Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Jakie są korzyści z wizyty u osteopaty?

 KLINIKA OSTEOPATII I FIZJOTERAPII REHAORTHOPEDICA KLINIKA OSTEOPATII I FIZJOTERAPII REHAORTHOPEDICA

Naszą misją jest kompleksowa opieka i dbanie o zdrowie przyszłych mam oraz ich dzieci. Uważamy, że nie ma piękniejszego widoku niż szczęśliwa mama i jej zadowolone dziecko. Nasza praca dostarcza nam wielu radosnych chwil, ogrom satysfakcji i jednocześnie stanowi nieustanną motywację do dalszego doskonalenia umiejętności.

 

 

Osteopatia ma do zaoferowania bardzo szeroki zakres terapii. Kobietom w ciąży umożliwia zlikwidowanie uciążliwych dolegliwości bólowych kręgosłupa lędźwiowego lub szyjnego, leczenie dyskopatii, rwy kulszowej, nerwobóli, zawrotów głowy lub dokuczliwych bólów migrenowych głowy. W trakcie ciąży kobiety zmagają się często z nieprzyjemnymi dolegliwościami takimi jak zgaga, refluks, wzdęcia. Techniki stosowane w osteopatii z powodzeniem radzą sobie z tego typu problemami. Osteopatia jest pomocna również w przypadku wysiłkowego nietrzymania moczu, obrzęków i zastojów limfatycznych w kończynach dolnych lub górnych, redukcji nadmiernego napięcia w rejonie miednicy i przepony. Terapeuta pracujący systematycznie z kobietą w ciąży jest w stanie przygotować ją do porodu, ułatwić jej ten trudny moment oraz pomóc maluszkowi przyjść na świat sprawnie i szybko. Z kolei kobietom, które już urodziły w sposób naturalny lub poprzez cesarskie cięcie, poleca się osteopatię w celu zmniejszenia blizn pooperacyjnych oraz przywrócenie do dawnej sprawności swojego ciała, które przeszło przecież duże zmiany spowodowane ciążą oraz porodem.

 

 

 

Osteopatia stymuluje procesy samoleczenia organizmu, usprawnia samoregulację i wspomaga układ odpornościowy. Jest to nauka oparta na racjonalnych zasadach współczesnej medycyny i w pełni wykorzystuje naturalne procesy jakie zachodzą w naszym ciele. Dzięki temu, osteopatia jest całkowicie bezpieczna dla noworodków, niemowląt oraz nieco starszych dzieci.

 

 

Z jakimi problemami u dzieci radzi sobie osteopatia?

 

 

Najczęstsze przyczyny zgłaszania się do osteopaty dziecięcego to: zaburzenia ssania i przełykania, kolki, zaparcia, asymetrie ułożeniowe, asymetrie tułowia, ograniczenia ruchomości kręgosłupa i stawów, spłaszczenie główki, kręcz szyi, dysplazja stawu biodrowego, wzmożone napięcie mięśniowe, osłabione napięcie mięśniowe, uszkodzenie splotu ramiennego, niedrożność kanalika łzowego, zapalenie ucha środkowego, zagrożenie nagłą śmiercią łóżeczkową, przewlekłe lub nawracające zapalenie płuc i oskrzeli, trudności w nauce chodzenia i siadania, nadpobudliwość, bezsenność, moczenie nocne, astma.

 

 

Co nas wyróżnia?

 

Współpracujemy ze starannie wybranymi terapeutami. Są to osoby, które mają ogromną wiedzę medyczną, duże doświadczenie, ale też po prostu kochają swoją pracę. Wkładają całe serce w to co robią i cieszą się z każdego, nawet najmniejszego sukcesu swoich podopiecznych. Przyjazna atmosfera jaką potrafią stworzyć podczas zajęć oraz empatia jaką się wykazują, to coś czego absolutnie nie da się wyuczyć, udawać ani kupić.

 

 

Nasza firma to nie tylko nowoczesne i w pełni wyposażone gabinety, ale ludzie, którzy w tych gabinetach pracują. Każdego dnia dają z siebie wszystko, ponieważ to nie miejsce pracy, ale prawdziwa pasja i filozofia życia.

Uśmiech przyszłej mamy, ufność w oczach dziecka oraz zadowolenie naszych pacjentów to coś, co dodaje nam sił i sprawia, że chcemy dawać z siebie jeszcze więcej. Dzieci są naszą przyszłością i nadzieją, z przyjemnością dbamy o ten skarb każdego dnia.

 

 

 

KLINIKA OSTEOPATII I FIZJOTERAPII REHAORTHOPEDICA

  ul. Głowackiego, 4 30-085, Kraków   https://rehaorthopedica.pl   recepcja@rehaorthopedica.pl   604 578 837, 501 324 410

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl