Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Targi online Modne Dziecko KiddoStyle

Patron Medialny
BabyGo.pl

Już 20-21 marca 2021 roku odbędzie się czwarta edycja targów internetowych KiddoStyle prezentujących najciekawsze produkty dla dzieci i rodziców. Oprócz odzieży, dodatków, zabawek itp. będzie również nowa kategoria – podróże – a niej najlepsze miejsca na rodzinny wypoczynek. Nie możecie tego przegapić!

 

Każdy wystawca zaprezentuje swoją ofertę na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku 
w formie transmisji live bądź materia
łu wideo. Będziecie mogli obejrzeć dokładniej produkty, bliżej poznać markę czy zadać pytania zupełnie jak na targach w realu! Czeka mnóstwo nowości, inspiracji i pomysłów. Nie ważne gdzie mieszasz, dzięki nam zobaczysz prezentację najlepszych polskich marek, sklepów i firm nie wychodząc z domu. Możesz być z nami na żywo, możesz wszystko obejrzeć na spokojnie wieczorem lub następnego dnia!

 

Na targach będą czekały na Was kody rabatowe i oferty specjalne (jedno uniwersalne hasło: KIDDOSTYLE), z którymi zrobicie zakupy w sklepach internetowych wystawców w dniach 20-22.03.2021 r. Co kupicie na targach?

  • odzież, obuwie i dodatki,

  • książki i zabawki,

  • produkty dla kobiet w ciąży i mam,

  • elementy wyposażenia pokoju i tekstylia,

  • kosmetyki, jedzenie i akcesoria,

  • oraz NOWOŚĆ - podróże – poznacie rewelacyjne miejsca na weekendowe bądź wakacyjne wyjazdy z dziećmi

  • czeka także STREFA WYPRZEDAŻY!

 

 

Dodatkowo każdy dzień rozpoczniemy od KiddoTrends  krótkiego programu wideo, w której nasza redakcja zaprezentuje Wam nowości z sezonu SS21 i ciekawe gadżety oraz pomysły na prezenty dla mam i dzieci w różnym wieku. Będziecie mogli również pobrać magazyn targowy KiddoTrends, w którym znajdziecie zestawienia porównawcze produktów, które z pewnością ułatwią Wam zakupy, ciekawe artykuły i wywiady oraz oczywiście pełną listę rabatów.

 

Tu możesz dołączyć do wydarzenia (dzięki temu otrzymasz powiadomienie, gdy się rozpocznie): https://bit.ly/modnedzieckoKIDDOSTYLE2021

Strona targowa z listą wystawców: https://kiddostyle.pl/modne-dziecko-ss21-targi/

 

O targach dużo usłyszycie u naszych Instagramowych ambasadorek przybliżą Wam też poszczególne marki biorące udział w targach jeśli jeszcze ich nie obserwujecie to koniecznie to nadróbcie!

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.