Wybierz miasto:

Miasto:

Najważniejsze atrakcje dla dzieci w październiku

2018-09-30

 

Zespół BabyGo rozpoczyna nowy cykl- Najważniejszych atrakcji dla dzieci w danym miesiącu, aby nic Wam kochani nie umknęło.

 

 

Międzynarodowy Tydzień Bliskości w Krakowie 2018

 

 

Gdzie? Rodzinek, Kapelanka 15, 30-347 Kraków

            LaLoba, Dauna 113 i Beskidzka 30C

            Harcownia, HALSZKI 28, 30-611 Kraków

 

 

Międzynarodowy Tydzień Bliskości to święto stworzone przez organizację BabyWearing International Inc., która propaguje noszenie dzieci w chustach i nosidłach miękkich lub po prostu w ramionach rodziców.
My w tym czasie chcemy jeszcze bardziej cieszyć się bliskością z naszymi dziećmi i przekazać tę radość Wam :)

WSZYSTKIE SPOTKANIA W RAMACH TYGODNIA BLISKOŚCI SĄ BEZPŁATNE. W ramach Międzynarodowego Tygodnia Bliskości zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty i spotkania. 

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://www.facebook.com/events/255536355148406/

https://babygo.pl/zajecia-dla-dzieci/tydzien-bliskosci-laloba-care-&-activity

https://www.facebook.com/events/929899120532727/

 

 

 

Machina sztuki – warsztaty dla dzieci

 

Gdzie? Cricoteka, Nadwiślańska 11, Kraków

 

Na wystawie pełno kształtów. Figury geometryczne, przecinające się linie albo niepodobne do niczego postrzępione formy. Przez cały miesiąc co sobotę rysujemy, łączymy faktury, kleimy i układamy. W ruch pójdą nożyczki, kleje, farby, tusze, kalki i stemple. Dla dzieci w wieku od 3,5 do 10 lat. 

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://www.facebook.com/events/1512009785565120/

https://www.facebook.com/events/1970201359703767/

 

 

 

Kraków ŁAŁ vol. 17- targi mody dziecięcej akcesoriów i zabawek

 

Gdzie? Stara Zajezdnia Kraków

 

JESIENNA EDYCJA TARGÓW KRAKÓW ŁAŁ już w październiku! Ponownie spotkamy się na krakowskim Kazimierzu - rezerwujcie niedzielę 21.10 na ŁAŁ! Jak zawsze to będzie najlepsza okazja, by spędzić super dzień i poznać wyjątkowe marki dziecięce. Nasi wystawcy zaskoczą Was niepowtarzalnym asortymentem - będzie można uzupełnić szafę dziecka oryginalną moda dziecięcą, zakupić artykuły wyposażenia pokoi dziecięcych, książki, zabawki, biżuterię oraz dodatki dla najmłodszych. Dla dzieci stworzymy Strefę Zabawy pełna niespodzianek - nie może Was tam zabraknąć!

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://babygo.pl/zajecia-dla-dzieci/krakow-atrakcje

 

 

 

Efektywna nauka metodą Leo Maniak- jesienna edycja

 

 

 

Gdzie? Leader School, Urbanowicza 10a

 

Leo Maniak to metoda efektywnej nauki stworzona dla Twojego dziecka, aby rozbudzić i rozwinąć wszystkie jego zdolności. Dzięki zastosowaniu skutecznych technik i narzędzi ułatwiających naukę. Leo Maniakowi Uczniowie bez problemu przyswajają ortografię, płynnie czytają, samodzielnie notują i przygotowują się do sprawdzianów, korzystają z technik pamięciowych oraz doskonalą swoją koncentrację.

Leo Maniak dedykowany jest dzieciom w wieku od 8 do 13 lat. Skutecznie wspieramy wszechstronny rozwój Twojego dziecka tak aby nauka stała się dla niego niezwykłą przygodą i przestała kojarzyć się z uciążliwym obowiązkiem szkolnym.

Celem programu Leo Maniak jest wykształcenie w Twoim dziecku wszechstronnych umiejętności, dzięki którym będzie ono mogło w pełni wykorzystać swój indywidualny potencjał. Z naszymi magicznie kolorowymi i niezwykle ciekawymi materiałami dydaktycznymi jest to naprawdę proste! Leo Maniak sprawi również, że Twojemu dziecku wejście w krem cenny nawyk skutecznego notowania. Pozwoli mu to na szybkie i sprawne kojarzenie faktów, a także rozwiązywanie nawet skomplikowanych zadań.

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://babygo.pl/zajecia-dla-dzieci/httpkrakowleaderschoolplofertaortografia-i-efektywna-nauka-metoda-leo-maniak

 

 

 

Nowa wystawa „Fauna Polski” w Muzeum Przyrodniczym

 

Gdzie? Muzeum Przyrodnicze, ul. Św. Sebastiana 9, 31-049 Kraków

 

Nowa wystawa „Fauna Polski” ma na celu zaprezentowanie różnorodności gatunkowej polskiej fauny. Posiada charakter edukacyjny i skierowana jest przede wszystkim do najmłodszej grupy zwiedzających czyli dzieci. Można zobaczyć na niej 
m. in. największą polską sowę - puchacza, największego polskiego drapieżnika - niedźwiedzia brunatnego, największego leśnego czyściocha – borsuka oraz wiele innych zwierząt pospolitych i rzadkich, które możemy spotkać w Polsce.

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://www.isez.pan.krakow.pl/

 

 

Jesienna fiesta powitalna :)

 

 

Gdzie? El Bombo, ul. Syrokomli 11/8a

 

Serdecznie zapraszamy w sobotę 13 października o 16:30 wszystkich uczniów Niños Musicales oraz rodzeństwo, znajomych i przyjaciół i wszystkie zainteresowane dzieci (w wieku od 2 do 12 lat) na pierwszą sobotnią zabawę po hiszpańsku w tym semestrze. W planach jesienne zabawy i piosenki. Przynieście kasztany, orzechy, liście, będziemy zmieniać dekoracje w sali na jesienną ;)

Szczegóły tutaj: 

 

https://www.facebook.com/events/313083552835527/

 

 

 

Rodzinne niedziele z animatorem

 

 

Gdzie? Restauracja Rodzinna Magnifica

 

Znacie przepis na idealną, rodzinną niedzielę? My tak! Pyszne jedzenie i profesjonalna animatorka, która rozbawi naszych młodszych gości. Zapraszamy! Udział w warsztatach z animatorką jest bezpłatny.

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://babygo.pl/zajecia-dla-dzieci/rodzinne-niedziele-z-animatorem

 

 

Zabawy z Tatą

 

 

Gdzie? LaLoba Care& Activity, Beskidzka 30C

 

Dla dziecka czas spędzony z tatą zawsze jest atrakcyjny!
Dla ojców z kolei zabawa ze swoimi maluchami to bardzo wartościowy czas i te momenty zupełnie inaczej wyglądają niż czas dziecka z mamą.
Będzie to zabawa w iście ojcowskim stylu. Czyli dużo ruchu, wygłupów, siłowanek, podskoków, turlania… Zapowiada się naprawdę fajna sobota.

Zapraszamy tatusiów wraz z dziećmi w dwóch grupach wiekowych na sobotnie zajęcia.

 

Zajęcia odbywać się będą raz w miesiącu- zaczynamy 6.10!

 

 

Szczegóły tutaj: 

 

www.laloba.pl

 

 

 

Jesienny kurs nauki pływania

 

 

 

 

Gdzie? Mania Pływania, AWF, Aleja Jana Pawła II 78

 

Z przyjemnością informujemy, że trwają zapisy na jesienny kurs nauki pływania październik-styczeń !  

 

Prowadzimy zajęcia oswajania z wodą, nauki i doskonalenia pływania dla niemowląt, dzieci w każdym przedziale wiekowym, dorosłych

 

Co nas wyróżnia ?

Kameralne grupy (do 8 osób) i lekcje indywidualne, zindywidualizowany tok nauczania, nasi instruktorzy są byłymi lub czynnymi pływakami, sportowcami oraz ratownikami WOPR

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://www.mania-plywania.pl/?page_id=1465

 

 

Karate mistrzów- jesienna edycja

 

 

 

Gdzie? Klub Karate Tradycyjnego, ul.Racławicka 26

 

 

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego prowadzimy treningi dla wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Ćwiczą z nami już czterolatki, a wśród trenujących jest wiele dziewczynek, bo kto powiedział, że mogą chodzić tylko na balet?
Młodzi adepci karate tradycyjnego shotokan uczą się dyscypliny, etykiety, pomagania słabszym oraz szacunku dla starszych. Także tego, że sukces nie przyjdzie sam. Regularne treningi zapewniają sprawność fizyczną, koordynację, pewność siebie, panowanie nad emocjami. Dają świadomość, że najważniejsza jest praca nad sobą, nawet jeśli nie zawsze się nam chce.
Założyciel Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego sensei Rafał Wajda jest wielokrotnym Mistrzem świata, Europy i Polski, czołowym zawodnikiem kadry narodowej. W naszym klubie trenerami są utytułowani karatecy  i oddani młodzieży instruktorzy. Nasza praca daje wymierne efekty. Uczniowie senseia Rafała Wajdy nie schodzą z podium na mistrzostwach świata, Europy i od lat nie oddają Pucharu Polski!

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://www.karatekrakow.pl/

 

 

Jesienne mocne wrażenia w Xtreme Park

 

 

Gdzie? ul Jedynaka 15, 32-020 Wieliczka

 

Xtreme Park składa się z dwóch tras o różnym stopniu trudności, gdzie łącznie znajduje się 35 przeszkód.Trasa niska przeznaczona jest głównie dla młodszych amatorów zabawy. Przeszkody zawieszone są na maksymalnej wysokości 4m. Na końcu trasy przewidziana jest nagroda czyli zjazd tyrolski. Trasa wysoka jest ekstremalną zabawą dla miłośników mocnej adrenaliny. Przeszkody na wysokości do 10m sprawdzą wytrzymałość każdego uczestnika a dla wytrwałych czeka aż 80 metrowy zjazd na tyrolce.

 

Szczegóły tutaj: 

 

www.xtremepark.pl

 

 

 

Kurs na wychowanie

 

 

 

Gdzie? Rynek Dębnicki 4, Kraków

 

Kurs na Wychowanie to fundament. Porusza podstawowe zagadnienia związane z rozwojem i wychowaniem dzieci. Jest to baza, na podstawie której można budować dalej. Harmonogram kursu: rozwój dziecka, stymulowanie rozwoju dziecka, konsekwencje, emocje , samodzielność dziecka, zarządzanie czasem.

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://kursnawychowanie.pl/

 

 

Świąteczne mini sesje

 

 

Gdzie? Katarzyna Kowalska, Al. Słowackiego 58/22

 

Co otrzymacie na mini sesji?

- 5 starannie opracowanych zdjęć przekazanych w formie elektronicznej wraz z odbitkami w formacie 15x21 cm

- 1 projekt kartki świątecznej

- pokaz zdjęć z podkładem muzycznym (życzenia świąteczne)

- dużo dobrej zabawy = wspaniałe wspomnienia!!!

 

Szczegóły tutaj: 

 

http://kasiakowalskaphoto.pl

 

 

Kursy Disney English

 

 

Gdzie? ul. Lubostroń 15, 30-383 Kraków

 

Kursy Disney English, są to specjalnie opracowane zajęcia języka angielskiego dla dzieci, których podstawowym założeniem metodycznym jest zanurzenie się w języku, nastawienie na komunikację oraz nauka poprzez zabawę. Podczas zajęć dzieci pracują z tablicą interaktywną, co znacząco zwiększa zaangażowanie dzieci w naukę języka. Połączenie nauki z zabawą oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że dzieci uczą się szybciej, a nauka sprawia im mnóstwo radości. Dodatkowo szybkie efekty gwarantują małe grupy – do 8 osób.

Niewątpliwym atutem kursu jest obecność ulubionych postaci z bajek Disneya takich jak: Elza i Olaf, Zygzak, Myszka Miki, Goof’y, Pies Pluto, Arielka czy Kubuś Puchatek, którzy towarzyszą dzieciom na każdym etapie nauki – zarówno w szkole, jak i w domu.

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://www.profi-lingua.pl/krakow-ruczaj/

 

 

 

Jesienne ściganie

 

 

Gdzie? Gromadzka 66, 30-719 Kraków

 

Dla dzieci oraz ich rodziców przygotowaliśmy szereg ciekawych propozycji spędzenia czasu po szkole i pracy. Promocja pod hasłem "Jesienne ściganie" to:

  1. 24,99 zł za przejazd 8 min. gokartem SODI RX7 Pro 9 kM
  2. 99 zł grupa 4 osób na 8 min
  3. 75 zł karnet miesięczny 4x8 min. personalizowany
  4. 139 zł karnet rodzinny bez pesonalizacji 8 przejazdów po 8 min.
    (osoba dorosła oraz dzieci do 18 r.ż, max 3 osoby) - 50 promocyjnych karnetów

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://babygo.pl/zajecia-dla-dzieci/elikart-tor-gokartowy

 

 

Bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne w Stacji Zdrowie

 

 

Gdzie? Świętokrzyska 4/1, 30-015 Kraków

 

Od 1 do 12 października włącznie zapraszamy Was na BEZPŁATNE konsultacje z fizjoterapeutami w Stacji Zdrowie. Jeśli:
- Jesteś bezpośrednio lub pewien czas po urazie i nadal odczuwasz jego skutki, 
- Doświadczasz dolegliwości bólowych kręgosłupa, miednicy lub innych stawów (na co dzień i/lub w trakcie aktywności fizycznej), 
- Jesteś przed lub po zabiegu ortopedycznym i nie wiesz, jak postępować, by wrócić bezpiecznie do sprawności i aktywności, 
- Chciał(a)byś zapobiec występowaniu urazów,
- Planujesz ciążę, chciałabyś przygotować się do niej i do porodu bądź jesteś w ciąży i doskwierają Ci dolegliwości bólowe (m.in. głowy, kręgosłupa, miednicy, bioder, pośladków, nóg),
- Jesteś po porodzie - chcesz skonsultować swój stan, mięśnie brzucha, mięśnie dna miednicy, postawę, wspomóc regenerację organizmu, rozpocząć bezpieczny powrót do aktywności,
- Rodziłaś poprzez cesarskie cięcie lub miałaś nacięcie krocza i Twoja blizna wymaga rehabilitacji, 
- Doświadczasz pierwszych dolegliwości ze strony układu moczowo-płciowego bądź trwają one od jakiegoś czasu (pojawiają się epizody nietrzymania moczu, bolesne stosunki, uczucie ciała obcego w pochwie)

to idealny moment, by skonsultować się z fizjoterapeutą i podjąć działania!

 

Szczegóły tutaj: 

 

https://www.facebook.com/events/1992656217464692/

 

 

Halloween Fluo Party dla dzieci!

 

 

Gdzie?  Egurrola Dance Studio Kraków

 

Zapraszamy na najstraszniejszy, najbardziej roztańczony i świecący bal halloweenowy!
Nadchodzi najbardziej mroczna i przerażająca noc w roku!

Z tej okazji dla wszystkich dzieci przygotowaliśmy wyjątkowy bal – Halloween Fluo Party, w czasie którego gwarantujemy mnóstwo tańca, świetną zabawę i przerażająco sympatyczną atmosferę!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy m.in.:

– naukę upiorrrnej choreografii
– straszne konkursy i animacje
– koszmarny poczęstunek
– fluo disco
– iluminacje świetlne

Każde dziecko otrzyma także opaskę fluorescencyjną, dzięki której będzie świecić w ciemności!

 

Szczegóły tutaj: 


http://taniec.com.pl/kr/halloween-fluo-party-dla-dzieci/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl