Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Joga dla Pań w ciąży

w każdy poniedziałek, godz. 17:00 w każdy poniedziałek, godz. 17:00
Kraków, ul. Beskidzka 30 C Kraków, ul. Beskidzka 30 C

Joga dla kobiet w ciąży

 

Przyszłe Mamy zapraszamy na nowe zajęcia prowadzone w naszym Centrum.

 

Czy jesteś przyszłą mamą, która praktykuje jogę od dawna, czy nowicjuszką -  zajęcia przeznaczone są dla każdej z Was. Dyplomowana nauczycielka, która pracuje także z paniami w ciąży, wprowadzi Was w tajniki Jogi. Podczas zajęć nie tylko poznasz podstawowe asany, ale przede wszystkim zrelaksujesz się i przygotujesz do porodu.

 

Jakie korzyści płyną z uprawiania Jogi w okresie ciąży?

 

Spokojne tempo zajęć sprawia, że są to zajęcia idealne dla Pań zarówno w drugim, jak i trzecim trymestrze. Dzięki ćwiczeniom poprawi się przepływ krwi, co z kolei zapobiegnie powstawaniu zakrzepów i żylaków. Do pozytywnych skutków należy także dodać zmniejszenie zaparć. Poprawie ulegnie też postawa ciała. Podczas ciąży zmienia się środek ciężkości ciała, co powodować może ból pleców. Zmniejszenie bólu w odcinkach kręgosłupa – zwłaszcza lędźwiowym, będzie kolejnym odczuwalnym efektem regularnych zajęć.

 

Joga, to nie tylko ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. To także praca z oddechem zmniejszająca stres i przygotowująca do porodu.Od czego rozpocząć przygodę z zajęciami w naszym Centrum?

 

Zapraszamy Pani na zajęcia od 2 trymestru. Po 12 tygodniu, gdy ciąża przebiega fizjologicznie i lekarz prowadzący wydaje zgodę na możliwość uczęszczania na ćwiczenia.

Zabierz wygodny strój i butelkę z wodą.

 

Zapisz się:

 

tel: 570-577-677 lub 666-290-333

recepcja@laloba.pl

 

www.laloba.plZapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.