Wybierz miasto:

Miasto:

Klub Rodziców w Kuźni we wrześniu

Zapraszamy do Mistrzejowickiego Klub Rodziców w Kuźni na warsztaty

Rodzicielstwo jest czasem pięknym, ale także trudnym, dlatego stworzyliśmy w Kuźni miejsce, w którym można i warto poszukać rady i wsparcia, w którym rodzice z małymi dziećmi mogą się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczenia w przestrzeni przychylnej maluchom (miękka wykładzina, wygodne pufy, zabawki).

Wstęp 1 zł za spotkanie ze specjalistami.

Obowiązują zapisy.

Zapisy: Katarzyna Kosowska, tel. 12 648 08 86, e-mail: k.kosowska@kuznia.edu.pl

 

HARMONOGRAM:

6, 13, 20, 27 IX / 11.00-14.00 wstęp wolny
MISTRZEJOWICKI KLUB RODZICÓW w Kuźni - otwarte spotkania Rodzicielstwo jest czasem pięknym, ale także trudnym, dlatego stworzyliśmy w Kuźni miejsce, w którym można i warto poszukać rady i wsparcia, w którym rodzice z małymi dziećmi mogą się spotkać, wymienić doświadczeniami w przychylnej przestrzeni (miękka wykładzina, wygodne pufy, zabawki).

 

9 IX / 10.00 wstęp 1 zł od osoby dorosłej / zapisy
Jak przekazać dziecku wartości i zasady bez stosowania kar i nagród? Spotkanie z psychologiem

Prowadzenie: Monika Lipowska-Hajduk

Zapisy: Katarzyna Kosowska, tel. 12 648 08 86, e-mail: k.kosowska@kuznia.edu.pl Monika Lipowska-Hajduk - psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana w metodzie „Birth Into Being” (stopień Advanced Facilitator). Uczennica Eleny Tonetti-Vladimirowej. Prowadzi praktykę „Szczęśliwa Mama” (www.szczesliwa-mama.pl, www.birthintobeing.com.pl) - gdzie udziela wsparcia psychologicznego kobietom planującym macierzyństwo, w ciąży, przygotowuje do porodu oraz wspiera we wszelkich aspektach i wyzwaniach macierzyństwa/rodzicielstwa.

 

16 IX / 13.00-16.00 RODZINKOWO wstęp 1 zł od osoby dorosłej / zapisy na warsztaty Czas spędzony w Rodzinkowie, to czas spędzony WSPÓLNIE! Jedna z okazji, by mama i tata mogli pobyć z dziećmi - spokojnie, bez pośpiechu, w dzień wolny od pracy. Będą nowe warsztaty umuzykalniające - Gordonki i Cyrk Rodzinny. O 14.00 zapraszamy na Szafing - wymianę ubrań, książek, zabawek i innych cudeniek…

W programie:

Godz. 13.00 - GORDONKI (Umuzykalnienie metodą E. Gordona) wstęp 1 zł od osoby dorosłej / zapisy na warsztaty
Celem zajęć opartych na metodzie E. Gordona jest rozwój zdolności i kształcenie języka muzycznego małego dziecka. Zajęcia prowadzone są w oparciu o głos osoby prowadzącej oraz instrumentarium C. Orffa. Do muzycznych zabaw wykorzystujemy piórka, chustę Klanzy, wstążki, chustki, bańki mydlane, piłeczki, woreczki gimnastyczne i inne akcesoria. Zachęcamy rodziców do włączenia się we wspólny śpiew oraz przenoszenie piosenek i ćwiczeń do repertuaru domowych zabaw. Na zajęcia zapraszamy dzieci z opiekunem. Przygotowujemy wygodny strój oraz obuwie zamienne. Zajęcia prowadzi Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej

Godz. 14.00-16.00 - CYRK RODZINNY, czyli wspólna zabawa w cyrk wstęp 1 zł od osoby dorosłej / zapisy na warsztaty
Zapraszamy na zabawy cyrkowe! Będą żonglerka obręczami, piłeczkami, chustami, elementy akrobatyki i wiele, wiele innych… A na zakończenie pokaz Cyrku rodzinnego!

Prowadzenie: Bartłomiej Śmiałek

Zapisy: Katarzyna Kosowska, tel. 12 648 08 86, e-mail: k.kosowska@kuznia.edu.pl

 

20, 27 IX / 10.00 wstęp 1 zł od osoby dorosłej / zapisy GORDONKI (Umuzykalnienie metodą E. Gordona) Celem zajęć opartych na metodzie E. Gordona jest rozwój zdolności i kształcenie języka muzycznego małego dziecka. Zajęcia prowadzone są w oparciu o głos osoby prowadzącej oraz instrumentarium C. Orffa. Do muzycznych zabaw wykorzystujemy piórka, chustę Klanzy, wstążki, chustki, bańki mydlane, piłeczki, woreczki gimnastyczne i inne akcesoria. Zachęcamy rodziców do włączenia się we wspólny śpiew oraz przenoszenie piosenek i ćwiczeń do repertuaru domowych zabaw. Umuzykalnianie z wykorzystaniem metody Gordona ma na celu zapoznanie dzieci z podstawowymi skalami, rytmami, różnorodnym metrum. Wspomaga to naturalny proces rozumienia muzyki i stymuluje zdolność komunikowania się. Śpiew to nie tylko ważny punkt wyjścia do zrównoważonego rozwoju dziecka, jest on również dobrą zabawą dla malucha i rodzica! Na zajęcia zapraszamy dzieci z opiekunem. Przygotowujemy wygodny strój oraz obuwie zamienne.

Zajęcia prowadzi Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej

Zapisy: Katarzyna Kosowska, tel. 12 648 08 86, e-mail: k.kosowska@kuznia.edu.pl

 

Klub Rodziców w Klubie Kuźnia zrealizowany dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

 

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida Złotego Wieku 14, Kraków tel. 12 648 08 86 e-mail: klub@kuznia.edu.pl www.kuznia.edu.pl www.facebook.com/KlubKuznia

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl