Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Bujaj się do Woli

2019-07-11

Pozytywnie zaskakuje nas, iż Kraków rozwija się o miejsca, które dają dzieciom mnóstwo ruchu, aktywności fizycznej i stawiają przed nimi wyzwania. Są to parki rozrywki, w których dzieci ani przez chwile nie mają szansy się nudzić i które dostarczają im mnóstwa frajdy. Często w jednym miejscu mogą znaleźć różne atrakcje i do tego dzieci mogą być na świeżym powietrzu! Te wszystkie walory posiada tylko jeden w Krakowie park rozrywki- Park Wola.

 

 

WAKACJE DLA CAŁEJ RODZINY

 

Park Wola odwiedziliśmy dwa razy- na otwarciu parku i w miniony weekend i musimy przyznać, iż przez ten miesiąc park bardzo się rozwinął. Zdecydowanie warto kupić bilet na 2h zabawy, dlatego, że 1h często nie wystarcza, aby skorzystać z wszystkich atrakcji parku. Trzeba przyznać, że dzieci bawią się tu wyśmienicie, mają do wyboru- wspaniałą ślizgawkę na pontonach, ściankę wspinaczkową, park linowy, trampoliny. Są również dopasowane do wielu dwa zjazdy na tyrolce oraz możliwość przejechania się na quadach! Na najmłodszych czeka – zamek dmuchany, zabawy w piasku. Nowością parku jest eurobungee oraz strefa chłodzenia przy trampolinach. Dla rodziców czekają leżaki z parasolami, możliwość zamówienia pysznej kawy, lodów czy pizzy z pobliskiej restauracji. To wszystko sprawia, iż można poczuć się jak na wakacjach!.

 

 

PO CO BUJAĆ SIĘ DO WOLI?

 

 

Czemu akurat Park Wola? Jeśli macie mało czasu, a chcecie, aby Wasze dzieci miały dużo wrażeń i przeżyć to rekomendujemy zdecydowani ten park rozrywki. Z wszystkich atrakcji skorzystają dzieci od 4 roku życia. Po drugiej wizycie w parku dzieci już czują się pewniejsze, pokonują przeszkody szybciej i sprawniej. Coś co za pierwszym razem wydawało im się trudne teraz przychodzi im z łatwością. Nas rodziców przecież cieszy, kiedy nasze dzieci stają się odważniejsze, pewniejsze siebie i bardziej gibkie. Tak, więc bujaj się do Woli- do najciekawszego parku rozrywki w Krakowie!

 

 

Sami zobaczcie, ile atrakcji dla dzieci czeka Was w Parku Wola:

 

 

PARK WOLA - RODZINNY PARK ROZRYWKI

ul. Kasztanowa 1, 30-227 Kraków http://parkwola.pl/ kontakt@parkwola.pl 790 030 765, 660 744 040  

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.