Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Kurs o zachowaniu dziecka- online

Rodzice często zastanawiają się dlaczego ich dzieci zachowują się w taki a nie inny sposób? Czy zachowania, które są trudne kiedyś miną? Czy dziecko „z tego wyrośnie”? Jeśli Ty jesteś jednym  z tych Rodziców, to zapraszamy Cię na  Kurs o zachowaniu dziecka. 

 

 

Dzieci na różnych etapach rozwoju przechodzą przez momenty krytyczne. Choć jesteśmy w stanie zaobserwować pewną cykliczność tych momentów, to nie u wszystkich dzieci pojawią się one w tym samym czasie.

 

Nie u wszystkich dzieci momenty krytyczne będą występowały z taką samą siłą. U niektórych dzieci mogą być prawie niezauważone, podczas gdy u innych będziemy mieć wrażenie, że dziecko jest w jednym wielkim kryzysie. Dziecko w momencie krytycznym potrzebuje wsparcia najbliższych ! Zwykle to wszystko mija, ale jeśli Tobie lub Twojemu dziecku jest trudno w tym czasie możesz skorzystać z pomocy specjalisty. 

 

 

Dlaczego dzieci zachowują się tak, jak się zachowują?

 

Pierwsze lata życia dziecka, to czas ogromnych przemian. Wszystko, co dzieci osiągną w tym czasie, to fundamenty dalszego rozwoju. Rozwijając się dzieci przechodzą przez wiele etapów, które charakteryzują się pewnymi typowymi zachowaniami. Jeśli jesteś rodzicem małego dziecka (0-4 r.ż.) i chcesz dowiedzieć się, dlaczego dzieci zachowują się tak, jak się zachowują – zapraszamy na  Kurs o zachowaniu dziecka , który stworzony został z myślą o rodzicach dzieci od urodzenia do 4 roku życia, chcących pogłębić wiedzę na temat zachowania się dzieci. Dzięki informacjom zawartym w kursie, łatwiej będzie Wam odczytać i zrozumieć zachowanie Waszego dziecka.

 

 

Czego dowiecie się z kursu?

  • czym jest temperament
  • jakie są cechy temperamentu
  • czym jest dopasowanie temperamentu
  • jakie wyzwania rozwojowe mają wpływ na zachowanie się dzieci: skoki rozwojowe, momenty krytyczne rozwoju
  • jakie potrzeby wpływają na zachowanie się dzieci
  • jak nasza postawa wzmacnia zachowanie dzieci

Ponadto przygotowano praktyczne ćwiczenia, dzięki którym będziecie mogli w łatwy sposób przyjrzeć się jaki temperament ma Wasze dziecko oraz Wy sami.

 

Informacje o zapisach na kurs znajdziecie na stronie:

https://orozwoju.pl/produkt/kurs-o-zachowaniu-dziecka/

 

 

 

Całkiem Fajnie o Rozwoju

CAŁKIEM FAJNIE O ROZWOJU

WWW: http://orozwoju.pl/

E-mail: v.narojczyk@gmail.com

Telefon: 504 181 751

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.