Wybierz miasto:

Miasto:

Atrakcje weekendowe Krakowa

2018-03-23

Krakowski Portal Rodzinny BabyGo.pl przygotował dla Was zestawienie najbardziej ciekawych wydarzeń tego weekendu. Zapraszamy:)

 

Kraków ŁAŁ vol.15 - targi mody dziecięcej zabawek i akcesoriów

W nowej lokalizacji na krakowskim Kazimierzu zapraszamy na 15 edycję targów mody dziecięcej, zabawek i akcesoriów Kraków ŁAŁ. Zapraszamy Was, by spędzić ten dzień w iście wiosennej atmosferze. To będzie najlepsza okazja, by spędzić super dzień i poznać wyjątkowe marki dziecięce. Nasi wystawcy zaskoczą Was niepowtarzalnym asortymentem - będzie można uzupełnić szafę dziecka oryginalną moda dziecięcą, zakupić artykuły wyposażenia pokoi dziecięcych, książki, zabawki, biżuterię oraz dodatki dla najmłodszych. Dzieciaki nie będą się u nas nudzić - Strefa Zabawy będzie pełna niespodzianek - czekamy z warsztatami, grami i łamigłówkami.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

Warsztat: Sensoplastyka-malowanie rosnącymi farbami

Poznamy tajemnicę rosnących farb, które w kilka sekund po włożeniu do kuchenki mikrofalowej rosną i tworzą niezwykle wielobarwną strukturę. Do otrzymania kolorów wykorzystamy tylko naturalne składniki takie jak: szpinak, kurkumę, słodką paprykę i kakao. Kto jest gotowy na takie twórcze niedzielnie przedpołudnie? Do zobaczenia na sali!

Termin: 25 marca 2018, godz. 10:00-11:00

Bawialnia M., ul. Kościelna 3, Kraków

Rezerwacja miejsca: 502699002 lub m@bawialniam.pl

http://bawialniam.pl/

 

Weekendowe atrakcje w Muzeum Przyrodniczym

Muzeum organizuje warsztaty przyrodnicze dla dzieci i młodzieży, zwiedzanie z przewodnikiem wystaw stałych i czasowych, które łączą w sobie świat nieożywiony z żywą fauną i florą:)

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-dzieci/atrakcje-w-muzeum-przyrodniczym/

Muzeum Przyrodnicze, ul. Św. Sebastiana 9, 31-049 Kraków

http://www.isez.pan.krakow.pl/muzeum.html, tel. 12 422 89 37

 

Warsztaty dla dzieci w El Bombo

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na 2 warsztaty do El Bombo:

  • Warsztat z ceramiki, w trakcie którego będziemy wykonywać wielkanocne pisanki,
  • Warsztat flamenco dla mam i dzieci

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-dzieci/warsztaty-dla-dzieci-el-bombo-krakow/

Miejsce: siedziba szkoły El Bombo, ul. Syrokomli 11/8a

Zapisy obowiązkowe: 600 283 026, info@elbombo.pl

http://www.elbombo.pl/

 

Trening dna miednicy w czynnościach dnia codziennego, w ciąży i po porodzie

Jeśli nie spotkałyście się jeszcze z pojęciem „mięśni dna miednicy” lub obiło Wam się ono o uszy, a nadal nurtują Was niektóre zagadnienia w temacie, to ten warsztat jest idealnym wydarzeniem dla Was!

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: https://babygo.pl/wydarzenia-dla-mamy/trening-dna-miednicy/

Termin: 24 marca o 12:30

Stacja Zdrowie Krowodrza, ul. Świętokrzyska 4/1, 30-015 Kraków

http://stacjazdrowie.com/, tel. 697 236 755

 

ROLKI POD Dachem!

Zapraszamy do wspaniałej zabawy, którą są kursy nauki jazdy na rolkach. Lekcje na rolkach skierowane są dla dzieci oraz rodziców i prowadzone są pod dachem aż do wiosny. Prowadzący to doświadczeni instruktorzy, którzy zamieniają naukę we wspaniałą, angażującą fizycznie zabawę. Program zajęć dostosowany jest do umiejętności dzieci, które szybko doskonalą technikę jazdy na rolkach. W sezonie jesiennym, uciekając od chłodu uruchomiliśmy zajęcia rolkowe pod dachem :) W połowie grudnia ruszają również zajęcia łyżwiarskie dla dzieci!

Termin: 24 marca

Zespół SZKÓŁ im. R. Kalinowskiego (sala gimastyczna), ul. Ułanów 3

godz. 09:30 - zajęcia dla dzieci oraz grupa dla rodziców (min. 2 os)

godz. 10:15 - zajęcia dla dzieci Dzieciaki w formie

http://www.dzieciakiwformie.pl

 

Zajęcia w Nowej Hucie dla dzieci i rodziców:

Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do:

  • Klubu 303 na CYRKOWA SOBOTA 24.03. GODZ. 10.00-13.00 W programie spotkań są cyrkowe gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty dla wszystkich zainteresowanych (z nastawieniem na początkujących). Propozycja skierowana jest do każdej grupy wiekowej.
  • Klubu Jędruś na Kreatywne warsztaty dla rodziców i dzieci ŁAPACZE SNÓW 24.03. GODZ. 11.30-13.30 Wspólnie wykonamy „łapacze snów”, kolorowe ozdoby z piórami, paciorkami i innymi elementami. Prowadzenie Daria Gosek-Popiołek
  • Klubu Zgody na ZABAWY PODWÓRKOWE DLA DZIECI: WITAMY WIOSNĘ 24.03. GODZ. 16.00-17.30 Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miło spędziło sobotnie popołudnie, ale także miało szansę na kształtowanie wrażliwości estetycznej i poczucie piękna otaczającego nas świata, to warsztaty Witamy wiosnę w Klubie Zgody są odpowiedzią na te potrzeby.
  • Klub Krzesławice na SOBOTNI PORANEK Z TEATREM I PLASTYKĄ 24.03. GODZ. 11.00 Klub Krzesławice zaprasza dzieci i dorosłych na przedstawienie teatru Eden pt. „Prawdziwy skarb”. Spektakl oparty jest na biblijnej przypowieści o Synu Marnotrawnym, która wyjaśnia, co jest w życiu prawdziwym skarbem. Przed przedstawieniem odbędą się rodzinne warsztaty wielkanocne.

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta Centrum A 6a, 31-923 Kraków, tel. 12 644 68 10 wew. 23, imprezy@krakownh.pl

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl