Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

MISJA MAMA

Hilton Garden Inn, przy ul. Konopnickiej 33 Hilton Garden Inn, przy ul. Konopnickiej 33
Patron Medialny
BabyGo.pl

Mamy misję Mama

 

Już 2 lutego br. (sobota) rusza pierwsze w tym roku spotkanie w ramach programu MISJA MAMA. To kontynuacja zeszłorocznego cyklu warsztatów dla wszystkich rodziców chcących poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z porodem oraz opieką nad noworodkiem, jak i osób zainteresowanych poznaniem idei bankowania komórek macierzystych. Pomysł na organizację takich spotkań uruchomiła Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Bezpłatne warsztaty poprowadzą nie tylko specjaliści z położnictwa i ginekologii, fizjoterapeuci, konsultanci laktacyjni, ale i blogerki – stylistki.

 

 Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych chcąc przybliżyć przyszłym rodzicom tematykę okołoporodową organizuje cykliczne spotkania MISJA MAMA, pełne merytorycznych i edukacyjnych wykładów. MISJA MAMA jest organizowana z myślą o kobietach w 3. trymestrze ciąży, które planują bezpieczną przyszłość swoich dzieci i chcą rozszerzyć swoją wiedzę w zakresie opieki nad noworodkiem.  

 

Pomysł dotarcia do szerokiego grona kobiet powstał w oparciu o liczne pytania zainteresowanych bankowaniem komórek macierzystych pozyskanych z krwi pępowinowej ich nowonarodzonych dzieci. Wszystkim akcjom edukacyjnym przyświeca cel promowania idei bankowania komórek macierzystych, propagowanie wiedzy na ten temat oraz rzetelna informacja na tematy związane z komórkami macierzystymi. 

 

Podczas spotkania MISJA MAMA przyszli rodzice będą mogli spotkać się z lekarzami i położnymi sprawującymi opiekę podczas porodów, a także okazję do odwiedzenia stoisk wystawców, gdzie zaprezentowana zostanie szeroka gama produktów i usług dla mamy i dziecka. Wśród specjalistów: dr n. med. Piotr Ossowski, specjalista położnictwa i ginekologii, opowie o korzyściach i zagrożeniach cięcia cesarskiego, dr n. med. Paulina Marcinek – Tyburska, specjalista położnictwa i ginekologii, zajmie się tematem bezpiecznego porodu. Wśród tematów warsztatów będzie mowa także o adaptacji matki i dziecka do nowych ról, pierwszych dniach po porodzie oraz roli położnej rodzinnej. Na pytania czekają również laureatki konkursu „Położne na Medal”- Monika Wójcik.

 

 Najbliższe spotkanie odbędzie się 2 lutego br. w siedzibie Hilton Garden Inn, przy ul. Konopnickiej 33 w Krakowie i potrwa od 10.00 do 17.00. Kolejne, już w następnych miesiącach.

 

Więcej informacji na: www.BANK.diag.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.