Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

KONKURS!!! KONKURS!!! KONKURS!!!

24.06.2019 do 27.06.2019 24.06.2019 do 27.06.2019
Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa ul. Długa 48/21 31 - 147 Kraków Krakowska Jaskinia Solna Wellness & Spa ul. Długa 48/21 31 - 147 Kraków

Zapraszamy Czytelników Portalu Rodzinnego BabyGo do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety do Krakowskiej Jaskini Solnej

 

Zadanie konkursowe: Napisz w komentarzu na naszym profilu FB konkursu (https://www.facebook.com/babygo.portal/), co nam daje korzystanie z jaskini solnej?

 

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy od 24 czerwca do 27 czerwca 2019 r.

 

Do wygrania jest 10 biletów!

 

Zapraszamy do zabawy!

 

Ważne! Musisz polubić Facebook BabyGo oraz Krakowska Jaskinia Solna, abyś wziął udział w konkursie:)

 

 1. Napisz odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 24 do 27 czerwca 2019
 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
 4. Nagrody trafią do autorów prawidłowych odpowiedzi.
 5. Dla jeden osoby przysługuje 1 bilet.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

 

Regulamin konkursu portalu BabyGO: „Konkurs do wygrania bilet do Krakowskiej Jaskini Solnej”.

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs do wygrania bilet do Krakowskiej JAskini Solnej”. (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem).
 2. Konkurs rozpoczyna się 24 czerwca i trwa do 27 czerwca 2019 (włącznie).
 3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.
 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej wypowiedzi (maks. 1-2 zdania) na temat: Napisz, co nam daje korzystanie z jaskini solnej? Odpowiedzi należy umieścić w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
 6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, wyłoni i nagrodzi 10 Autorów prawidłowych odpowiedzi.
 7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową na Facebook do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
 8. Nagroda będzie do odebrania w Krakowskiej Jaskini Solnej na hasło konkurs BabyGo do 20 dni od zakończenia konkursu.
 9. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.
 10. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej odebrania nagrody.
 11. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.
 12. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.