Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Tydzień Polskich Marek z Mamaville

20-26.04.2020 20-26.04.2020
Patron Medialny
BabyGo.pl

Dziwny czas nastał. Wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Zanim wrócimy do organizacji targów
stacjonarnie minie jeszcze trochę czasu. Mimo to działamy z dobrą energią i
dobrym nastawieniem. Dlatego przenosimy
się do social mediów, abyście mieli możliwość zakupów u polskich marek, firm
czy producentów, jednocześnie wspierając rodzime biznesy.

 Zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji „TYDZIEŃ POLSKICH MAREK”, która odbywać się będzie w dniach
20-26.04.2020, w relacjach na Instagramie na profilu @mamavillepl
(instastories) oraz w relacjach FB ( musisz mieć polubiony fanpage Mamaville)Na czym będzie to polegało :-Codziennie przez cały tydzień będziecie mogli obejrzeć w relacjach na IG i FB dziesięciu wystawców, którzy zaprezentują swoją markę, flagowe produkty, nowości i dadzą specjalną targową zniżkę

-Dodatkowo tu na wydarzeniu będziemy udostępniać dłuższe filmy, gdzie się przedstawią, opowiedzą o swojej historii a także będzie można im zadać pytania

-Szykujemy też dla Was całą stronę TARGI ONLINE , gdzie na bieżąco będziemy prezentować wszystkie marki, które wzięły udział w akcji. Możecie w każdej chwili wrócić do nich.

 Pamiętajcie, że cała ta akcja służy wspieraniu polskich marek. To trudny czas dla nas wszystkich - zwłaszcza niewielkich, rodzimych biznesów.

 

Na rynku dziecięcych ubrań, zabawek i akcesoriów, duże korporacje i sieciówki odnotują pewne spadki sprzedaży, ale to właśnie te NASZE, polskie, wspaniałe i niezwykle cenne firmy będą walczyć o przetrwanie w najbliższym czasie. Nasi wystawcy, to bardzo często biznesy założone przez rodziców, mamy na macierzyńskim, zapoczątkowane z pasji i miłości, w domowym zaciszu To producenci i projektanci, którzy dbają o najwyższą jakość produktów, wybierają najlepsze, certyfikowane, polskie surowce Czy zdołają się utrzymać na rynku? Wiele zależy od Was, kupujących Dlatego apelujemy - wspierajcie te marki, jeżeli tak jak nam zależy Wam na tym, by wciąż istniały, gdy cały ten chaos minie .Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie wpłynąć na ich przyszłość i że będzie ona pomyślna Jesteście z nami?

Wystawcy zainteresowane
udziałem prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami >> https://mamaville.pl/content/275-komunikat

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.