Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Maraton SUPERBOHATERÓW! Po raz pierwszy w ScreenX!

29 sierpnia 29 sierpnia

Rusza sprzedaż biletów na maraton filmowy w najbardziej innowacyjnej sali kinowej w Polsce! Zobacz starcie superbohaterów Marvela i DC Comics w przełomowej technologii SCREENX! Fani filmów: Aquaman, Spiderman: Daleko od domu, Kapitan Marvel i Czarnej Pantery, będą mogli raz jeszcze napawać się ich supermocami - tym razem jednak, aż na trzech ekranach! Maraton Superbohaterów w SCREENX to z pewnością wydarzenie, którego nie może przegapić prawdziwy kinomaniak, tym bardziej, że im więcej filmów zapragniesz zobaczyć, tym mniej zapłacisz za film! To się opłaca! Przyjdź do Cinema City
w Galerii Mokotów 29 sierpnia, poczuj niespotykaną dotąd głębię filmów i włącz się do akcji razem z superbohaterami! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie
www.cinema-city.pl/static/pl/pl/screenx-maraton.

 

Heroiczne czyny, nietuzinkowe historie, dynamiczna akcja, rewelacyjne efekty specjalne i walka ze złem – tak w skrócie można opisać najbliższy maraton w Cinema City, w sali SCREENX. Tego wieczoru możesz obejrzeć aż cztery filmy: „Aquaman” „Spiderman: Daleko od domu”, „Kapitan Marvel’’
i ,,Czarna Pantera”. Taki repertuar doceni każdy fan komiksów i historii o superbohatetrach.

Bilety na wszystkie filmy kupisz ponadto w supercenach! Pytanie jest tylko jedno - ile filmów chcesz obejrzeć? Za pakiet 4 filmów zapłacisz 86,00 zł (21,50 zł za film), za pakiet 3 filmów – 72,00 zł (24 zł za film), pakiet 2 filmów to 56,00 zł (28 zł za film), a 1 film to koszt 32 zł. Sam decydujesz ile płacisz i ile oglądasz!

Pamiętaj też, że tym razem swoich ulubionych superbohaterów możesz podziwiać
w najnowszym formacie ScreenX, czyli pierwszej w Polsce technologii multiprojekcyjnej, która zapewnia widzom panoramiczne doznanie aż w 270 stopniach, rozciągając ekran na boczne ściany sali kinowej. Tak wyświetlany obraz pozwala widzowi jeszcze intensywniej wejść w świat superbohaterów! Tego nie można przegapić!


,,Aquaman’’ to przygodowy film akcji w podwodnym świecie Siedmiu Mórz. Historia opowiada
o legendarnym władcy - Królu Siedmiu Mórz. Jego misją, jest ochrona ludzkości i całego świata.

Na ekranie pojawi się również dobrze znany i kultowy wręcz ,,Spider-Man: Daleko od domu’’. Głównym bohaterem filmu jest Peter Parker, który tym razem przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje.

Jako trzeci pokazany zostanie film o superbohaterce - „Kapitan Marvel’’. Film przenosi widza
w lata dziewięćdziesiąte. Widzowie obejrzą zapierającą dech w piersiach historię o kobiecie, która stanie się najpotężniejszą superbohaterką we wszechświecie.

Ostatnim filmem jest ,,Czarna Pantera. Książę T'Challa powraca do Wakandy, po tym, jak jego ojciec zostaje podstępnie zamordowany. Młody władca zostaje wystawiony na ciężką próbę, od której będzie zależał los jego ojczyzny i całego świata.
Maraton odbędzie się w czwartek 29 sierpnia w Cinema City Galeria Mokotów, które jest pierwszym kinem w Polsce z technologią ScreenX. Bilety do nabycia w kasach kin lub na stronie: www.cinema-city.pl/filmy/maraton-

 

 

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl

 

INFORMACJE DODATKOWE O CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki. Cineworld obejmuje 10 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Stany Zjednoczone. Łącznie spółka prowadzi 790 kin z dostępnymi ponad 9,5 tys. salami kinowymi. W Polsce posiada 34 kina. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX® oraz 4 sale z nagłośnieniem Dolby Atmos®. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament - Cinema City Unlimited - który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin.

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl