Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Atrakcyjny weekend rodzinny w Krakowie

2019-05-20

Kochani rodzice, zapowiada się naprawdę atrakcyjny weekend rodzinny w Krakowie. Sami sprawdźcie, co możecie robić z dziećmi w najbliższy weekend:

 

Zabawy z Tatą w LaLoba

 

 

Sobota, 25 maja 2019 o 11:30 – 13:30.

 

Czy Wasze dzieci uwielbiają zabawy z ojcem?
Dla dziecka czas spędzony z tatą zawsze jest atrakcyjny!
Dla ojców z kolei zabawa ze swoimi maluchami to bardzo wartościowy czas i te momenty zupełnie inaczej wyglądają niż czas dziecka z mamą.
Będzie to zabawa w iście ojcowskim stylu. Czyli dużo ruchu, wygłupów, siłowanek, podskoków, turlania… Zapowiada się naprawdę fajna sobota.

Zapraszamy tatusiów wraz z dziećmi w dwóch grupach wiekowych na sobotnie zajęcia. 25.05.2019 – sobota!

 

LaLoba Care&Activity (Laloba Care&Activity Beskidzka 30C)

Beskidzka 30c, 30-611 Kraków

https://www.facebook.com/events/320853548617403/

 

 

SuperMama - Bohaterka Rodziny. Pielęgnacja mamy i dziecka

 

 

SUPERMAMA – BOHATERKA RODZINY. Pielęgnacja mamy i dziecka.
Z okazji ogólnopolskiego Dnia Rodziny oraz Dnia Matki zapraszamy na bezpłatne wydarzenie w Centrum Aktywności Rodziny Widzimisię. Jedyne takie wydarzenie w Krakowie obfitujące w wiedzę dla mam i atrakcje dla rodziców z dziećmi.

 

https://www.facebook.com/events/629674017508395/

 

 

Aktywne czytanie. „Nasza mama czarodziejka”

 

 

 

W sobotę 25 maja o godzinie 12 zapraszamy dzieci do 8. roku życia wraz z opiekunami na aktywne czytanie książki „Nasza mama czarodziejka” autorstwa Joanny Papuzińskiej z ilustracjami Ewy Poklewskiej-Koziełło (Wydawnictwo Literatura).

Książka stanowi zbiór opowiadań o dziecięcych przygodach, w których kluczową rolę odgrywa mama, pomagająca stawiać czoło przeciwnościom i rozwiązywać problemy. Punktem wyjścia warsztatów będzie historia chłopca, który rósł wraz ze swoją zarozumiałością, stając się wielkoludem zawłaszczającym plac zabaw tylko dla siebie. W czasie zajęć poszukamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego czasem tak się dzieje i co można w takiej sytuacji zrobić.

Na warsztatach „Aktywne czytanie” wspólną lekturę uzupełniają zabawy angażujące różne zmysły początkujących czytelników. Proces wspólnego czytania jest przeplatany krótkimi działaniami plastycznymi, ruchowymi i sensorycznymi, które pomagają uczestnikom zanurzyć się w lekturze.

Dzięki zajęciom dzieci mają okazję nie tylko zapoznać się z pięknie ilustrowanymi opowieściami, ale także dostrzec w książce możliwość przygody.

Wstęp 10 zł*, liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod adresem edukacja@mocak.pl lub telefoniczne: 12 263 40 36.

 

https://www.facebook.com/events/428384717741089/

 

 

Dzień Mamy w GOKidz

 

 

Dzień Mamy już w niedzielę! MAMY PREZENTY 
Przyjdźcie do nas 26 maja z dzieciakami, na każdą MAMĘ czeka ekstra prezent niespodzianka na recepcji
 Rezerwujcie bilety już teraz: https://gokidz.pl/kup-bilet/

 

 

Roztańczona Krowodrza XIII Piknik Krowoderski

 

 

XIII edycja „Pikniku Krowoderskiego Roztańczona Krowodrza” odbędzie się 25 maja 2019 roku, na terenie MDK „Dom Harcerza”, ul. Reymonta 18 w godzinach od 12.30 do 21.00. Organizatorem Pikniku Krowoderskiego jest Rada Dzielnicy V Miasta Krakowa
i Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18.
„Piknik Krowoderski” od lat gromadzi rzesze odbiorców. Jest to wydarzenie dedykowane dzieciom z Krakowa i okolic, ich rodzicom, opiekunom, a także seniorom. Tegoroczna edycja „Pikniku” będzie miała charakter taneczny. Zaprezentują się artyści związani z różnymi rodzajami tańca od „Tańców salonu krakowskiego XIX w.” w wykonaniu Balet Dworski Cracovia Danza, poprzez Trio Grzegorza Frankowskiego z Katarzyną Jamróz oraz tancerzami tanga, pokazami tańca towarzyskiego, West Coast Swing, salsy, aż po tańce izraelskie w wykonaniu grupy „Kachol” (SCKM w Krakowie), a także góralski Zespół „Krzesany”. „Piknik” będzie również okazją do aktywnego udziału w warsztatach tanecznych i zamykającej wydarzenie milondze, a przede wszystkim pretekstem do zapoznaniu się z tańcami różnych tradycji i kultur. „Piknik Krowoderski” to również miejsce prezentacji i promocji młodych talentów muzycznych, tanecznych czy sportowych. Zobaczymy zespoły artystyczne i sportowe ze Szkoły Podstawowej nr 5 Dzielnicy Krowodrza. A także Krakowski Klub Karate Tradycyjnego. Wśród zespołów dziecięcych i młodzieżowych wystąpią laureaci organizowanych przez MDK „Dom Harcerza” konkursów, m.in. Piosenki Anglojęzycznej „Singing Kids” i grupy taneczne, m.in. zespół „Małe Cheearleaderki”. Piknik tradycyjnie już rozpocznie występ Krakowskiej Orkiestry Staromiejskiej. Uczestnicy będą mogli ponadto wziąć udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Klub Kultury Paleta-filia Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki i MDK "Dom Harcerza", fotograficznych, zabawach sportowych. Podczas imprezy odbędą się pokazy Policji, Straży Miejskiej, będzie można towarzysko rozegrać partię szachów (od g. 13.30), odbędą się prezentacje Dzielnicy V Krowodrza i Biblioteki Kraków Filia nr 21.

 

https://www.facebook.com/events/2435490643345668/

 

 

Świat księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek

Świat księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek  

Teatr Szczęście zaprasza na gościnne przedstawienie Teatru Otwartego "Świat księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek".


Na odległej gwieździe Bibu mieszka rodzina królewska. Rodzeństwo, księżniczka Balbinka i książę Albinek, nie dogaduje się najlepiej. Wszystko zmienia się jednak, kiedy młodzi bohaterowie wyruszają w daleką podróż. W trakcie wędrówki spotykają plejadę niezwykłych postaci: Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego i Bankiera Wielkich liczb. Czy rodzeństwo rozwiążę wielką zagadkę, na którą natknie się w drodze i przy okazji znajdzie wspólny język?

Świat Księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek to wspaniałe widowisko, które pozwoli dzieciom przenieść się na moment w kosmos. Mali Widzowie z łatwością odnajdą siebie w bohaterach spektaklu. Dzieci będą miały również możliwość współuczestniczenia w rozwoju akcji.

Bilety: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/swiat-ksiecia-albinka-czyli-planeta-zagadek,8315?eventId=153920

Rezerwacja telefoniczna: 570 252 555

 

 

Relaks dla mamy w Krakowskiej Jaskini Solnej

 

 

Spraw swojej Mamie i sobie wyjątkowy prezent!

 

Dzień mamy zbliża się wielkimi krokami! Warto już teraz zaplanować wyjątkowy prezent dla najważniejszej osoby.
Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych ofert, które przygotowaliśmy:

- 10℅ rabatu przy zakupie biżuterii z naturalnych kamieni
- 15 ℅ rabatu przy skorzystaniu z masażu anti-aging twarzy (30min) w połączeniu z masażem leczniczym lub odprężającym (60min).

To wszystko w sercu Krakowa na ul. Długiej w Krakowskiej Jaskini Solnej! 

 


Promocja ważna od 18.05 do 26.05.

 

https://www.facebook.com/Krakowska-Jaskinia-Solna-Wellness-Spa-298555036913155/

 

 

 

 

 

Wielkie otwarcie największego Rodzinnego Parku Rozrywki

 

 

Sobota, 25 maja 2019 o 10:00 – 20:00.

 

Już 25 maja zapraszamy wszystkich na wielkie otwarcie największego Rodzinnego Parku Rozrywki w Krakowie!
Tego dnia czeka na Was mnóstwo atrakcji!
Będziecie mogli wspinać się na ściance wspinaczkowej, przejść tor przeszkód w parku linowym, poskakać na trampolinach, pozjeżdżać na tyrolkach, skorzystać z tubingu czy przejechać się quadami!

Jeśli zgłodniejcie zapraszamy do strefy gastro!
Dla tych bardziej zmęczonych stworzyliśmy również strefę relaksu!

Wszystko to w Parku Wola!
Zapraszamy 25 maja!

 

Park Wola- Rodzinny Park Rozrywki Kraków

Kasztanowa 1, 30-227 Kraków

https://www.facebook.com/events/278204529727358/

 

 

 

Egurrola Challenge – jedyny taki turniej tańca w Krakowie!

 

 

 

Już w najbliższą sobotę Egurrola Dance Studio i Galeria Kazimierz zapraszają na kolejną edycję jedynego takiego turnieju tańca w Krakowie - Egurrola Challenge!

Egurrola Challenge to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii. Na scenie wystąpi ponad 1000 tancerzy, którzy zmierzą się w walce o medale w najbardziej widowiskowych stylach tańca, m.in. hip hopie, tańcu nowoczesnym i tańcu jazzowym. Zobaczymy prezentacje solowe, duety oraz występy mini formacji i grup. A to wszystko w wykonaniu dzieci już od 3. roku życia, młodzieży oraz dorosłych.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie może zabraknąć założyciela szkoły - Agustina Egurroli, który będzie obserwował występy tancerzy, a najlepszym z nich wręczy medale i dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Egurrola Challenge to jedyna taka impreza w Krakowie – mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. Jestem szczęśliwy, ze już po raz kolejny organizujemy Egurrola Challenge w Galerii Kazimierz, bo właśnie takie wydarzenia pokazują mi, jak wiele radości z tańca czerpią tancerze już od najmłodszych lat. Jestem pewien, że ich pasja i pozytywna energia udzieli się także publiczności – dodaje Agustin.

 

 

25.05.2019 r., godz. 9:00 – 20:30

Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34

 

 

Dzień Otwarty - Dzień Matki i Dziecka

 

 


W maju świętować będziemy Dzień Matki, a kilka dni później - Dzień naszych pociech!

Tym razem Lemon zmienia zwyczaje i organizuje dni otwarte w NIEDZIELE !

W tym dniu jak zawsze przygotujemy dla was wiele atrakcji w towarzystwie naszych partnerów.
Wszystkie zajęcia w sali, jak i na basenie będą darmowe.

Możecie spodziewać się również zniżek na karnety - na zajęcia Akademii Bobasa oraz karnety OPEN, a dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w loterii, w której będą do wygrania atrakcyjne nagrody od naszych partnerów.

Podczas wydarzenia będzie możliwość uzyskania porad fizjoterapeutycznych, trenerskich oraz dietetycznych.

Nie może was zabraknąć! :)

Pełny Plan już niebawem

Przypominamy o tym, iż obowiązują zapisy na wszystkie zajęcia oraz konsultacje. Zapisy rozpoczną się 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Dołącz do naszego eventu i bądź na bieżąco. Do zobaczenia!

 

https://www.facebook.com/events/341856299779391/

 

 

Akademia Barbakusa - czy pies musi ugryźć?

 

 

Sobota, 25 maja 2019 o 10:00 – 12:00.

 

Czy pies musi ugryźć?” – pod takim hasłem odbędzie się najbliższe spotkanie dla najmłodszych w ramach „Akademii Barbakusa”. 

Strażnicy Miejscy i smok Barbakus podpowiedzą dzieciom i ich rodzicom jak zachowywać się w kontaktach z psem by spotkania te niosły radość, a nie strach i zagrożenie. 

Dzieci nauczą się jakich prostych zasad przestrzegać by uniknąć ataku psa i co zrobić gdy jednak pies zaatakuje.

Zajęcia przeznaczone są dla przedszkolaków i uczniów klas I - III.

Miejsce: Zajazd Kościuszkowski (ul. Białoprądnicka 3)

Więcej informacji: tel. 12 688 21 28

Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: akademia.barbakusa@strazmiejska.krakow.pl

UDZIAŁ W ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY

 

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Papiernicza 2, 31-221 Kraków

https://www.facebook.com/events/2328763237402519/

 

 

Warsztaty Kokedama - Wiszące ogrody

 

 

 

Z okazji Dnia Mamy zapraszamy do wspólnego tworzenia wspaniałych wiszących ogrodów Kokedama!
W trakcie warsztatów zrobimy jedną kulę, dla chętnych może być więcej ;-)
Wszystkie materiały zapewniamy.

 

https://www.facebook.com/events/2311825672398345/

 

 

Viva España! Taneczno-kulturowe spotkanie z Hiszpanią

 

 

 ¡Viva España! to cykl spotkań z kulturą Hiszpanii – muzyką, tańcem, historią... Zapraszamy dzieci i rodziców!

Wachlarze, chusty, kapelusze, kastaniety – wszystko może się przydać w tańcu. Dodatkowo każdy gość będzie miał okazję ubrać
prawdziwy kostium do flamenco i uwiecznić swoją hiszpańską kreację na zdjęciach! 

Zapraszamy wszystkie dzieciaki powyżej 5. roku życia z Rodzicami!

Prowadząca: Małgorzata Drzał – założycielka Krakowskiej Szkoły Tańca Almoraima, instruktorka flamenco z wieloletnim doświadczeniem.

Koszt: 10 zł / osoba za spotkanie. Bilety dostępne na stronie bilety.krakowskieforum.pl lub w siedzibie KFK.


Informacje: Natalia Zgadzaj,
natalia.zgadzaj@krakowskieforum.pl, tel. 12 422 08 14, wew. 17, tel. kom. 502 105 590

 

 

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Radiu Kraków

 

 

Dzień Matki i Dzień Dziecka w Radiu Kraków – zapraszamy 25 maja na rodzinne świętowanie i specjalny koncert.

Od godz. 14.00 do 18.00 w holu i na dziedzińcu Radia Kraków wspólnie przygotowywać będziemy kwiatowe upominki dla mam – każde dziecko będzie mogło własnoręcznie zasadzić kwiatka, narysować go, wykleić lub zrobić z bibuły a wspólnie tworzyć będziemy największą laurkę na Dzień Matki! Rodzinna sobota w Radiu Kraków to także radiowa strefa relaksu, w której rodzicie będą mogli wspólnie z pociechami na nowo odkryć urok podwórkowych gier i zabaw i zagrać w klasy, kapsle, koszyki, zośkę. Wraz z Wydawnictwem Nasza Księgarnia zachęcać będziemy również do rodzinnego grania w gry planszowe – na specjalnym stoisku będzie można zagrać w najpopularniejsze planszówki dla całej rodziny. Rodzinnym atrakcjom towarzyszyć będzie wyjątkowa ekspozycja – wystawa harf a o godz. 15.00 i 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty muzyczne, podczas których będą mogły poznać historię tego niezwykłego instrumentu, posłuchać jego brzmienia i co najważniejsze - samemu spróbować na harfie zagrać!

Rodzinne popołudnie w Radiu Kraków zakończy koncert zatytułowany „Witajcie w naszej bajce” w wykonaniu zespołu „Z harfą w tle” w składzie: Katarzyna Zabielska - harfa, Karolina Gorączko - skrzypce, Natalia Ryba - altówka i aranże, Karolina Rejewska - wiolonczela, Katarzyna Jasica – flet. Zespołowi towarzyszyć będzie Weronika Kołodziejczyk - śpiew oraz zespół wokalny Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego „Słowiki z Kryspinowi” . W programie koncertu znajdą się najpiękniejsze motywy muzyczne i piosenki ze znanych bajek i filmów dla dzieci. Usłyszymy melodie i piosenki m.in. z „Porwania Baltazara Gąbki", „Akademii Pana Kleksa”, „Pszczółki Mai”, „Smerfów”, „Muminków”, jak również muzykę z produkcji filmowych takich jak "Harry Potter", "Piraci z Karaibów" czy "Wojownicze żółwie Ninja". Zaproszenia na koncert na antenie Radia Kraków.

Więcej: http://www.radiokrakow.pl/nasze-akcje/dzien-matki-i-dzien-dziecka-w-radiu-krakow/

 

 

Piknik rodzinny

 

 

Klub Pod Kasztanami Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (ul. Płoszczyny 1) zaprasza 25.05 w godz. 12.00-16.00 na rodzinny piknik w – miejmy nadzieję – piękną majową sobotę. To czas na zacieśnienie więzi sąsiedzkich oraz rodzinnych, spotkania ze znajomymi, odpoczynek i zabawę w wielopokoleniowym gronie.

Wstęp wolny.

 

 

6 Dzień Otwarty WSSE w Krakowie

 

 

25 maja 2019 roku w godzinach 10:00-14:00 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie organizuje 6 Dzień Otwarty, podczas którego mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli zapoznać się z działalnością Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Partnerów wspierających nas w organizacji wydarzenia. Dzień Otwarty ma charakter rodzinnego pikniku organizowanego na terenach zielonych należących do WSSE w Krakowie przy ul. Prądnickiej 76.

W tym roku po raz pierwszy mamy zaszczyt gościć Stomatologię Piaseczno, która wesprze nasze wydarzenie i odwiedzi nas ze swoim DENTOBUSEM – mobilną kliniką stomatologiczną, w której będzie można wykonać bezpłatny przegląd stomatologiczny.

Dzięki wsparciu Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia wszyscy uczestnicy będą mogli na miejscu i bez kolejek(!) wyrobić kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego).

Wydarzenie wesprą również – jak co roku niezawodni - specjaliści z Krakowskiego Ośrodka Diagnostyki Kręgosłupa, którzy przeprowadzą profesjonalne badanie pod kątem profilaktyki wad postawy.

Na najmłodszych gości czekają liczne atrakcje m.in.: spotkanie z labradorami i ich opiekunami którzy, na co dzień prowadzą dogoterapię wśród pacjentów Szpitala Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie, szalony pokaz chemiczny w wykonaniu ChemicAL World czy poznanie tajników pracy 6 Brygady Powietrznodesantowej im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego.

Wszyscy uczestnicy będą mieli także okazję obserwować zmagania drużyn biorących udział w XXVII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK (etap okręgowy).

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

 

https://www.facebook.com/events/622771318220422/

 

 

Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony

 

 

Zapraszamy na Festyn Rodzinny. 

 

Więcej: https://www.facebook.com/events/498721797327990/

 

 

Przygody Pinokia

 

 

Dobrze znana wszystkim opowieść o niesfornym Pinokiu w nowej odsłonie. Główny bohater to drewniany pajacyk, który niespodziewanie ożył, jednakże od pierwszych chwil powołania do życia jest krnąbrnym, leniwym i nieposłusznym dzieckiem. Sprawia ojcu wiele zmartwień. Ponosi za to jednak kary. Ostatecznie zaczyna rozumieć, jakim był egoistą i kto naprawdę jest mu życzliwy. Widzowie przeżyją wraz z Pinokiem niezapomnianą, ale także pouczającą przygodę. Dowiedzą się do czego prowadzi naiwność, dlaczego nie warto kłamać i czyich porad najlepiej słuchać.

Czas trwania: 60 min

Cena: 20 zł

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/przygody-pinokia,11422?eventId=151348

Rezerwacja telefonicza: 570 252 555

 

 

Rodzinne niedziele z animatorem w Magnifica

 

 

Niedziele jeszcze nigdy nie były tak rodzinne! Właśnie wtedy w Restauracji Magnifica na Wasze dzieci czeka animatorka, która bezpłatnie zorganizuje im niezapomnianą zabawę.

 

Każde spotkanie z innym motywem przewodnim!

 

Ramki na zdjęcia

Domowe dekoracje to prawdziwe wyzwanie dla dziecięcej wyobraźni. Kilka patyczków, klej oraz kolorowe ozdoby posłużą nam do przygotowania ramek na wspólne, rodzinne zdjęcia.

 

 

a dodatkowo:

 

  • łąka piknikowa z kolorowymi leżakami
  • park z fontanną pełny śpiewu ptaków
  • plac zabaw ze zjeżdżalnią, trampolina, bramki do gry
  • specjalne menu dziecięce

 

Moc atrakcji w pięknym ogrodzie

 

RESTAURACJA MAGNIFICA - HOTEL FARMONA

Adres: ul. Jugowicka 10c Kraków 

https://www.magnifica.pl/

 

 

Rodzinne spotkania z muzyką w #KFK

Rodzinne spotkania z muzyką w #KFK  

Zapraszamy na inspirujące spotkania z muzyką! 

 Każde sobotnie przedpołudnia spędzamy w otoczeniu muzyki klasycznej i rozrywkowej, którą wzbogacają komentarze z zakresu historii muzyki i instrumentarium. 

W czasie tych koncertów najmłodsi nie tylko słuchają muzyki i poznają instrumenty, ale przede wszystkim miło spędzają czas, zachowując przy tym pełną swobodę. Z kolei wysoki poziom artystyczny sprawia, ze jest to interesujące wydarzenie zarówno dla dorosłych, i dla dzieci w wieku do lat 7.

Koszt: 10zł / osoba

Zajęcia: 60 minut, raz w tygodniu, każda sobota 10:30 w KFK

Nie obowiązują zapisy 

Zajęcia przeznaczone dla rodziców i dzieci w wieku do lat 7

Szczegóły: natalia.zgadzaj@krakowskieforum.pl , 502 105 590

Bilety dostępne przed zajęciami i na http://www.bilety.krakowskieforum.pl

 

 

Co mogą smoki, a czego nie - zaraz dowiesz się!

 

 

Scena Rodzinna Teatru Szczęście zaprasza na spektakl Teatru Otwartego z cyklu „Smoczych opowieści”.

Mieszkańcy leśnej polany, Smoczek Obiboczek i Skrzacik Pomponik, przeżywają wspólnie zabawne sytuacje. Bywają nieposłuszni i niegrzeczni, co powoduje pewne kłopoty, ale wszystko kończy się dobrze. Dowiadują się, jak ważna jest kultura osobista, dobre wychowanie i co wspólnego ma z nimi czytanie książek. W drodze towarzyszą im Pan Anatol Bibliotekarz Znakomity, Waldemar Ojciec Smok, Nauczyciel Papug Dziób i inne, wielobarwne postaci tego spektaklu w dwóch odsłonach.

Przedstawienie składa się z elementów teatru żywego aktora oraz teatru kukiełkowo-lalkowego.

W czasie spektaklu Dzieci zostają zaproszone na scenę, współtworząc opowiadaną bajkę. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i niezwykłe przeżycia! Po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

Bilety online: https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/co-moga-smoki-a-czego-nie-zaraz-dowiesz-sie-goscinnie-teatr-otwarty,7337?eventId=153919

Rezerwacja biletów: 570 252 555

Bilety: 20 zł

Zapraszamy!

 

https://www.facebook.com/events/342980633238842/

 

 

O, kurka Kulturka!

 

 

Każdą niedzielę w Dworku rezerwujemy dla dzieci i rodziców! 
W ramach nowego cyklu „O, kurka Kulturka!” organizowane są spektakle teatralne, koncerty i zabawy muzyczne, spotkania podróżnicze i warsztaty kreatywne, nastawione na wspólne spędzanie czasu w gronie rodzinnym.
A WSZYSTKO TO ZAWSZE GODZINA 16.00!!!

BILETY na każde spotkanie: 10 zł/osoba dostępny na ekobilet.pl i w kasie Dworku

NAJBLIŻSZE wydarzenia w ramach cyklu "O,kurka Kulturka!":

19 maja 2019r. - Teatr Lalek Marka Żyły

Czy sztorm, czy cisza morska, załoga kapitana Bakobrodego przemierza morza i oceany w poszukiwaniu skarbu! Szalone pojedynki, emocjonujące pościgi i straszny potwór morski… ale wszystko w nieco krzywym zwierciadle. Jeśli dodamy do tego jeszcze bajeczną dekorację, charakterne lalki i sporą dawkę humoru – szykuje się naprawdę dobra zabawa!
Spektakl dla dzieci w wieku 3-9 lat 

Miejsce: sala teatralna Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki (ul. Papiernicza 2)

Ilość miejsc jest ograniczona. Sugerujemy wcześniejszy zakup biletów przez serwis ekobilet.pl

 

https://www.facebook.com/events/1964304410544585/

 

 

Montessori w pytaniach i odpowiedziach

 

 

 

Warsztaty dla rodziców - Montessori w pytaniach i odpowiedziach!

Czy to prawda, że w szkole Montessori nie ma zasad? Czy dziecko po przedszkolu Montessori odnajdzie się w zwykłej szkole? Jak można wykorzystać podejście Montessori w domu? Czy to prawda, ze Maria Montessori zostawiła własnego syna w domu dziecka? Jak wychowywać dziecko zgodnie z zasadami pedagogiki Montessori? Co jest ważniejsze w wychowaniu: swoboda czy dyscyplina? Jak wybrać dla dziecka dobrą placówkę Montessori, na co zwrócić uwagę? Czy Maria Montessori może coś zaproponować dzieciom w pierwszym roku życia?

Na te i wiele innych pytań odpowie Olga Lopatina - psycholog dziecięcy i nauczyciel Montessori z wieloletnim doświadczeniem. Spotkanie będzie miało formę warsztatową. Każdy z uczestników będzie miał okazję na zadanie pytania na nurtujący go temat.

Ilość miejsc ograniczona!
Gwarancją miejsca jest dokonanie przedpłaty na konto Bawialni:
28 1140 2004 0000 3702 7715 8974, tytuł: imię i nazwisko uczestnika, warsztaty Montessori

Ze względu na specyfikę warsztatów prosimy o przybycie bez dzieci.

TERMIN:
25 maja, godz. 10:00-12:00

 

https://www.facebook.com/events/430677704413678/

 

 

Zabawa w Akukuu

 

 

 

 

 

Akukuu to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego dla dzieci do 12. roku życia. W naszych strefach zabaw odnajdzie się każde dziecko, bez względu na to, czy bawi się samo, z opiekunem czy w grupie.

 

Do dyspozycji najmłodszych są bogato wyposażone sale zabaw. Wszystkie konstrukcje i urządzenia zaprojektowane są z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych gości. Zaokrąglone rogi mebli i antypoślizgowe podłogi gwarantują bezpieczeństwo nawet podczas największych szaleństw.

Każde z naszych centrum zabaw posiada kilka stref zabaw przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W strefach znajdują się różnorodne atrakcje, na przykład: strefa wyposażona w wielopoziomowe konstrukcje, baseny z kulkami, strefa małego sportowca, strefa multimedialna, strefa gokartów, strefa malucha i wiele więcej.

 

Podczas zabaw najmłodszym gościom będzie towarzyszyć nasza sympatyczna maskotka – Królik Henryk, który zostanie przewodnikiem po niesamowitym świecie Akukuu.

 

  1. Bratysławska 4 , Kraków
  2. Zakopiańska 105, Kraków

https://akukuu.pl/wejscie-indywidualne/

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.