Wybierz miasto:

Miasto:

Bezpieczna zastawa dla dziecka

2021-09-28

Wybierając produkty żywieniowe dla dziecka stawiamy na ich jak najlepszą jakość, ekologię oraz wysoką zawartość składników odżywczych. Podobnie powinniśmy robić wybierając naczynia, z których dziecko będzie jadło posiłki, w szczególności na początku swej przygody z samodzielnym jedzeniem. Warto wybierać te, które nie zawierają szkodliwych substancji w szczególności ftalanów, kadmu, ołowiu i innych pochodnych ropy naftowej. My idąc tą drogą, zaopatrzyliśmy się w fantastyczną zastawę bambusową w sklepie LiLi and Leo - Natura Malucha.

 

 

Wybrany przez nas zestaw bambusowy zawiera talerzyk płaski, głęboką miseczkę, kubeczek oraz łyżeczkę, które wykonane zostały z naturalnych włókien bambusowo-kukurydzianych. Na wszystkich elementach zastawy widnieje motyw tygryska, zrobiony przy użyciu nietoksycznych farb, który dodatkowo zachęca synka do sięgnięcia po naczynka i zjedzenia podawanego w nich posiłku.

 

 

Chwytając dowolny produkt z zestawu w dłonie od razu można odczuć, że jest wyjątkowy, zupełnie inny w dotyku, niż naczynia z plastiku, ale równie wytrzymały i w dodatku nie zawiera pochodnych ropy naftowej ani substancji chemicznych. Nasz synek uwielbia korzystać z tego zestawu, a ja wiem, że jest to produkt w pełni bezpieczny dla mojego dziecka.

 

Co do samego użytkowania, produkty można myć w zmywarce na górnej półce, natomiast ja do tej pory myłam je w sposób tradycyjny w temperaturze do 40 stopni. Jednak nie są to naczynia, w których możemy podgrzać jedzenie w kuchence mikrofalowej. Dodatkowo na odwrocie talerzyków i kubeczka można znaleźć instrukcje graficzne, co do ich użytkowania.

 

 

Nasza zastawa nie jest jedyną jaką można znaleźć w sklepie LiLi and Leo - Natura Malucha, która jest wolna od szkodliwych substancji i bezpieczna dla dzieci. Więcej podobnych produktów możecie znaleźć tutaj: >klik<

 

 

Warto również dodać, że sklepie www.liliandleo.pl znajdziemy także inne organiczne, naturalne i ekologiczne artykuły oraz drewniane zabawki. Wszystko podzielono na praktyczne kategorie: Akcesoria, Pielęgnacja, Rozszerzenie diety, Przytulanki oraz Tekstylia, co bardzo ułatwia wyszukiwanie, także zajrzyjcie koniecznie :)

 

LiLi and Leo - Natura Malucha

LILI AND LEO - NATURA MALUCHA

WWW: https://www.liliandleo.pl/

E-mail: kontakt@liliandleo.pl

Telefon: 505 555 117

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl