Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Cyrkomotoryka

15 stycznia 2022 r. 15 stycznia 2022 r.
Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1)

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) zaprasza 15.01. w godz. 10.00-11.00 na Cyrkomotorykę - niecodzienne zajęcia dla dużych i małych. Zapraszamy na nie opiekunów z dziećmi (w wieku 3 do 6 lat) mających nieodpartą ochotę na fikanie, brykanie, przytulanie i bliskie spędzanie wspólnego czasu. Gwarantujemy mnóstwo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy!

 

Cyrkomotoryka to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci ćwiczących wraz ze swoimi rodzicami. Zajęcia są prowadzone na podstawie metody cyrkomotoryki Riki Taeymans i Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Podczas zajęć wykorzystujemy także elementy pedagogiki cyrku i pedagogiki zabawy. Celem zajęć jest wspieranie rozwoju percepcji ruchowej, poznawanie i kontrola własnego ciała, pogłębianie relacji i wspólne spędzanie czasu oraz zabawę z rodzicami. Fabularyzowane zestawy zadań pomagają w pokonywaniu lęków, obaw, przełamywaniu ograniczeń, zahamowań, dając jednocześnie upust energii wynikającej z nieskrępowanej zabawy. 

 

Skoki, fikołki, turlanie, fikanie, wygibasy i akrobacje - tak mniej więcej spędzimy ten czas. A wszystko to dla lepszego samopoczucia, odprężenia i dobrego humoru.

 

Uwaga! Ważne zmiany w zasadach — przeczytajcie uważnie:

  • należy przynieść obuwie zamienne (zarówno dzieci jak i rodzice),
  • ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona i obowiązują zapisy — w tym celu można do nas zadzwonić, napisać na Messengerze klubu, napisać maila, przyjść osobiście. 

 

Udział bezpłatny. 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl