Wybierz miasto:

Miasto:

Atrakcje tygodnia dla dzieci i rodziców

2017-10-23

23 październik, poniedziałek: Biznesowy Klub Mam

Pierwsze oficjalne spotkanie Biznesowego KLUBU MAM Spotkanie odbędzie się w lokalu "Spoko Space"- Ul. Marcina Borelowskiego - Lewela 17 Czas trwania ok 2godz. Wykłady poświęcone "mamie w biznesie" i aktywizacji zawodowej kobiet. W trakcie zajęć dzieci będą miały zorganizowany czas z animatorami, a dla mam najmłodszych dzieci przygotowane będą piłki do siedzenia i "kołysania".

Przewidziany poczęstunek.

Ilość miejsc: 15 mam + dzieci

Cena udziału: 35zł

 

23 październik, poniedziałek: Bezpłatne zajęcia z Programowania w Krakowie - wiek 8-11 lat

Dzisiaj w godzinach 18:20 - 19:50 odbędzie się bezpłatny warsztat z programowania dla dzieci w wieku 8 do 11 lat w MDK ul. Grunwaldzka 5 k. Ronda Mogilskiego w Krakowie.

Zgłoszenia poprzez info@krainatworczosci.pl kom: 502 949 099

 

25 październik, środa: Warsztaty stylu dla mam

Drogie mamy! Czy w natłoku swoich obowiązków znajdujecie jeszcze czas dla siebie? Czy opiekując się dzieckiem macie przestrzeń aby pomyśleć o sobie, o swoim pieknie, o tym jak się ubrac żeby wyglądać i czuć się dobrze? Chcemy Wam zaprosić na śniadanie z warsztatami o stylu. Zapraszamy abyście przyszły z dziećmi! Mamy kącik zabaw gdzie pociechy będą mogły się pobawić, a Wy dowiecie się jak kreować styl, jak się ubierać, jak łączyc dodatki, w co się ubrać żeby dobrze wyglądać, i jakie kolory są przeznaczone dla Was. Warsztaty poprowadzi Joanna Tor-Gazda - stylistka, kreatorka stylu i autorka książki "Nieporównywalnie piękna". Warsztaty odbęda się w restauracji Zabłocie 13, w cenie są indywidualne konsultacje ze stylistką i małe śniadanko;-) Ponieważ zależy nam, aby grupa była stosunkowo niewielka aby uczestniczki mogły mieć jak najbliższy kontakt z prowadzącą - ilość miejsc jest ograniczona.

Cena 2 godzinnych warsztatów z poczęstunkiem 50 zł

Rezerwacje i zapisy pod nr tel. 502 512 947

 

26 października, czwartek: Warsztaty chemiczne w Harcowni

ChemicAl World zaprasza na comiesięczne warsztaty dla Młodych Naukowców! Tym razem w Harcowni - kreatywnym miejscu dla dzieci w Kurdwanowie przy ul. Halszki 28. Rozpoczynamy od ubioru! Fartuszek, rękawiczki i okularki dla każdego... a następnie probówka w dłoń i startujemy z szalonymi eksperymentami! :)

Cena jednorazowego spotkania wynosi 35zł. Dodatkowo informujemy, że rodzice również mogą uczestniczyć w naszych warsztatach.

Obowiązują zapisy: przez formularz kontaktowy na stronie lub telefonicznie: 570-075-900.

Opis spotkania: 26.10 - Tajemnicze pierwiastki Czy jesteście gotowi, aby przemienić się w chemicznych detektywów? Wspólnie postaramy się wyśledzić gdzie pierwiastki występują w naszych domach oraz poznamy ich symbole.

 

27 października, piątek: Halloweenowe nocowanie z Leader School

Zabawa zaczyna się o godz. 19:00 i trwa do 9:00. Możliwe jest wzięcie udziału w zabawie bez nocowania. Termin: 27/28.10.2017 (piątek) dla dzieci w wieku 4 - 9 lat 28/29.10.2017(sobota) dla dzieci w wieku 10 - 15 lat.

W programie m.in.: <img src="/upload/blog/atrakcje-tygodnia-dla-dzieci-rodzicow/warsztat-dekorowania-dyni.jpg" alt="

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl