Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Szaleństwo wyprzedaży i back to school, czyli KIDDOSTYLE – parentingowe targi online vol. 3

Patron Medialny
BabyGo.pl

Już w dniach 5-6 września 2020 roku, trzecia edycja największych w Polsce internetowych targów dla dzieci i rodziców. Około 100 polskich marek, sklepów i dystrybutorów przybliży swoje produkty, odpowie na pytania i zaoferuje specjalne rabaty targowe. A to wszystko dostępne prosto z domowej kanapy, bez tłumów, przepychanek i zmęczonych nóg – zapraszamy!

 

Event odbędzie się na Facebooku: https://bit.ly/kiddostyle-targi-online-3 - warto dołączyć już dziś – ponieważ przed głównym wydarzeniem czeka nowość – dwa wieczory wyprzedażowe 22 lipca i 19 sierpnia w godz. 20-22! Na targach zaprezentują się marki odzieżowe, zabawkowe, butiki multibrandowe, z akcesoriami dla maluszków, „pościelowe” czy też z elementami wyposażenia dziecięcego wnętrza.


Jak będą wyglądały targi?

Wystawcy prezentują kolejno swoje oferty w formie transmisji live bądź materiału wideo. Można bliżej poznać każdego z nich, obejrzeć dokładniej produkty czy zadać pytania. To idealny moment na zakup wyprawki do żłobka, przedszkola czy szkoły oraz uzupełnienie jesiennej garderoby! Na naszych targach skompletować można również wyprawkę noworodkową lub kupić przepiękne pościele, kocyki oraz dekoracje do dziecięcego pokoju. Powrót z wakacji osłodzą wystawcy proponujący zabawki i książki.


Jak to na targach bywa, będą czekały kody rabatowe i oferty specjalne (jedno uniwersalne hasło: KIDDOSTYLE), z którymi będzie można zrobić zakupy w sklepach internetowych wystawców w dniach 5-7.09.2020.Ale to nie koniec atrakcji! Prezentacje wystawców będą przeplecione ciekawymi aktywnościami online dla Waszych maluchów takimi jak zajęcia umuzykalniające czy językowe! Będą również wieczorne warsztaty dla rodziców.

 

Szczegółowy harmonogram pojawi się na około tydzień przed targami, a aktualną listę wystawców można znaleźć na stronie internetowej targów: kiddostyle.pl/targi-vol-3/.

 

Nie ważne gdzie mieszasz, dzięki nam zobaczysz prezentacje najlepszych polskich marek, sklepów i firm nie wychodząc z domu. Możesz być z nami na żywo lub obejrzeć wszystko na spokojnie wieczorem lub następnego dnia! Do zobaczenia!

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.