Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Czerwiec w Klubach Rodziców on-line - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

1-30.06.2020 1-30.06.2020
Kraków, Nowa Huta Kraków, Nowa Huta

W Klubach Rodziców działających w pięciu klubach Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta również w czerwcu zaplanowano działania on-line. W dedykowanych im grupom w serwisie Facebook, rodzice znajdą mnóstwo propozycji dla dzieci i dla siebie samych. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.krakownh.pl oraz na profilach Klubów w serwisie Facebook.

 

Klub Jędruś zaprasza na spotkania ze specjalistami na temat skoliozy oraz innych wad postawy u dzieci i korekcji tych wad. Podczas zajęć „Siła kobiecości” będzie można poznać domowe zabiegi na twarz. W „Zakątku Malucha” w ramach zajęć „Miganie i Śpiewanie” dzieci i rodzice poznają piosenki, wiersze, proste melodie i zabawy, w które wplatane są znaki języka migowego, a w ramach zajęć „Mali odkrywcy” sensoplastyczne zabawy pobudzające ciekawość dziecka.

 

Klub Karino zaprasza w ramach cyklu „Aktywna Rodzinka on-line” na „Zumbę Fitness”. Drugi cykl „Zajęcia ogólnorozwojowe” poświęcony będzie wspieraniu dzieci w zdobywaniu nowych umiejętności. W tym miesiącu będzie bajkowo, filmowo, piracko i bardzo rodzinnie.

 

Klub Dukat w ramach rodzinnej kawiarenki „Baby Café” w tym miesiącu zaprasza na „Teatrzykowe warsztaty z humorem” i „Rodzinną Zumbę”. W ramach cyklu „Akademia Mądrego Rodzica” zajmie się w tym miesiącu „Kreatywną logopedią” i poprowadzi rodziców i ich pociechy przez ścieżkę oddechu, głosu, mowy, ekspresji i wyobraźni.

 

W Klubie 303 zaplanowano dwa cykle zajęć. „Sensoplastyka” to zajęcia rozwojowe, których celem jest wspieranie rozwoju kompetencji intra- oraz interpersonalnych. Drugą formą spotkań on-line będzie zaproszenie do ćwiczeń rodziców razem z dziećmi. „Cyrkomotoryka” - to wspólne spędzanie czasu i budowanie relacji oraz wzmacnianie zaufania i poczucia bezpieczeństwa pociech.

 

Klub Zakole zaprasza na cykl zajęć sensoryczno-rozwojowych „Bystry bobas”, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny maluszków, ale i wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem oraz na „Warsztaty logopedyczne”. Zaprasza także na zajęcia ruchowe dla dzieci.

 

Szczegółowe informacje:

http://krakownh.pl/aktualnosc/5464/kluby-rodzicow-w-wersji-on-line-czerwiec.html

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.