Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Konkurs dla dzieci- bilety do Parku Wodnego

28.02-4.03. 28.02-4.03.
Park Wodny Park Wodny
Patron Medialny
BabyGo.pl

Zapraszamy Czytelników Portalu Rodzinnego BabyGo do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety do Parku Wodnego w Krakowie

 

Zadanie konkursowe: Napisz w komentarzu na naszym profilu FB konkursu( https://www.facebook.com/babygo.portal/), dlaczego Twoje dziecko lubi pływać?

 

Laureatów 10 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy biletami do Parku Wodnego w Krakowie:)

 

Zapraszamy do zabawy!

 

Ważne! Musisz polubić Facebook BabyGo, abyś wziął udział w konkursie:)

 

 

 1. Napisz odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 28.02.2019-04.03.2019
 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
 4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.
 5. Nagroda to 1 bilet dla 1 osoby.
 6. Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

 

Regulamin konkursu portalu BabyGO: „Konkurs dla Dzieci-bilety do Parku Wodnego”.

 

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs dla Dzieci-bilety do Parku Wodnego” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem).
 2. Konkurs rozpoczyna się 28 lutego 2019 i trwa do 4 marca 2019r. (włącznie).
 3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.
 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej odpowiedzi (maks. 1-2 zdania) na temat: Napisz, dlaczego Twoje dziecko lubi pływać? Odpowiedzi należy umieścić w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, wyłoni i nagrodzi 10 Autorów najciekawszych odpowiedzi.
 7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową na Facebook do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
 8. Nagroda będzie do odebrania osobiście na Targach Rodzinnych Kraków Łał od 10:00 do 15:00.
 9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.
 10. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej odebrania nagrody.
 11. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.
 12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

PARK WODNY

  Dobrego Pasterza 126, 30-001 Kraków   http://www.parkwodny.pl/   (12) 616 31 90

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.