Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Konkurs mikołajowy dla dzieci

28.11-30.11.2018r. 28.11-30.11.2018r.

Zapraszamy Czytelników Portalu Rodzinnego BabyGo do udziału w konkursie mikołajkowym, w którym do wygrania są wejścia na dowolne zajęcia w Hulahopsach- Dziecięcego Klubu Sportowego organizującego zajęcia dla dzieci od 0 do 15 lat.  

 

Zadanie konkursowe: Napisz w komentarzu na naszym profilu FB konkursu( https://www.facebook.com/babygo.portal/), na jakie zajęcia pójdziesz, gdy wygrasz karnet?

 

Kochani jest w czym wybierać, bo w Hulahopsach naprawdę sporo się dzieje:)

 

Laureatów 3 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy karnetami:

 

1. Karnet na 3  dowolne zajęcia w Hulahopsach

2. Karnet na 2 dowolne zajęcia w Hulahopsach

3. Jednorazowe wejście na dowolne zajęcia w Hulahopsach

 

 

Zapraszamy do zabawy!

 

1. Napisz odpowiedź na zadanie konkursowe w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/

2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 28.11.2018-30.11.2018
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

 

Regulamin konkursu portalu BabyGO: „Konkurs mikołajowy dla Dzieci”.

1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Konkurs mikołajowy dla Dzieci” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny BabyGo (zwany dalej Organizatorem).
2. Konkurs rozpoczyna się 28 listopada 2018 i trwa do 30 listopada 2018 (włącznie).
3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. W imieniu dziecka odpowiedź może przesłać jego rodzic lub pełnoprawny opiekun.
5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej wypowiedzi (maks. 1-2 zdania) na temat: Napisz, na jakie zajęcia pójdziesz, gdy wygrasz karnet?
Odpowiedzi należy umieścić w komentarzu pod konkursem organizowanym na FB stronie: https://www.facebook.com/babygo.portal/
6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny BabyGo, wyłoni i nagrodzi 3 Autorów najciekawszych odpowiedzi.
7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mailową do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
8. Nagroda będzie do odebrania w Hulahopsach do 15 dni od zakończenia konkursu.

9. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej, świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
10. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie.
11. Dane osobowe uczestników Konkursu w zakresie: imię i nazwisko zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook będą przetwarzane przez organizatora Konkursu w celu realizacji umowy przystąpienia do Konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora, nie będą też udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej dostarczenie do zwycięzcy nagrody.
16. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie na portalu społecznościowym Facebook.
17. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

 

 

HULAHOPSY

  ul. Szmaragdowa 47, 32-086 Dziekanowice   http://hulahopsy.pl   biuro@hulahopsy.pl   790-244-445

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl