ?
Czy temat spełniania marzeń można potraktować jako rodzaj nauki, taką marzeniologię?
I co marzenie ma wspólnego z RUMAKiem? W teorii każdy zna się na marzeniach. Czas teorię przekuć w praktykę – i tego będą dotyczyły te warsztaty. A poprowadzi je mistrzyni w swoim fachu, powieściopisarka, blogerka, autorka bajek dla dzieci, fotografka, szczęśliwa mama i żona – Katarzyna Targosz. Na swoim przykładzie pokaże, jak wygląda droga od marzenia do jego realizacji. Na swoim kocie ma liczne sukcesu, poprzez opowiadane w swoich książkach historie, motywuje kobiety do walki o swoje marzenia i do podążania własną drogą, a swoim życiem pokazuje, że marzenia to realne cele do osiągnięcia. I dobrze wie, co jest potrzebne, aby marzenie stało się rzeczywistością.


INFORMACJE O ZAPISACH NA WARSZTATY:
Zapisy możliwe poprzez kontakt z Fundacja 3-4-Start
Liczba miejsc ograniczona : 20 miejsc

 Płatność za udział w warsztatach:

 


Zapisując się na warsztat zadecyduj ile możesz zapłacić w formie cegiełki, a my dofinansujemy resztę. Pełny koszt Twojego udziału, w warsztatach to 299 zł. Jeżeli chcesz wpłacić inną kwotę prosimy o kontakt z Fundacją e-mail : projekty@fundacja3-4-start.pl lub telefonicznie 730343452
Płacąc za udział w warsztatach nie tylko inwestujesz w siebie i swój rozwój , ale także wspierasz działania projektu Kobiety dla Kobiety Fundacji 3-4-Start i stwarzasz możliwość wzięcia udziału w warsztatach rozwoju osobistego i zawodowego osobie, która nie mogłaby w nich uczestniczyć z powodów trudnej sytuacji finansowej.

Szacowana wartość szkolenia 1197 złotych

Cegiełka za udział w warsztatach do 1 czerwca - 149 złotych
po 1 czerwca 299 złotych.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji
telefon 730343452 lub e-mail: projekty@fundacja3-4-start.pl

 

INFORMACJE O ZAPISACH NA WARSZTATY: 


Zapisy możliwe poprzez kontakt z Fundacja 3-4-Start
Liczba miejsc ograniczona : 20 miejsc

 Hilton Garden Inn Krakow Airport

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.