Wybierz miasto:

Miasto:

Moje Dziecięce 5 Lat – Foto Pamiętnik

2021-08-25

Pierwsze lata życia dziecka to bardzo ważny czas, zarówno dla maluszka jak i rodziców. Jego narodziny, pierwsze kroczki, pierwsze ząbki to najpiękniejsze i niepowtarzalne chwile w każdej rodzinie, które bardzo szybko mijają, dlatego warto zatrzymać je na dłużej. Dziecko szybko rośnie, ciągle się uczy, każdy dzień jest inny, zmieniamy się wszyscy. Starajmy się, aby te zmiany były pięknie zapamiętane, a pomóc nam w tym może rewelacyjny Foto Pamiętnik, w którym możecie uwiecznić pierwsze 5 lat życia Waszej pociechy.

 

 

Foto Pamiętnik od HAPPINESS FOR YOU przepiękny i niepowtarzalny album – pamiętnik, w którym zawarte są strony do wklejania zdjęć i zapisywania wyjątkowych chwil z życia Waszej pociechy w formie dziennika. Ta niesamowita, kolorowa i intuicyjna księga pamiątkowa pomoże Wam zatrzymać najbardziej oryginalne momenty z życia Waszego kochanego dziecka. 

 

 

Strony albumu ułożone są chronologicznie według kolejnych etapów życia Waszej pociechy, co w tym zabieganym świecie, bardzo ułatwia utrwalenie wszystkich najważniejszych momentów z życia Waszego maluszka! W tym albumie to dziecko jest bohaterem!  Album jest bardzo przejrzysty, a jego wypełnianie i użytkowanie jest bardzo łatwe, intuicyjne, przyjemne i sprawia olbrzymią radość. Będzie to zabawa dla całej rodziny!

 

 

Album oprawiony jest w twardą okładkę (gramatura 2000), wewnątrz której znajdziemy grube strony (gramatura 160) z miejscem m.in. na:

Miejsce na opis jak rodzice się poznali
Zdjęcia rodziców
Zdjęcia upamiętniające ciążę mamy
Zdjęcia USG dzieciątka
List dla nienarodzonego jeszcze dziecka
Powitanie narodzonego dziecka wraz z metryczką urodzenia
Miejsce na odcisk śladów stópek i dłoni (w zestawie specjalny tusz)
Miejsce na zdjęcie domu rodzinnego
Miejsce na zdjęcia pokoju dziecka
Zdjęcia i opisy z najważniejszych chwil życia dziecka (od pierwszego do dwunastego miesiąca, m.in. raczkowanie, pierwsze kroczki, pierwsze tańczenie, pierwszy kontakt z technologią, pierwsze konstrukcje z klocków, pierwsza wiosna, pierwsze lato, pierwsza jesień, pierwsza zima, pierwsze Święta, pierwszy Sylwester, pierwsza Wielkanoc, pierwsze wakacje)
Zdjęcie i opis wspomnień z Chrztu Świętego
Drzewo rodzinne (genealogiczne)
Zdjęcia rodziny
Stronę na pierwsze bazgroły
Pierwsze słowa, pierwsze zdania, pierwsze piosenki
Zdjęcia i opis ulubionych zwierzątek
Zdjęcia od pierwszych do piątych urodzin wraz z notką o gościach na urodzinach oraz najbardziej niezapomnianych chwilach
Zdjęcie z pierwszego dnia w szkole wraz z notką o nauczycielu i wspomnieniach
6 dodatkowych pustych stron na zdjęcia wraz z opisami według inwencji rodziców.
Zintegrowaną z książką pojemną kopertę ułatwiającą przechowywanie najważniejszych pamiątek, jak również dodatkowych zdjęć. Dzięki temu wszystko co niezbędne można znaleźć w jednym tylko albumie.

 

 

 

Album jest przeznaczony zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

 

To świetna i bezcenna pamiątka na całe życie dla dziecka oraz dla całej rodziny i przyszłych pokoleń.

 

Więcej informacji o Foto Pamiętniku znajdziecie na: https://www.happiness-for-you.pl/produkt/moje-dzieciece-5-lat-foto-pamietnik

 

 

 

Happiness For You 

HAPPINESS FOR YOU

 

WWW: http://www.happiness-for-you.pl/

E-mail: biuro@happiness-for-you.pl

Telefon: 880335626

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl