Wybierz miasto:

Strefa VIP w Cinema City Bonarka w nowej odsłonie!

Nowa, zmodernizowana, jeszcze bardziej komfortowa Strefa VIP w kinie Cinema City Bonarka w Krakowie ruszy pełną parą 13 lutego! Na to wyjątkowe miejsce składają się: nastrojowe lobby oraz 3 kameralne sale. Na gości Strefy VIP czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji, które wizytę w kinie zamienią w specjalne przeżycie z domieszką luksusu. Potrawy wielu kuchni świata ze specjalnego menu, kinowe przekąski i napoje bez limitu, komfortowe skórzane fotele – Strefa VIP w Cinema City Bonarka to zupełnie nowy koncept na wizytę w kinie! Bilety można nabyć w kasach kin oraz na stronie http://www.cinema-city.pl/vip.

 

 

Wizyta w Strefie VIP w Cinema City Bonarka to prawdziwa uczta (w sensie dosłownym) dla każdego kinomana. Goście tego nietuzinkowego miejsca mogą się delektować świeżo przyrządzanymi na miejscu przez kucharzy daniami ciepłymi i zimnymi ze specjalnego menu, oferującego szeroką paletę smaków świata. Dostępne są także ulubione orzeźwiające napoje, świeżo parzona kawa i pyszne desery - wszystko jest do dyspozycji widzów już na pół godziny przed wybranym filmowym seansem.

Typowe menu kinowych przekąsek, takich jak nachosy czy popcorn dostępne jest dla gości Strefy bez żadnego limitu. Seanse filmowe odbywają się w jednej z 3 kameralnych sal, wyposażonych w skórzane, eleganckie, elektrycznie regulowane fotele premium z oparciem i podnóżkiem, które można rozłożyć do pozycji leżącej. W Strefie VIP widzowie cieszą się więc seansem filmowym w niezwykle komfortowych warunkach, to pomysł na wyjątkowy wieczór w kinie.

 

Strefa VIP w Cinema City Bonarka to również idealne miejsce na specjalne okazje. Wizyta w kinie z domieszką luksusu może być świetnym pomysłem na romantyczną randkę, świętowanie urodzin, i innych okazji w gronie przyjaciół i znajomych. W zamyśle twórców Strefa VIP w Cinema City Bonarka może stanowić także doskonałą alternatywę na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe. Wyjątkowa atmosfera, otwarty bar i niepowtarzalny klimat sprzyjają zarówno służbowym spotkaniom, jak i większym biznesowym eventom. Fachowy personel zapewni kompleksową organizację szkoleń, konferencji, imprez firmowych i innych wydarzeń.

 

Już niedługo w repertuarze Strefy VIP w Cinema City Bonarka pojawią się takie HITY jak Planeta Singli 3, Faworyta, Alita: Battle Angel, Kapitan Marvel i wiele innych. W Strefie VIP czas spędzony w kinie będzie niezapomnianym przeżyciem.

 

Wizyta w kinowej Strefie VIP w Cinema City Bonarka może być także znakomitym pomysłem na prezent. Cinema City oferuje eleganckie karty podarunkowe VIP, które obejmują dwa bilety na dowolny seans w formacie 2D w wyjątkowych salach. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Więcej informacji na www.cinema-city.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGoDziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":