Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Warsztat ilustratorski z Joanną Rusinek - "Historia w spódnicy - warsztat dla małych i dużych awanturnic"

23 listopada 23 listopada

"Historia w spódnicy - warsztat dla małych i dużych awanturnic" to spotkanie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych zorganizowane z okazji 100 rocznicy uzyskania praw wyborczych przez kobiety w Polsce.

 Warsztat nawiązuje do serii wydawniczej „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”, która ukazała się nakładem wydawnictwa   Znak Emotikon https://www.facebook.com/znakemotikon/ . Dwa tomy książkowe przedstawiają biografie niezwykłych kobiet, które zapisały się na kartach historii złotymi zgłoskami. O odważnych, inteligentnych, a czasami kontrowersyjnych bohaterkach książki będzie można się dowiedzieć więcej podczas warsztatu ilustratorskiego, który poprowadzi ilustratorka serii -   Joanna Rusinek - ilustracje https://www.facebook.com/Joanna-Rusinek-ilustracje-775068739254882/ .  

Zapisy na warsztat:   https://przegorzaly.dworek.eu/zapisy https://przegorzaly.dworek.eu/zapisy?fbclid=IwAR0EcCP5pQ54a5g-zVZO7iz-j8yDEksGW9LBTMPnBOB-FPj7WmQnAowIc0M  
cena: 10 zł (za osobę dorosłą) 
deadline: 22.11.2018 
Dla pierwszych 3 osób przewidziane nagrody od wydawnictwa :) 

Wydarzeniu towarzyszy wystawa prac   Joanna Rusinek - ilustracje https://www.facebook.com/Joanna-Rusinek-ilustracje-775068739254882/ , którą będzie można podziwiać do końca listopada. Wstęp na wystawę jest bezpłatny oraz możliwy w godzinach pracy klubu.

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Dodaj miejsce przyjazne Dzieciom do BabyGo


BabyGo.pl

Dziękujemy!
Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl