Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Klub Przedsiębiorczych Mam- warsztaty dla mam: Jak zawrzeć dobrą umowę

2017-11-01 2017-11-01

Zapraszamy na cykl warsztatów dla mam, które będą prowadzone w Klubie Przedsiębiorczych Mam.

Zapraszamy na warsztat - Jak zawrzeć dobrą umowę , na które możesz zabrać swoje dziecko.

Nie musisz się ograniczać! Po prostu przyjdź i świadomie buduj lub rozwijaj swój biznes.

Bądź o krok przed innymi!

 

Warsztat : Jak zawrzeć dobrą umowę Każdy/każda z nas ma w codziennym życiu do czynienia z umowami. Zawieramy umowy najmu mieszkania, kupujemy samochody, wiążemy się umową z operatorem sieci komórkowej. Badania pokazują, że co dziesiąty Polak nie czyta umów, a 41% robi to niedokładnie, tłumacząc się brakiem czasu. 13% nie czyta umów, bo napisane są w sposób zbyt zawiły* Czy należysz do którejś z tych grup? A może czytasz, ale masz wrażenie, że umowy mają do siebie, że pisane są językiem zbyt trudnym lub zupełnie niezrozumiałym?

Podczas warsztatu dowiesz się:

  • jak czytać umowy ze zrozumieniem?
  • na co zwracać (szczególną) uwagę, żeby nie zostać oszukanym?

 

Warsztaty poprowadzi duet espertek z Prawo dla mam Kinga Lalowicz Lalowicz.pl - Twój wirtualny Prawnik. i Justyna Dębska-Szuszkiewicz (Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Dębska-Szuszkiewicz). Więcej o fundacji oraz cyklu szkoleń organizowanych przez Fundację znajdziesz tutaj: http://www.subscribepage.com/warsztatydlamam Spotykamy się : https://www.facebook.com/MamaTonKlubMam/ Zapraszamy jak zawsze z dziećmi, pamiętaj jednak, że spotkanie ma charakter warsztatowy, co wymagać będzie od nas skupienia.

Zapisy: klub.mamaton@gmail.com

W wiadomości podaj imię i nazwisko, numer telefonu oraz wiek dziecka. Jeśli masz sugestie, dotyczące tematyki warsztatu (może uważasz, że warto poruszyć inny temat), daj nam znać.

 

WARSZTATY PRAWO DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM - projekt Fundacji Prawo dla mam, której misją jest: upowszechnianie wiedzy prawnej, prowadzenie doradztwa prawnego oraz innych działań wspomagających rozwój zawodowy i osobisty kobiet, w szczególności kobiet w ciąży i matek, celem wyrównywania ich szans na rynku pracy. *Badanie "Jak Polacy zawierają umowy i rola dziennikarstwa ekonomicznego" zostało zrealizowane przez PBS na zlecenie AXA i Provident Polska w dniach 16-18 września 2016 r., na ogólnopolskiej próbie reprezentatywnej dla mieszkańców Polski w wieku 15 i więcej lat, n=1000. Więcej o cyklu warsztatach oraz możliwość zapisania się na newsletter znajdziesz tutaj: http://www.subscribepage.com/warsztatydlamam

Poza tym w programie: - networking, okazja do poznania innych mam, wymiany pomysłów, kontaktów, wizytówek, pokazania swoich produktów. Klub Przedsiębiorczych Mam działa od 2009 roku.

Jest skierowany do kobiet, które chcą znaleźć sposób na połączenie swoich pasji, pracy i macierzyństwa lub szukają wymarzonej pracy. Dzięki Klubowi mamy zyskują motywację, wsparcie oraz kontakty, zaczynają realizować swoje cele, zakładają firmy i realizują swoje projekty.

Więcej informacji o Klubie Przedsiębiorczych Mam: http://klubprzedsiebiorczychmam.pl/

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do nas: fb.com/KlubPrzedsiebiorczychMam

Zgłoś się już teraz - liczba miejsc ograniczona!

Masz dodatkowe pytania, chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas - kpmkrakow1@gmail.com

Spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam odbędzie się w Środę 18.11.2017 r., w godzinach. 10:30-12:30.

Spotykamy się w https://www.facebook.com/MamaTonKlubMam/ ul. Ks. Siemaszki 31, Kraków

Zapraszamy!

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE Dzieci mile widziane! Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji uzyskasz klikając w poniższy baner:

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl