Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kalendarze Fundacji Pomagamy Jak Możemy

Patron Medialny
BabyGo.pl

Kalendarz, na 12 przepięknych zdjęciach, ukazuje dziecięce pasje, a został wydany, aby przyczynić się do realizacji naszej misji - wspierania i wyrównywania szans dzieciaków, które z różnych powodów nie mogą rozwijać swoich uzdolnień i zainteresowań. Na ten cel przeznaczamy cały dochód ze sprzedaży kalendarza. Wierzymy również, że zainspirujemy kolejne dzieci do odkrywania i wykorzystania drzemiącego w nich potencjału.

 

Kalendarz ma również kontekst „wrocławski” – 11 z 12 fotografii, wykonanych przez Patrycję Dzwonkowską (fotoreporter m. in. Radia Wrocław oraz Radia RAM), powstało w różnych zakątkach naszego miasta.

 

 

Warto podkreślić, że kalendarz odznacza się nie tylko wyjątkowymi walorami artystycznymi, ale również najwyższą jakością wykonania: został wydrukowany na błyszczącym kredowym papierze o wysokiej gramaturze, w dużym formacie A2 (60 x 42 cm). Niezwykle elegancko będzie prezentował się domach lub biurach swoich nabywców. Może też stanowić idealny na prezent pod choinkę!

 

Sprzedaż kalendarza prowadzona jest w naszym sklepie internetowym pod adresem https://pomagamyjakmozemy.pl/pomagaj-z-nami/kalendarz-2021-dzieci-dzieciom/

 

 

Więcej informacji o Fundacji Pomagamy Jak Możemy znajdziecie Państwo na stronie https://pomagamyjakmozemy.pl/ oraz na profilu FB https://www.facebook.com/Fundacja-Pomagamy-Jak-Mo%C5%BCemy-108184114295924),

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.