Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

„Niekończąca się historia” – audiobook Wydawnictwo Jung-Off-Ska

2022-10-17

Jednym z moich ulubionych Wydawnictw mających audiobooki dla dzieci jest Wydawnictwo Jung-Off-Ska, które opowiada najpiękniejsze historie w formie dźwiękowej. Ciepły, uroczy głos Pani Edyty Jungowskiej potrafi wcielić się w każdego bohatera. W każdym tytule zawsze czuć wszystkie emocje, napięcie, humor! Książki czytane przez Panią Edytę mają w sobie to coś! Wystarczy zamknąć oczy, słuchać i już mamy w wyobraźni całą historię.

 

 

 

Dość regularnie podpowiadamy Wam o najciekawszych premierach płytowych Wydawnictwo Jung-Off-Ska.  Napisaliśmy recenzję do m.in. :

 

 

 

 

Dziś mamy przyjemność opowiedzieć Wam o kolejnym fantastycznym audiobooku dla dzieci. Dosłownie kilka dni temu wysłuchaliśmy audiobooka „Niekończąca się historia” , którego czyta Edyta Jungowska i Piotr Fronczewski.  Ten wspaniały duet zabrał nas w świat cudownej powieści fantasy, autorstwa Michaela Endego, opowiadającej historię chłopca, który odmienia życie swoje i swego ojca. 

 

 

Głównym bohaterem tej opowieści jest Bastian. To gruby, samotny, wyśmiewany przez rówieśników chłopak, który jest bardzo nieszczęśliwy. Uwielbia czytać książki i to one pozwalają mu oderwać się od przygnębiającej rzeczywistości, która go otacza. 

 

Niestety chłopak ma problemy z nauką , a rówieśnicy uważają go za ciamajdę i nabijają się z niego, ciągle mu dokuczając. Któregoś dnia ukrywa się on w antykwariacie i ...tak zaczyna się jego przygoda. 

 

Zapewniam Was, że ten audiobook dostarczy Wam tylu emocji, że nie będziecie w stanie się od niego oderwać. Przepiękna muzyka, wspaniała narracja jeszcze podbija uczucia, jakie wywołuje ta opowieść.

 

Co więcej, ,,Niekończąca się historia” to po prostu ponadczasowy bestseller, który szybko wciągnie w wir historii nie tylko dzieci. Tak było ze mną, bo audiobook skradł mi serce. To wspaniała lektura dla każdego miłośnika wyjątkowej literatury. Nie jest to jedynie historia o walce dobra ze złem, to również piękna lekcja wartości, dążenia do spełniania marzeń i pragnień. Powieść udowodni jak ważne jest poznanie siebie i pokonywanie własnych słabości.

 

Polecamy tę pozycję wszystkim słuchaczom powyżej 9 roku życia.

 

 

 

„Niekończąca się historia”

 

Tekst: Michael Ende

Czytają: Edyta Jungowska i Piotr Fronczewski

Reżyseria: Jacek Sut

Tłumaczenie: Sławomir Błaut

Muzyka: SzaZa – Szamburski/Zakrocki

Projekt okładki i ilustracje: Marcin Minor

Wydawnictwo: Jung-Off-Ska

Czas nagrania: 19,5 godzin

Dla dzieci: 9+

Album dwupłytowy

 

JUNG-OFF-SKA

 

 

    http://jungoffska.pl/

 

 

  sklep@jungoffska.pl   

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl