Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Tulanki English // konwersacje dla mam z dziećmi

Poniedziałki Poniedziałki
Bawialnia Bawialnia

W pracy używałaś angielskiego, a teraz jesteś na urlopie macierzyńskim i nie masz kontaktu z językiem? A może nigdy nie było okazji by wreszcie przełamać barierę mówienia i zacząć się zupełnie swobodnie komunikować? Jesteś mamą maluszka i chcesz po prostu zrobić coś dla siebie, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Wpadnij na TULANKI: konwersacje z angielskiego dla mam z dziećmi.

Nawet nie zauważysz, gdy wszelkie opory przed mówieniem znikną :)

Przyjazna i ciepła atmosfera, fajne tematy, piękne miejsce z mnóstwem atrakcji dla dzieci w samym centrum Krakowa, z wygodnym dojazdem (plac Inwalidów / Radio Kraków) ♥ Dobrze jest rozpocząć tydzień od przyjemności i fajnego spotkania - a po Tulankach spacer w pobliskim Parku Krakowskim, dobra kawa i lody? :) 

Można chodzić regularnie, można wpadać raz na jakiś czas :)
Spotykamy się w poniedziałki o 10.00 w Bawialni M, ul. Kościelna 3. Zajęcia trwają 60 minut i kosztują 30 zł (w cenie wstęp do Bawialni na czas trwania zajęć - normalny koszt samego wstępu to 25 zł :) Można kupić karnet miesięczny za 100 zł.

 


TULANKI To przestrzeń, w której obecność niemowląt jest zupełnie naturalna i mile widziana. Gdzie siedzi się wygodnie i można się przemieszczać, gdzie dzieci mogą raczkować / spać / jeść / tulić się do mamy. Gdzie nikt nie czuje się skrępowany tym, że karmi piersią, że dziecko zapłakało lub gaworzy, że trzeba zmienić pieluszkę. Gdzie nie nastawiamy się na wyniki i liczbę wkutych słówek, ale po prostu na przepływ swobodnej komunikacji.
Zasadniczo chodzi o to, by:
- zrobić coś dla siebie
- nie tracić kontaktu z językiem podczas urlopu i przy okazji paru nowych rzeczy się nauczyć
- przełamać barierę mówienia lub uzyskać pełną płynność wypowiedzi 
- wyjść z domu i czuć się swobodnie zabierając na zajęcia dziecko
- stworzyć sobie bezpieczną „wioskę kobiet”, gdzie można się wspólnie pośmiać, otwarcie rozmawiać i dawać sobie nawzajem wsparcie
- gdzie dzieci mogą doświadczyć towarzyszenia rodzicom w ich normalnym dorosłym funkcjonowaniu społecznym, które nie jest w 100% skupione na dziecku jednocześnie doświadczając fizycznej bliskości rodzica 
- gdzie maluszki osłuchują się z językiem i przyswajają jego melodię i brzmienie
Jeśli miałaś jakikolwiek kontakt z językiem (przeszłaś poziom początkujący), to są zajęcia dla Ciebie. Ja przygotowuję dla Was mały zestaw „niezbędnego minimum” do każdego spotkania – tematykę, czasem krótki fragment tekstu do przeczytania lub posłuchania, kilka zwrotów, które mogą być przydatne i narzędzia, które ułatwią nam otwarcie się na komunikację.


*
☺ Jeśli czujesz opór przed mówieniem, to jest zupełnie ok. Moją rolą jest pomóc Ci delikatnie i z szacunkiem pracować z tym oporem, byś mogła poczuć swobodę przepływu komunikacji w takim zakresie, jaki będzie dla Ciebie na ten moment komfortowy.
*
I jeszcze parę słów o moich (Ani Chromik) supermocach: mama 3-letniego Antka, a do tego native-like British English, doktorat i wykładowczyni na anglistyce, czasem kuratorka i domorosła artystka, 18-letnie doświadczenie w uczeniu języka i kultury angielskiego obszaru językowego, doświadczenie trenerskie i w prowadzeniu warsztatów rozwojowych. Naukowo zajmuję się teoriami cielesności i trochę sztuką współczesną. Bliskie są mi takie nurty jak porozumienie bez przemocy, rodzicielstwo bliskości oraz (mało jeszcze znany w Polsce) RIE – o wszystkich chętnie pogadam
_______________________________________________________________
Miejsce: Bawialnia M, ul. Kościelna 3, Kraków
Czas: poniedziałki 10.00-11.00
Koszt: 30 zł za pojedyncze wejście, 100 zł za miesięczny karnet.
Zapisy (najpóżniej dzień wcześniej): sms 605 239 045 lub messenger
Zajęcia odbywają się, gdy zapiszą się min. 4 osoby

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl