Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kobiety dla Kobiety-Zmień Siebie daj siebie

Akcja „Kobiety dla kobiety” ma zmotywować kobiety, przynieść im inspirację i odpoczynek od codziennej gonitwy, uskrzydlić i wzmocnić wiarę we własne możliwości.

Pod patronatem BabyGo oraz TVP3 i przede wszystkim Fundacji 3-4-Start ruszyła II edycja akcji charytatywnej „Kobiety dla Kobiety”-,,Zmień Siebie daj siebie'', która zakończy się Galą w Restauracji Marmolada przy ul Grodzkiej w Krakowie w 4 listopada 2017. Podczas akcji zostaną przeprowadzone metamorfozy trzech kobiet.

Cel: Zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na ostrą białaczkę 37-letniej Oli.Historia Oli

Więcej informacji: http://www.fundacja3-4-start.pl/

Dobrze wiemy, że bycie mamą to niełatwe zadanie, szczególnie w dzisiejszym, pędzącym w szaleńczym tempie świecie. Młodym mamom często brakuje czasu dla siebie - czasu na odpoczynek, na realizację swoich pasji, a nawet czasu na zadbane o własne zdrowie. Zdarza się i tak, że ciało, które zmieniło się po porodzie staje się przyczyną smutku i obniżenia poczucia własnej wartości. W idealnym świecie o zdrowie i dobre samopoczucie mam zadbałby szereg specjalistów, pomagając im wrócić do formy i odzyskać dobre samopoczucie. Nie żyjemy w idealnym świecie, a jednak my chcemy teraz do tego ideału się zbliżyć.

W akcji „Zmień siebie, daj siebie” wyciągamy rękę do młodych mam, pragnąc pomóc im poczuć się piękniej i pewniej w swoim ciele. Wiemy, jak ważna jest samoakceptacja i jak zadowolenie z własnego wyglądu korzystnie wpływa na samopoczucie. Jesteśmy także świadomi, jak istotną kwestią jest dbanie o zdrowie, regularne badania i diagnostyka. Zdajemy sobie sprawę, że najlepiej działać kompleksowo, bo sama poprawa wyglądu nie zapewnia zdrowia, a samo zdrowie nie przynosi pełnego zadowolenia z własnego ciała. I właśnie dlatego w akcji „Zmień siebie, daj siebie” będziemy się skupiać w równym stopniu na obu tych obszarach.

Trzy młode mamy, które zostaną wybrane spośród zgłoszonych osób, będą dzięki naszej akcji i współpracujących z nią partnerom, objęte kompleksowym programem, w którym specjaliści zadbają zarówno o ich wygląd, jak i o zdrowie, a w efekcie - o dobre samopoczucie, pewność siebie i zadowolenie z własnego ciała. Program będzie obejmował zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej, badania analityczne, konsultacje lekarskie, dietetyczne, stomatologiczne, treningi z trenerem personalnym, a także spotkania z coachem i terapeutą.

Rezultatem będzie całkowita metamorfoza wybranych mam, którą będzie można podziwiać na uroczystej gali finałowej.

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w akcji. Osoby chętne do poddania się metamorfozom zachęcamy do wysyłania zgłoszeń:

https://www.kobietydlakobiety.pl/

O tym, że kobiety mają wielką moc, dowiedzieliśmy się już przy okazji akcji „Kobiety dla kobiety”, której głównym celem jest pomoc 37 letniej Oli - samotnej mamie chorującej na białaczkę szpikową. Dobrze wiemy, że pomagając innym, pomaga się także sobie. Możecie pomóc Oli na wiele sposobów. Więcej informacji o Oli tutaj oraz o pomocy dla niej na stronie Fundacji klikając w poniższy baner:

Dzieło pomocy,jest nieograniczone w swojej formie, a jego wymiar i przebieg zależy od naszej chęci i kreatywności.Wierzymy,że pomagając innym pomagamy sobie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspaniałej Akcji, w której możesz zmienić siebie i zmienić życie innej kobiety. Pamiętajcie, że siła jest w jedności.

Akcję wspierają: 1. Skopia Estetic Clinic - klinika medycyny estetycznej i kosmetologii ( www.skopia-ec.pl) 2. Centrum Medyczne Skopia (www.cm-skopia.pl) 3. Klinka Dr Wójcik Aesthetic ( http://www.drwojcik.pl/) 4. Marka LALA GUSTA (https://www.lalagusta.com/) 5. 8powers (http://8powers.com/) 6. Kasia Byrska Trener Personalny z RadioActiveBody (http://www.radioactivebody.pl/) 7. Krakowski Oddział GoldenMark (www.goldenmark.eu/) 8. Metabolic Balance Polska (http://www.metabolic-balance.com/pl/) 9. Atelier Magnitica Lashes (http://ateliermagnitica.pl/) 10. Fit Angels (http://fitangels.pl/) 11. Restauracja Marmolada (http://marmoladarestauracja.pl/) 12. Aloesy.com (http://www.aloesy.com) 13. Drewniane dodatki.pl (http://www.drewniane dodatki.pl) 14. Słodka Kraina Czarów (https://www.facebook.com/Slodka.Kraina.Czarow/) 15. Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne „Tęcza” (http://www.teczacpt.pl) 16. Krakowska Jaskinia Solna (http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/) 17. Idea fairplay (www.ideafairplay.pl) 18. GingerMedSpa (http://www.gotoginger.com.pl/) 19. Rysunki AnnyL (http://rysunkiannyl.blogspot.com/) 20. Colorized design studio (http://colorized.pl/) 21. Mary Kay Beata Wojtoń (https://www.marykay.pl/beata.wojton/pl-pl) 22. Niezłe Ziółko Blog (www.niezleziolkoblog.pl) 23. Start Up Woman (http://startupwoman.org/) 24. Skrzydła Kobiety (https://www.facebook.com/skrzydlakobietypl/?ref=br_rs) 25. Dorota Dwernicka Solutio (http://www.dorotadwernicka.pl) 26. FITNESS Klub 36 SQUASH4YOU (http://www.36minut.pl/squash4you) 27. Wyższy Poziom Edyta Walęciak Skórka (http://www.wyzszypoziom.pl/) 28. Akademia Projektantek Przyszłości (http://www.wyzszypoziom.pl/akademia) 29. Vianek (http://www.vianek.pl) 30. Joanna Kruczek (www.joannakruczek.com) 31. Atelier Bernady (http://atelierbernady.pl/) 32. Organics Beauty (http://organicsbeauty.pl/) Patronat medialny: KRAKOWSKI PORTAL RODZINNY ( babygo.pl ) MAMO PRACUJ (www.mamopracuj.pl) IMPERIUM KOBIET (http://ikmag.pl/) CHCEMY BYĆ RODZICAMI (http://www.chcemybycrodzicami.pl/) MIASTO KOBIET (http://www.miastokobiet.pl/)

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.