Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kobiety dla Kobiety "Zmień siebie,daj siebie": metamorfozy finalistek

Trzy kobiety,które zostały wybrane przechodzą kompleksową metamorfozę.

Akcja "Kobiety dla Kobiety" to szansa dla trzech mam, by poczuły się piękniej i pewniej w swoim ciele. Jesteśmy zachwyceni tym, ze możemy być patronem medialnym tej Akcji, tym bardziej , że przyświeca większy cel- pomoc 37 letniej Oli - samotnej mamie chorującej na białaczkę szpikową.

Pamiętajcie, że możecie pomóc Oli na wiele sposobów. Więcej informacji o Oli tutaj oraz o pomocy dla niej na stronie Fundacji klikając w poniższy baner:

Trzy kobiety: Basia, Agnieszka i Ania zostały zakwalifikowane do wielkiego finału! I jeszcze Dorota ze specjalnym wyróżnieniem. Teraz poddają się gruntownej metamorfozie w Klinice Skopia Estetic Clinic:)

Zespół BabyGo serdecznie gratuluje 3 finalistkom determinacji, siły i samozaparcia, by walczyć o siebie i swoja lepszą sylwetkę w RadioActive Body:)

Trzymamy za zdeterminowane mamy kciuki. Ich program zmian obejmuje zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej, badania analityczne, konsultacje lekarskie, dietetyczne, stomatologiczne, treningi z trenerem personalnym, a także spotkania z coachem i terapeutą, a także terapie relaksacyjne w Krakowskiej Jaskini Solnej.

 

Życzymy powodzenia i już nie możemy doczekać się kompleksowych metamorfoz kobiet, które podjęły walkę o to, by lepiej wyglądać, lepiej się czuć i miały odwagę wybrać się w nową podróż.

Zachęcamy do dzielenia się dobrem! Kliknij tutaj!

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl