Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Bądź wsparciem dla swojego dziecka!

2020-10-29

Wielu rodziców zadręcza się tym, że ich dzieci nie radzą sobie z trudnymi emocjami. To sprawia, że rodzice czują się bezsilni i nie wiedzą jak mogą pomóc swoim dzieciom. Dlatego Krystyna Marczak- wsparcie rodzicielskie i bajkoterapia wydała serię 8 bajek terapeutycznych pt. Mądre Bajki, dzięki którym rodzicom będzie o wiele łatwiej rozmawiać ze swoimi dziećmi, o tym co je martwi. To z kolei sprawi, że ich dzieci staną się bardziej pewne siebie i będą potrafiły radzić sobie z trudnymi emocjami.

 

 

Dlaczego MĄDRE BAJKI™ to dobry wybór?

  • Do każdej zamówionej książeczki wpisywana jest imienna dedykacja na życzenie. To sprawia, że czytelnicy Mądrych Bajek™ nigdy nie pozostają anonimowi, a dla samych czytelników to pamiątka na całe życie.
  • Mądre Bajki™ to połączenie pięknych ilustracji z mądrym przesłaniem. Dzięki czemu czytanie staje się przyjemnością i piękną przygodą.
  • Na końcu każdej bajki zamieszczony jest kreatywny dodatek. Dzięki czemu rodzice z dziećmi jeszcze bardziej zaangażują się w świat Mądrych Bajek, spędzając wspólnie czas.
  • Mądre Bajki™ mają 100% pozytywnych opinii wśród rodziców i opiekunów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie spotka Cię rozczarowanie.
  • Mądre Bajki™ to krótka opowieśćduże litery i mało tekstu na stronie. To sprawia, że bajki te nadają się nawet dla najmłodszych czytelników.

 

 

Więcej informacji o Mądrych Bajkach oraz o tym , jak je zamówić znajdziecie na stronie:

https://krystynamarczak.pl/madre-bajki/

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.