Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Co ciekawego można robić z dziećmi w mieście?

2019-11-05

Co ciekawego można robić z dziećmi w mieście? Jakie atrakcje zapewnić dziecku w weekend? Gdzie zorganizować dziecku niezapomniane urodziny? Dokąd wybrać się na wakacje z dzieckiem? To najczęściej zadawane pytania przez rodziców, którzy chcą zapewnić ciekawe atrakcje swoim dzieciom. Właśnie z myślą o tym powstał Portal BabyGo, czyli portal rodzinny stworzony przez rodziców dla rodziców.

 

 

 

 

 

W mieście jest mnóstwo wspaniałych atrakcji dla dzieci- sale i place zabaw, parki linowe, muzea, teatry, kina, warsztaty i kursy- ilość miejsc, w których można ciekawie spędzić czas w gronie rodzinnym jest przeogromna. W tym ogromie miejsc bardzo ciężko jednak wybrać coś sprawdzonego, co zadowoli nas i nasze dziecko. Wystarczy jednak wejść na stronę www.babygo.pl, by znaleźć te wszystkie atrakcje dla dzieci zebrane w jednym miejscu. Ponadto wszystkie atrakcje podzielone są tutaj na kategorie pod względem wieku, lokalizacji czy tematu zajęć co jeszcze bardziej usprawnia ich wyszukiwanie, oszczędzając przy tym jakże cenny czas rodziców.

Strona portalu jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze dzięki czemu każdy rodzic bardzo szybko znajdzie atrakcje dla dzieci, których na tę chwilę szuka.

 

Pierwszym i najważniejszym krokiem podczas korzystania z portalu BabyGo jest wybór miasta, w którym szukamy atrakcji dla dzieci.

Na stronie głównej portalu znajdują się kolorowe banery, które dzielą wszystkie atrakcje dla dzieci tematycznie, na poniższe grupy:

  • Miejsca przyjazne dzieciom to miejsca które zostały wyróżnione przez portal rodzinny BabyGo ze względu na swój unikalny charakter, znajdują się tu zarówno miejsca oferujące różne atrakcje dla dzieci - sale zabaw, parki linowe, jak i szkoły, przedszkola czy żłobki.
  • Najlepsze zajęcia dla dzieci - to zajęcia dla dzieci, które są polecane przez portal rodzinny BabyGo. W tym miejscu znajdują się szczegółowe opisy zajęć wraz z ich lokalizacjami oraz danymi do kontaktu dzięki czemu zapisanie dziecka na zajęcia jest proste i szybkie i można to zrobić nie wychodząc z domu.
  • Zimowiska dla dzieci- klikając w ten baner każdy rodzic znajdzie informacje o polecanych przez portal zimowiskach dla dzieci, ich szczegółowe opisy wraz ze zdjęciami i filmikami z poprzednich edycji, a także wraz opisem wszystkich planowanych atrakcji dla dzieci.

  • Urodziny dla dzieci- są tu zebrane miejsca oferujące najlepsze urodzinowe atrakcje dla dzieci, dzięki czemu będzie to przyjęcie o jakim marzy każde dziecko i pozostanie w pamięci wszystkich gości bardzo bardzo długo.
  • Gdzie na wakacje z dzieckiem- klikając w ten baner każdy rodzic znajdzie informacje o miejscach polecanych przez portal rodzinny Babygo na wakacje z dzieckiem. Morze, góry czy Mazury, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie, a przede wszystkim dostosowanego do potrzeb dziecka.
  • Najlepsze półkolonie dla dzieci- znajduje się tutaj szeroki wybór polecanych przez portal półkolonii dla dzieci, dzięki czemu rodzic nie musi martwić się co zrobić z dzieckiem w okresie ferii zimowych czy wakacji. Dzięki półkoloniom dzieci są zaopiekowane w ciągu dnia i są im zapewnione wspaniałe atrakcje bez potrzeby wyjeżdżania na zimowiska czy też obozy letnie.

Poza banerami tematycznymi na stronie portalu znajdują się też specjalne zakładki, w których każdy rodzic może znaleźć wiele ciekawych informacji na temat wydarzeń czy atrakcji dla dzieci w mieście:

Wydarzenia dla dzieci- znajdują się tu wszystkie nadchodzące wydarzenia dla dzieci w danym mieście wraz z ich szczegółowym opisem, terminem oraz lokalizacją. Większość atrakcji oferowanych w tym miejscu jest bezpłatna.

Wydarzenia dla rodziców- w tej zakładce każdy rodzic znajdzie informacje o kursach czy warsztatach dla rodziców, ale także o wydarzeniach kulturalnych adresowanych dla nich.

Blog- na blogu znajdują się wpisy specjalne na temat atrakcji dla dzieci i rodziców w mieście. Co weekend oraz co miesiąc pojawia się tu artykuł, w którym znajduje się zestawienie co najmniej dziesięciu atrakcji dla dzieci i rodziców proponowanych przez portal w dany weekend lub w danym miesiącu. Ponadto znajdują się tu wpisy o miejscach, które są szczególnie interesujące oraz o wydarzeniach, które są szczególnie polecane ze względu na swą wyjątkowość. Od czasu do czasu można tu znaleźć także artykuły na różne ciekawe tematy związane z dziećmi, ich wychowaniem czy edukacją.

 

Recenzje zajęć- w tej zakładce każdy rodzic znajdzie opisy zajęć, w których zespół portalu rodzinnego BabyGo brał udział osobiście, i które poleca. W tym miejscu znajdują się także m.in. relacje z targów, a także szczegółowe opisy polecanych przez zespół portalu miejsc na wyjazdy wypoczynkowe z dziećmi wraz ze zdjęciami. Tutaj znajdują się także recenzje filmów, na które warto wybrać się z dziećmi do kina.

Dodatkowym usprawnieniem w wyszukiwaniu ciekawych atrakcji dla dzieci jest Interaktywna mapa dla dzieci i rodziców, funkcjonująca na stronie portalu. Tutaj szybko można wyszukać zajęcia i wydarzenia dla dzieci i dla rodziców w mieście. Wystarczy wybrać rejon miasta, wiek dziecka
i kategorię lub jedno z nich i można szybko uzyskać informacje co ciekawego dzieje się w okolicy.

 

Portal rodzinny BabyGo posiada również swój profil na Facebooku oraz na Instagramie. Każdy rodzic znajdzie tu bieżące informacje o tym co ciekawego dzieje się w jego mieście i jakie wspaniałe atrakcje dla dzieci będą organizowane w najbliższym czasie. Tutaj znajdują się także informacje o ciekawych konkursach organizowanych przez portal, w których można wygrać różne ciekawe nagrody np. darmowe wejściówki do sali zabaw, kina czy na pływalnię. W mediach społecznościowych znajdują się także relacje z minionych wydarzeń, w których zespół BabyGo brał udział, a wszystko to opatrzone jest zdjęciami i filmikami.

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony portalu rodzinnego BabyGo - wyszukiwanie informacji na temat atrakcji dla dzieci nigdy jeszcze nie było tak proste, a przy tym wszystkie informacje są sprawdzone, dzięki temu wszyscy rodzice mają pewność, że strona portalu rodzinnego BabyGo to wiarygodne i rzetelne źródło informacji.

 

 

Teraz szczególnie mocno zapraszamy Was, rodziców do skorzystania z nowej Akcji Portalu BabyGo -Rodzinnych Aktywności, gdzie możecie zdobywać pieczątki i wygrywać nagrody. Szczegóły Akcji w Krakowie dostępne są na stronie: https://babygo.pl/rodzinne-aktywnosci. To wspaniała okazja w sezonie jesienno-zimowym do spędzenia aktywnie czasu ze swoim dzieckiem w atrakcyjnych miejscach rodzinnych w Krakowie. Kolejne Akcje Rodzinnych Aktywności już wkrótce w kolejnych miastach. Bawcie się dobrze!

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.