Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Spokój kobiety to spokój dziecka - krąg dla kobiet w ciąży

2017-10-04 2017-10-04

Zapraszamy do Klubu malucha Tup Tup na Krąg dla kobiet w ciąży: Czas na wyciszenie - Spokój kobiety to spokój dziecka:)

Ciąża to wspaniała podróż. Wspaniała podróż kobiety i jej dziecka. Jednak, by ją dostrzec i móc się nią w pełni nacieszyć - potrzeba odrobiny relaksu i wyciszenia. Na właśnie takie - wyciszające warsztaty dla kobiet w ciąży, wraz z klubem malucha Tup-Tup mam ogromną przyjemność Cię zaprosić. Nazywam się Ola Uruszczak i jestem mamą dwóch wspaniałych chłopaków: Gabrysia i Michała.

Obecnie jestem w swojej trzeciej ciąży. Na co dzień uczę jogi i medytacji, masażu Shantala, wybieram również to co bliższe natury i dobre dla zdrowia. Moje doświadczenia z okresu ciąży, porodu i zajmowania się małymi dziećmi z ogromną radością przekazuję innym kobietom. Wierzę w kręgi kobiece. Wierzę, że drzemie w nas ogromna siła i moc. Ciesze się, ze w tym wspaniałym czasie - ciążowej, duchowej, przepięknej podróży mogę wspierać inne kobiety. Warsztaty to 4 spotkania po 2 godziny.

Każde spotkanie zaczniemy od ćwiczeń - rozluźniających, uwalniających od napięcia i przygotowujących do porodu. Wyciszymy się, pracując z oddechem i z umysłem. Po krótkiej przerwie na każdym spotkaniu poruszymy inny ważny dla kobiety w ciąży i przyszłej mamy temat: jak pracować z mięśniami dna miednicy by sprawnie dojść do siebie po porodzie, jak wspomóc siebie w czasie porodu, jak masować noworodka, jak wspomóc naturalną higienę niemowlęcia, eko-pielęgnacja niemowląt, medytacje na czas ciąży i porodu.

Zapisy mail: biuro@tuptup.krakow.pl tel. 602 4543 775 Gdzie?

Klub Malucha Tup-Tup ul. Wiedeńska 108, Kraków

Kiedy 4, 11, 18, 25 października 2017 godz. 10:00 -12:00

Cena Całość warsztatów (8 h): 290 zł

Pojedyncze wejście: 80 zł

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.