Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

W CH Czyżyny przybywa sklepów. W tym się urządzisz od A do Z

Mieszkańcy Krakowa mogą znaleźć coraz więcej nowości w Centrum Handlowym Czyżyny. Obiekt nie tylko modernizuje się, ale także odświeża i unowocześnia swoją ofertę. W efekcie od kilku miesięcy systematycznie przybywa tam nowych sklepów znanych polskich i zagranicznych marek. Kolejny z nich właśnie został otwarty.

 

Robiący zakupy w Czyżynach będą mogli tam teraz urządzić lub udekorować swoje mieszkanie od A do Z. W ofercie jednego z pierwszych krakowskich centrów handlowych pojawił się właśnie sklep lubianej polskiej marki wnętrzarskiej - home&you.

 

Znaleźć w nim można wszystko, co niezbędne do urządzenia i udekorowania kuchni, sypialni, salonu, jadalni, a także kącika zabaw dla dzieci. Asortyment sklepu obejmuje m.in. pościel, zasłony, naczynia, dywany, oświetlenie, zapachy, zastawy stołowe, a także meble, chociażby stoliki, konsole, szafki czy półki.

 

Sama oferta sklepu jest idealną propozycją zarówno dla osób, które dopiero co kupiły nowe mieszkanie lub nowy dom i planują jego urządzenie lub są w trakcie remontu dotychczasowego i zmiany dekoracji. Ponadto home&you w Czyżynach to także obowiązkowy punkt dla tych, którzy poszukują ciekawych i praktycznych prezentów dla bliskich.

 

 

- Jesteśmy przekonani, że ta zróżnicowana i przystępna oferta sklepu home&you  stanie się jednym z magnesów, który przyciągnie do centrum handlowego nowohucian. Zwłaszcza osoby, które właśnie remontują lub urządzają mieszkania. Tym bardziej, że w naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka największych krakowskich osiedli, z czego część to nowe inwestycje - mówi Elwira Pyrkowska, przedstawicielka właściciela obiektu, firmy Newbridge Poland.

 

To już 7 sklep z wyposażeniem i dekoracjami w Czyżynach.  Oprócz home&you, klienci mogą tam znaleźć także Leroy Merlin, znany z najszerszej oferty wyposażenia wnętrz i dekoracji domu wśród marketów budowlanych, salon Jysk, sklep Mango oraz sklep z krzesłami Evolution. Ponadto artykuły dekoracyjne dostępne są także w Flying Tiger Copenhagen oraz Pepco.

 

- Oferta Czyżyn zmienia się i stale uzupełnia o kolejne nowości. Pojawienie się home&you, czyli niezwykle popularnej polskiej marki, jest kolejnym elementem tych zmian. Jest to także odpowiedź na potrzeby i oczekiwania naszych klientów, którzy teraz pod jednym dachem mają dostęp do niezwykle szerokiej oferty wyposażenia wnętrz - mówi Elwira Pyrkowska.

 

Ale home&you to nie jedyna nowość w Czyżynach. Ostatnie miesiące przyniosły tam wysyp nowych sklepów. Wśród marek, które zadebiutowały w nowohuckim centrum znaleźć można Flying Tiger Copenhagen, Orsay, Diverse, Pierre Cardin, Queen, a ostatnio także Big Star. W planach jest natomiast otwarcie kawiarni Nakielny, a także kolejne nowości.

 

 

Zmienia się także przestrzeń samego centrum handlowego. Od przejęcia obiektu przez nowego właściciela, odświeżany jest cały jego wizerunek.  Obiekt już może pochwalić się nową strefą restauracyjną, wymienioną posadzką na pasażu oraz nowym placem zabaw. Ostatnie tygodnie przyniosły tam natomiast otwarcie pierwszej zewnętrznej strefy relaksu z siedziskami w kształcie leżaków i koszy plażowych. Ponadto wokół obiektu ustawiono aż 60 donic z roślinnością.

 

- Przestrzeń, jak i oferta galerii staje się coraz nowocześniejsza. Stale pracujemy nad tym, aby komfort robienia zakupów w Czyżynach był coraz większy. Sprzyjają temu ostatnie inwestycje, dzięki którym stajemy się nie tylko miejscem robienia zakupów, ale także miejscem spotkań i spędzania czasu wolnego. Ten ostatni urozmaica zarówno nowa infrastruktura, jak i wydarzenia, jakie regularnie się u nas odbywają - mówi Pyrkowska.

 

 

To jednak nie koniec zmian. W planach jest m.in. wzbogacenie niedawno powstałej strefy chill out’u o kolejne elementy, a także dodanie podręcznych bibliotek przy miejscach wypoczynku. Ponadto centrum planuje zainwestować w zewnętrzny plac zabaw. Zwieńczeniem zmian ma być nowe logo centrum oraz… nowa nazwa.

 

 

 

***                               

Centrum Handlowe Czyżyny zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Medweckiego 2. Otwarty w 2002 roku obiekt ma powierzchnię ponad 31 tys. m kw. GLA i liczy sobie 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Wśród kluczowych najemców znaleźć można m.in. Carrefour, Leroy Merlin, Jysk, RTV Euro AGD, Douglas, Rossmann, Pepco, KFC i CCC. Zmotoryzowani mają tutaj do dyspozycji ponad 850 miejsc postojowych. Centrum handlowe należy do portfolio Newbridge Poland. Zarządcą jest Apsys Polska Sp. z o.o./centrum-czyzyny.pl

 

Newbridge Poland to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu, Centrum Handlowego Guliwer w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji: newbridge.com.pl

Źródło: CH Czyżyny/Newbridge

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl