Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Masaż Shantala- kurs dla rodziców- online

21 czerwca oraz 12 lipca o godz. 20:30 21 czerwca oraz 12 lipca o godz. 20:30

Szczęśliwe dziecko a masaż Shantala i intuicja.

Jeśli to czytasz, zakładam, że jesteś zainteresowana/ny- zachęcam by doczytać do końca 

Warsztat skierowany jest do przyszłych, świeżo upieczonych oraz wszystkich pozostałych mam oraz bliskich dziecka, którzy chcieliby podarować swojemu cudowi jak najwięcej miłości. Dziecko od urodzenia poznaje świat przede wszystkim poprzez dotyk, dlatego ważna jest świadomość jak to robić, na co zwracać uwagę i czego unikać, a takim wspaniałym narzędziem jest intuicyjny masaż Shantala. Jest to masaż powszechnie stosowany w Indiach. Wykonuje się go wzajemnie od urodzenia aż do późnej starości.

W czasie warsztatu uczestnicy poznają w sposób praktyczny sekwencje wykonywania masażu Shantala oraz zdobędą wiedzę na temat wpływu poszczególnych ruchów na układ nerwowy i pokarmowy.
Omówiona też zostanie strona pragmatyczna, energetyczna i rehabilitacyjna masażu. Dodatkowo zapoznamy się z innymi sposobami pomocy dziecku w bólach kolkowych czy stanach niepokoju, które mogą zastępować pełnowymiarowy masaż w sytuacjach gdy nie ma możliwości zastosowania masażu Shantala.

Podczas warsztatu zalecana jest praca z lalką lub misiem by stworzyć sobie komfortową czasoprzestrzeń, w której nie pojawi się płacz, brak cierpliwości czy też konieczność karmienia czy zmiany pieluchy. To pozwoli przećwiczyć ruch tyle razy ile trzeba oraz wyeliminuje lęk przed popełnieniem błędów.

Każda osoba dostanie również skrypt w formie graficznej, by móc praktykować masaż samodzielnie w domu.

Zostanie również pokazana technika pracy z dzieckiem za pomocą chusty Rebozo oraz tradycyjny i bardzo prosty sposób wiązania chusty by móc nosić dziecko. Wskazane jest by uczestnicy przygotowali szal (wielkość mniej więcej 70 cm x 200 cm).

Warsztat poprowadzi Kasia Zielińska mama dwojga dzieci z kilkunastoletnim doświadczeniem, nauczycielka yogi, m.in. prenatalnej, dla mam z dziećmi do 4 roku życia i jogi dla dzieci, terapeuta dźwiękiem mis tybetańskich,a także uzdrowiciel i couch duchowy, miłośniczka życia w zgodzie z naturą i wewnętrznym prowadzeniem. Właściciel studia yogi Centrum Rozwoju Drzewo Życia w Pobiedziskach, gdzie oprócz praktyki różnych rodzajów yogi (stacjonarnie oraz on-line), odbywają się m.in. warsztaty rodzinne i rozwoju osobistego, koncerty gongów i mis.
www.crdrzewozycia.pl
https://www.facebook.com/crdrzewo.zycia.pobiedziska/

Czas:
- 2h

Ilość miejsc ograniczona:
- 50

Cena biletu:
- 50 zł

Zapisy:
- do soboty poprzedzającej warsztat do godz. 18:00
- ważne są tylko zapisy drogą mailową
pitupitu.tralalala@gmail.com
W mailu proszę o:
- info o chęci udziału w spotkaniu online; 
- imię, nazwisko, numer telefonu (potrzebny w razie koniecznego, nagłego kontaktu) miasto; 
- w mailu zwrotnym prześlemy "wstępne" potwierdzenie możliwości udziału. 
- od wysłania przez nas "wstępnego" potwierdzenia możliwości udziału prosimy w ciągu 24 h przesłać potwierdzenie dokonania wpłaty, my- po jego otrzymaniu, odeślemy informację, że wszystko jest ok i, że widzimy się w niedzielę 

!Brak przesłania potwierdzenia wpłaty skutkuje zwolnieniem miejsca dla innej osoby

- zaznacz "wezmę udział" w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/263058048275285/

Ważne informacje:
- po dokonaniu wpłaty proszę o przesłanie potwierdzenia na maila: pitupitu.tralalala@gmail.com
- spotkanie odbędzie się na SKYPE- proszę odszukać konto Marcin Apocomito?. wysłać zaproszenie ( jeśli w nazwie użytkownika nie ma imienia i nazwiska- proszę wysłać wiadomość z ich podaniem) sukcesywnie będziemy akceptować- w dniu wydarzenia do godz.12:00 dołączymy uczestników do spotkania- o 20:15 zadzwonimy- sprawdzimy połączenie- 20:30 START

 

-zaznacz "wezmę udział" w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/263058048275285/


Płatność:
- przelew

Marcin Terzyk
Pekao S.A.
78 1240 1763 1111 0010 9432 2623

W tytule przelewu proszę wpisać:

Masaż Shantala- kurs online 21.06.2020 + imię i nazwisko


Do zobaczenia 
www.apocomito.com.pl
Tel:  608 865 575

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.