17 października 2018 r. w Teatrze Bagatela odbyła się Gala Partnerów Programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm współpracujących z Urzędem Miasta Krakowa w realizacji Programu wspierającego rodziny wielodzietne, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, radni oraz rodziny.
Podczas spotkania Partnerzy Roku z rąk prezydenta miasta odebrali statuetki dla najlepszego partnera oraz podziękowania za współpracę.
Wyboru Partnera Roku 2018 dokonała kapituła konkursowa na podstawie kilku kryteriów - ankiet wypełnianych przez beneficjentów programu, ocenie wysokości udzielanej zniżki/ulgi, jej popularności oraz udziału partnera w działaniach Gminy Miejskiej Kraków podejmowanych na rzecz krakowskich rodzin. W skład kapituły weszli przedstawiciele rodzin wielodzietnych, Prezydenta oraz radni.
Nagrody przyznano w sześciu kategoriach:
Wydarzenie zostało uświetnione spektaklem Teatru Bagatela, komedią „Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone” w reżyserii Pawła Pitery.
Program Krakowska Karta Rodzinna 3+ przeznaczony jest dla wielodzietnych rodzin, funkcjonuje w Krakowie od 2012 roku. Najpierw była to Karta Rodzinna 4+, a od 2014 r. została rozszerzona na Krakowską Kartę Rodzinną 3+. Zainteresowanie programem jest ogromne. Do tej pory z oferty programu skorzystało 5500 rodzin z 6200, co stanowi 90% uprawnionych.
Przy realizacji Karty współpracę z Miastem podjęło ponad 220 podmiotów gminnych oraz komercyjnych (rabaty oferowane są w ponad 400 miejscach) i grono to regularnie się powiększa. Na stronie www.kkr.krakow.pl znajduje się pełna lista partnerów Programu KKR3+ wraz z wykazem zniżek.
Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl serdecznie zaprasza :)
Zapisz się do newslettera
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz rabaty na wakacje do rodzinnych hoteli i domków.
Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz rabaty na wakacje do rodzinnych hoteli i domków.
Mapa:
Wydarzenia i firmy:
Rodzicu!
xDodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo
Rodzicu!
xPodaj nam swój e-mail, a otrzymasz rabaty na wakacje do rodzinnych hoteli i domków.