Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Grupa wsparcia dla rodziców mających trudności wychowawcze

2017-08-31 2017-08-31

Zapraszamy wszystkich rodziców na wyjątkową grupę wsparcia

SPiT specjalistyczne poradnictwo i terapia zaprasza na warsztaty dla rodziców, dzięki którym:

- lepiej zrozumiesz i będziesz reagować na emocje dziecka, - poradzisz sobie z własnymi emocjami, - skutecznie będziesz stawiać granice, - zdobędziesz umiejętności rozwiązywania konfliktów, - wzmocnisz poczucie wartości u swojego dziecka, - poradzisz sobie z kłopotami dziecka w szkole.

Podczas spotkań grupy wsparcia w miłej atmosferze porozmawiamy o tym co jest dla nas rodziców trudne, razem będziemy rozwiązywać problemy i wspierać się w trudnych chwilach.

 

Warsztaty co dwa tygodnie prowadzi Małgorzata Sarnecka z wykształcenia pielęgniarka i pedagog terapeuta. W obu zawodach posiada wieloletnie doświadczenie.

Ukończyła Studium Medyczne na kierunku pielęgniarstwa .

Na Uniwersytecie Świętokrzyskim ukończyła magisterskie studia na kierunku Pedagogika o specjalności Rewalidacja z Terapią Pedagogiczną.

Nadal podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w różnych kursach i szkoleniach.

Obecnie pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie na oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Prywatnie jest mamą trójki dzieci w tym niesfornego nastolatka, dlatego wie, jak ważne jest wsparcie i pomoc w tak wielkim wyzwaniu jakim jest wychowanie dzieci ,w szczególności kiedy trafi nam się ,,trudniejszy” egzemplarz

Pani Małgorzata oferuje Państwu fachową poradę, konsultację i terapię z dojazdem do Państwa domów w sprawach dotyczących dzieci i młodzieży mających specyficzne trudności w nauce, jak i tych z trudnościami w zachowaniu.

Jest możliwość indywidualnych porad pedagogicznych dla rodziców zarówno z dojazdem do domu jak i w lokalu przy Studenckiej. Pomagam rodzicom również dzieci niepełnosprawnych , zaburzonych , odwiedzam też w ramach moich usług szkoły do której dziecko chodzi a są z nim jakieś problemy.

Zapisy:

885 905 170

Cena 30 zł za rodzica bądź 2 rodziców, spotkanie trwa 1, 5h

Spotkania indywidualne 40 zł, 60 minut

Terapia pedagogiczna 50 zł, 60 minut

 

Więcej na stronie:

http://pomocnypedagog.pl/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.