Wybierz miasto:

Miasto:

Co się będzie działo w ten weekend? Propozycje od dziś!

2018-04-17

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl przygotował dla Was zestawienie kwietniowych atrakcji w Krakowie i okolicach od piątku do niedzieli. Zapraszamy:)

 

Taniec Powiązany z Afryką@zawiąż dziecko w chustę i tańcz! Kraków

Zapraszamy do udziału w autorskich warsztatach tradycyjnego tańca z Afryki Zachodniej, przeznaczonych dla rodziców z dziećmi w chustach/nosidłach, kobiet w ciąży oraz planujących potomstwo :) Inspirowane baletem afrykańskim choreografie instruktorki- tancerki i podróżniczki Anety Szlachety- zabiorą Was w podróż do źródeł tańca i muzyki, zgodnie z nurtem rodzicielstwa bliskości :)

Warsztaty obywają się przy energetycznej muzyce instrumentów afrykańskich na żywo (m.in. bębny dun dun, djembe, djabara) oraz przy kojących dźwiękach kontrabasu (podczas relaksacji/stretchingu). Za oprawę muzyczną odpowiedzialni będą muzycy Ju Ghan oraz Kuba Lichwa. Obecny podczas warsztatów certyfikowany doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach- Krakowska Biblioteka Chustowa- pomoże poprawnie i bezpiecznie zawiązać chustę!

20 KWIETNIA (piątek), godz. 12.30-14.00

MIEJSCE: LaLoba Centrum Kobiet

KOSZT: 50 zł

ZAPISY I INFORMACJE: e-mail: taniec.afro@gmail.com, tel. +48 504 390 061

Wydarzenia FB: https://www.facebook.com/events/174912616471531/

 

Nocowanko w Bystrzaku!

Pierwsze nocowanko w nowej placówce Bystrzaka!

BYSTRZAKOWE NOCOWANIE Wspólnie zrobimy eksperymenty, zagramy w gry, obejrzymy film, zjemy pizze, a rano zjemy pyszne śniadanko. Zabieramy karimaty i śpiwory, przytulanki i mnóstwo dobrego humoru! ...

A rodzice mają wychodne :)

Termin: 20/21 kwietnia, godz. 19:00-10:00

Koszt: 30 zł

Rezerwacja miejsca: biuro@krakow.bystrzak.org, tel. 605 933 404

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/157522251597690/?active_tab=about

 

Bezpłatne konsultacje dietetyczne

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne, które poprowadzi mgr Aneta Chmiel. Dla wszystkich chętnych, będzie możliwość wykonania pomiarów tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej na analizatorze InBody 170. Dietetyk Aneta Chmiel odpowie na Wasze pytania i omówi wyniki pomiarów :)

W trakcie konsultacji będzie można zapisać się na całościowe godzinne konsultacje w atrakcyjnych cenach oraz na warsztaty: Co jedzą małe dzieci?

Zapisy obowiązkowe: tel. 600 283 026 lub info@elbombo.pl

Serdecznie zapraszamy!

Termin: 21 kwietnia, godz. 11:30-13:00

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/170557033569943/

 

Sobotnie warsztaty dla dzieci z rodzicami

Na wiosennej łące Przeniesiemy się na wspaniałą, kolorową łąkę, pełną kwiatów i owadów, na której będziemy się wspólnie bawić i tańczyć. Każdy z nas będzie miał szanse wcielić się w zieloną żabkę, bociana czy wielobarwnego motyla. Na koniec stworzymy piękną łąkę.

Prowadzenie: Małgorzata Prochownik Absolwentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym, nauczyciel wychowania przedszkolnego z 9-letnim stażem.

Pracowała z dziećmi w wieku od 2,5 do 7 lat, a także z dziećmi niepełnosprawnymi (w przedszkolu integracyjnym). Jest osobą pogodną, otwartą na dzieci i ich potrzeby. Od najmłodszych lat związana ze sportem - uprawia judo i Brazylijskie jiu jitsu. Podczas swoich zajęć lubi łączyć ze sobą zabawy ruchowe z aktywnością artystyczną - głównie plastyczną.

Wymagane zapisy!

Telefonicznie: 666-290-333 lub mailowo: rezerwacja@lalobacentrum.pl oraz wpłata zaliczki 20 zł na konto: 62114020040000300266747113 lub bezpośrednio w recepcji

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/220644831839752/ http://lalobacentrum.pl/

 

Spójrz w Siebie… Warsztat rozwoju osobistego

Jesteś mamą. Każdego dnia spełniasz się w tej roli, towarzyszysz swojemu dziecku w jego rozwoju. Może łączysz macierzyństwo z praca zawodową, może zaczynasz myśleć o powrocie do pracy, a może zdecydowałaś się zostać w domu. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, wkroczenie na ścieżkę macierzyństwa sprawia, że twoja uwaga skupia się na wszystkim dookoła. Kiedy ostatni raz skupiła się na Tobie?

Kiedy ostatni raz pytałaś sama siebie: Kim jestem? Czego pragnę? Co lubię? Co mnie porusza? Co sprawia mi radość? W codziennym zabieganiu, w natłoku obowiązków, w towarzyszeniu dzieciom w rozwoju dzień po dniu, w spełnianiu się w roli matki, partnerki, córki, pracodawcy czy pracownika masz być może niewiele czasu, by zajrzeć wgłąb siebie. Zapytać tej wewnętrznej istoty: „Cześć, co u Ciebie słychać? Jak się czujesz? Na co miałbyś ochotę? Czy jest coś, czego Ci brakuje?Za czym tęsknisz? Jakie są Twoje plany?”

Termin: 21 kwietnia od 10:00-12:00

Więcej informacji na stronie: http://www.rodzinek.pl/spojrz-w-siebie-warsztat-rozwoju-osobistego/

 

Mini Mini Cracovia Maraton

Mini Mini Cracovia Maraton to biegowa rywalizacja dla najmłodszych, która po raz trzeci odbędzie się podczas krakowskiego weekendu maratońskiego. Biegowe zmagania Szkrabów, Gagatków, Ancymonów i Urwisów rozpoczną się w sobotę, 21 kwietnia 2018 roku o godz. 12:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. Dzieci w wieku od 3 do 12 lat będą rywalizować na czterech dystansach, w czterech kategoriach wiekowych.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/154869835207536/

 

Rodzinne Warsztaty Robotyki i Programowania

22 kwietnia w niedzielę Kraina Twórczości organizuje na terenie Akademii Ignatianum Warsztaty Robotyki i Programowania składające się z: Strefy Rozwoju Uzdolnień i Zawodów Przyszłości: * prelegenci z branży IT, inżynierskiej i mnemotechnik * dyskusje wykładowców Ignatianum o rozwijaniu kompetencji matematycznych, języka angielskiego oraz twórczości.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym i pedagogów.

Wstęp bezpłatny po rejestracji !!

Kraina Twórczości Formularz rejestracyjny z wyborem warsztatów: http://krainatworczosci.pl/zapisy/, kom: 502 949 099

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/2136055376622500/

 

Wycieczka do Parku Ogrodzieniec

Już 22 kwietnia w niedziele zapraszamy dzieci na kolejną wycieczkę.

Tym razem spędzimy cały dzień na zabawie w Parku Ogrodzieniec - odwiedzimy Park Rozrywki, Park Miniatur, Park Doświadczeń oraz Dom Strachów.

Więcej informacji: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-dzieci/wycieczka-do-parku-ogrodzieniec/

Zapewniamy:

  • transport busem,
  • obiad,
  • opiekę wychowawców,
  • dostęp do galerii zdjęć,
  • świetną zabawę!

Więcej informacji: http://krakow.leaderschool.pl/wycieczka-do-parku-ogrodzieniec

 

Atrakcje Muzeum Przyrodniczego w Krakowie

Ekspozycja „Fascynujący świat pająków i skorpionów” (ponad 30 insektariów), cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na prezentowane, żywe pajęczaki tj. pająki i skorpiony zamieszkujące wiele zakątków świata.

Celem wystawy jest obalenie popularnych stereotypów i przekonanie zwiedzających, że pająki to bardzo pożyteczna dla środowiska grupa zwierząt.

Muzeum Przyrodnicze ul. Św. Sebastiana 9, 31-049 Kraków, http://www.isez.pan.krakow.pl/muzeum.html, tel. 12 422 89 37

 

Premiera największej atrakcji w Zatorlandzie

Po ponad 99 milionach lat pojawi się w małopolskim Zatorze. O kim mowa? Największy na świecie ruchomy dinozaur liczący 35 metrów długości i 9 wysokości powstaje w Parku Rozrywki Zatorland!

Premiera największego na świecie ruchomego dinozaura - Argentynozaura - w Parku Rozrywki Zatorland zaplanowana jest na 21 kwietnia w 2018 roku.

Park Rozrywki Zatorland / www.zatorland.pl / 21.04.2018 - 28.10.2018, ul. Parkowa 7, 32-640 Zator

 

Szósta dzielnicowa sąsiedzka wyprzedaż garażowa

Szósta edycja imprezy przed nami! Zachęcamy wszystkich do odnalezienia w swoich domach piwnicach, garażach i pawlaczach niepotrzebnych już bibelotów, drobiazgów, książek, płyt, małych mebli.

Dzięki uprzejmości TYTANO, spotkamy się w Niedzielę 22 kwietnia na ul. Dolnych Młynów 10.

W godzinach 12- 16 wyznaczymy dla Państwa miejsce, w którym będzie można wystawić te rzeczy na sprzedaż. Można kupić, można sprzedać, można się wymieniać. O formie transakcji decydują Państwo. Oczywiście ceny nie powinny być wygórowane ;)

Do udziału zapraszamy wyłącznie osoby prywatne.

22 kwietnia w godzinach 12:00 - 16:00

Tytano, Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1668862386532277/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl