Wybierz miasto:

Miasto:

Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

8 października 2019 8 października 2019
Kraków Kraków

Krakowskie Forum Kultury zaprasza wszystkich rodziców pragnących lepiej rozumieć swoje dziecko i chcących zwiększyć swoje umiejętności wychowawcze na spotkania Szkoły dla Rodziców i Wychowawców.

W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze wymienisz się doświadczeniami z innymi rodzicami, nauczysz się jak zbudować głębszą i cieplejszą relację z dzieckiem, w jaki sposób z nim rozmawiać i odczytywać jego emocje oraz potrzeby, a w rezultacie stworzysz więź opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Dzięki udziałowi w warsztatach dorośli uczą się m. in. jak rozpoznać i rozmawiać z dziećmi o uczuciach, w jaki sposób stawiać jasno określone granice, jak zachęcić dziecko do współpracy, jak wspierać dzieci w ich samodzielności, w jaki sposób rozwiązywać problemy i konflikty, jak wzmocnić samoocenę dziecka, jak nauczyć dzieci samodyscypliny, jak uwolnić dziecko od przypisanej mu etykietki i odgrywania narzuconych ról.

Zajęcia poprowadzą Dagmara Gumuła i Adriana Bogdał.

 

Warsztaty będą odbywać się we wtorki o godzinie 17:00 w trybie 10 zajęć po 3 godziny każde (pierwsze zajęcia 8 października). Koszt: 350 zł / osoba, 500 zł / para. Kurs opłacić można na stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w siedzibie KFK (ul. Mikołajska 2).

Informacje: Piotr Filipowski, piotr.filipowski@krakowskieforum.pl,

tel. 12 422 08 14 wew.16, tel. kom. 503 754 342.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl