Wybierz miasto:

Miasto:

Bayer Park- fantastyczna rozrywka dla całej rodziny

2021-08-17

 

Krakowianie i okoliczni mieszkańcy w upalne dni wakacyjne mają teraz super miejsce do odpoczynku. Jest to niesamowity Bayer Park, który mieści się w Kryspinowie. Jest to park dmuchańców na wodzie, na którym dzieciaki szaleją do woli. My wybraliśmy się do Bayer Parku w ubiegłą niedzielę i był to strzał w dziesiątkę! Nie tylko ochłodziliśmy się nad wodą, ale też przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Spędziliśmy tam dwie godziny, ale z pewnością jeszcze tam wrócimy, bo bawiliśmy się wspaniale.  

 

 

Zapraszamy na nasz filmik na Tik -Toku z naszego pobytu.

 

 

Kryspinów w ostatnich latach bardzo się rozwinął i oprócz opalania i kąpieli wodnych można tutaj doświadczyć fantastycznych przeżyć. Jedną z nich jest Bayer Park, na którym dzieciaki mogą hulać na całego. Tutaj można biegać, skakać, zjeżdżać, wspinać się i wskakiwać do wody! Twoje dziecko z pewnością może tu dać upust swojej energii.

 

 

 

 

 

Nasza sześciolatka była zachwycona szybkim zjazdem prosto do wody, bieganiem po dmuchańcach i spindraniem się po nich. Warto wiedzieć, że w ramach biletu otrzymamy kamizelki ratunkowe, ale dobrze zaopatrzyć dziecko w czepek i okulary wodne. Bardzo ważne jest, że przez całą zabawę dzieci są pod czujną opieką ratownika.

 

Na początku trzeba przyzwyczaić się do wymagającej zabawy- śliskiej, ruchomej nawierzchni i licznych przeszkód . Z pewnością Bayer Park będzie nie tylko fantastyczną zabawą dla całej rodziny, ale i też pełną wyzwań i ćwiczeń wytrzymałościowych. Dla dzieci jest to prawdziwy raj, w którym mogą grasować tyle ile dusza zapragnie.

 

 

 

A dla wszystkich czytelników Portalu BabyGo wraz z Bayer Park przygotowaliśmy konkurs, gdzie do wygrania są 1h bilety do tego bajecznego miejsca. 

 

 

Konkurs odbywa się tylko przez 3 najbliższe dni, więc nie zwlekajcie!

 

Nie zrażajcie się pogodą, bo za chwilę ma być znów gorąco:)

 

Konkurs na Facebook tutaj <klik>

 

Konkurs na Instagramie tutaj <klik>

 

 

 

BAYER PARK

 

 

  Cholerzyn 361 32-060 Cholerzyn

 

  10:00-20:00  

 

 

https://bayerpark.business.site/    

 

 

881 390 097

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl