Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Paintball dla taty za 10zł

2017-07-31 2017-07-31

Leci Kulka to największe pole paintballowe w Małopolsce. Oddajemy tu do Waszej dyspozycji 3 hektary specjalnie przygotowanego pola do gry w paintball oraz 1 hektar z rekreacyjno-sportowymi atrakcjami, takimi jak: altanka grillowa, strzelnica, strzelanie z łuku, siatkówka, tenis stołowy, minigolf i wiele innych.

 

Zespół BabyGo dba o rozrywkę dla każdego taty.

Chcemy, aby każdy tata poczuł się doceniony i wyróżniony, dlatego na hasło BabyGo każdy tata otrzyma najlepszą atrakcję- Splatmaster za 10 zł:)

Strefa Splstmaster (min. 7 lat) min 6 osób

Splatmaster (strzelnica: 100 kulek - 10zł na hasło BabyGo do końca lipca)

  • Lekki, bezpieczny i certyfikowany sprzęt nie posiada butli z gazem, nie sprawia bólu oraz świetnie nadaje się dla dzieci i początkujących.

  • Blisko terenu jest strefa rekreacyjna co ułatwia dostęp do innych atrakcji.

 

Leci Kulka zajmuje się organizacją eventów, pikników firmowych, imprez urodzinowych, wieczorów kawalerskich, panieńskich, spotkań klasowych, imprez okolicznościowych oraz turniejów, zlotów i zawodów. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy ok. 4 hektary terenu podzielnego na 4 strefy. Istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu na nasz teren, a całą imprezę możemy dla Was udokumentować filmem lub albumem zdjęć. Teren znajduje się w odległości niespełna 10 kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Na miejscu darmowy parking. Jesteśmy w stanie zapewnić pełen ekwipunek dla 60 osób. Naszą misją jest zapewnienie klientom dobrej, ale też bezpiecznej zabawy. Wyróżnia nas wysokiej jakości sprzęt, profesjonalna obsługa, ciekawie zaaranżowany teren, a także dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki 4-hektarowemu polu jesteśmy w stanie zorganizować imprezy, jakich jeszcze nie przeżyłeś!

 

Zespół BabyGo serdecznie zaprasza do udanej zabawy:)

Zapisy: 600 802 757

Więcej informacji otrzymasz klikając w poniższy baner:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl