Wybierz miasto:

Miasto:

"Kuba Guzik i maszynista Łukasz"- nowy audiobook

2022-11-21

Debiutancka powieść Michaela Endego, która otworzyła autorowi drogę do międzynarodowej sławy. Piękna i mądra opowieść o niewiarygodnej sile przyjaźni, która może pokonać największe przeciwności losu.

 

    Najnowszy audiobook Wydawnictwa Jung-off-ska, „Kuba Guzik i maszynista Łukasz”, autorstwa Michaela Ende, to piękna i mądra opowieść o niewiarygodnej sile przyjaźni, która może pokonać największe przeciwności losu.   Historia wciąż zaskakuje zwrotami akcji i imponuje wyobraźnią autora, a przy tym niepozbawiona jest humoru i szlachetnego przesłania. Uczestnicząc w barwnych przygodach głównych bohaterów, oprócz solidnej dawki emocji dostajemy lekcję tolerancji i otwartości na różnorodność świata bez względu na różnice kulturowe, kolor skóry, przekonania czy wykształcenie.   „Kuba Guzik” jest bowiem opowieścią o sile przyjaźni, umiłowaniu wolności i sprawiedliwości oraz pochwałą uważności na drugiego człowieka. W świecie stworzonym przez Michaela Endego groźny olbrzym może się okazać olbrzymem pozornym i nawet w mieście straszliwych smoków udaje się znaleźć sprzymierzeńca. Zasada: nie wszystko jest takie, jak Ci się z początku wydaje przyświeca tej powieści, czyniąc ją podróżą nie tylko po zaskakujących swą różnorodnością krainach, ale też po krainie zwanej Empatią.  

 

Audiobook dostępny jest w przedsprzedaży, w specjalnej cenie - 25%, a do każdego egzemplarza dodajemy specjalną kartkę z autografem Edyty Jungowskiej. Premiera już 28 listopada.

 

    Zapraszamy na stronę:   Kuba Guzik i maszynista Łukasz - Wydawnictwo Jung-off-ska | SKLEP (jungoffska.pl)    

       

O KSIĄŻCE 

Książka „Kuba Guzik i maszynista Łukasz”, choć napisana w latach sześćdziesiątych XX wieku, wciąż zaskakuje zwrotami akcji i imponuje wyobraźnią autora, a przy tym niepozbawiona jest humoru i szlachetnego przesłania. Uczestnicząc w barwnych przygodach głównych bohaterów, oprócz solidnej dawki emocji dostajemy lekcję tolerancji i otwartości na różnorodność świata bez względu na różnice kulturowe, kolor skóry, przekonania czy wykształcenie. „Kuba Guzik” jest bowiem opowieścią o sile przyjaźni, umiłowaniu wolności i sprawiedliwości oraz pochwałą uważności na drugiego człowieka. W świecie stworzonym przez Michaela Endego groźny olbrzym może się okazać olbrzymem pozornym i nawet w mieście straszliwych smoków udaje się znaleźć sprzymierzeńca. Zasada: nie wszystko jest takie, jak Ci się z początku wydaje przyświeca tej powieści, czyniąc ją podróżą nie tylko po zaskakujących swą różnorodnością krainach, ale też po krainie zwanej Empatią.

 

 

O AUTORZE

„Kuba Guzik i maszynista Łukasz” to książkowy bestseller Michaela Endego, światowej sławy autora literatury dziecięcej. Publikacja wydana w 1960 roku (w Polsce po raz pierwszy ukazała się dopiero w 2001), to pierwsza książka nieznanego wówczas autora, młodego aktora, dramaturga i krytyka filmowego, napisana - jak sam twierdził - „dla siebie samego”, która okazała się początkiem jego drogi do sławy. Pierwszą z wielu nagród - Niemiecką Nagrodę w Dziedzinie Literatury Młodzieżowej (Deutscher Jugendliteraturpreis) - otrzymał już rok po premierze. 

Książki Michaela Endego zostały przetłumaczone na ponad 40 języków, a ostrożne szacunki mówią o ponad trzydziestu milionach sprzedanych egzemplarzy. Najpopularniejsze z nich „Kuba Guzik i maszynista Łukasz”, „Niekończąca się historia” oraz „Momo” zostały przeniesione na ekran. Za swoją twórczość Michael Ende otrzymał w sumie ponad czterdzieści nagród, w tym Nagrodę Literacką im. Janusza Korczaka oraz Nagrodę Lorenzo i Magnifico.

 

czyta: Edyta Jungowska 

reżyseria: Jacek Sut, Rafał Sabara

tłumaczenie: Ryszard Wojnakowski

muzyka: SzaZa – Szamburski/Zakrocki

projekt okładki i ilustracje: Marcin Minor

płyta w formacie MP3

cena: 39,99

czas: ok 10 h

wiek 6-10

ISBN 978-83-62264-76-6   

 

 

 

 

JUNG-OFF-SKA

 

 

    http://jungoffska.pl/

 

 

  sklep@jungoffska.pl   

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl