Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Czym przemywać pupę niemowlaka?

2022-10-27

Młodzi rodzice często słyszą od swych mam lub babć, że najlepsza do przemywania niemowlęcej pupy jest sama woda i wacik. Oczywiście mają rację. Jednak  w przypadku nagłych sytuacji oraz kiedy wychodzimy z dzieckiem z domu, może pojawić się z tym problem. Jak wtedy sobie poradzić?

 

 

 

 

My już wiemy. Nas ratują chusteczki Aqua Wipes Fresh Baby, które nasączone są w 99,9 % wodą, a zrobione zostały z naturalnej bawełny bez domieszek poliestrów. Są w pełni naturalne, dlatego śmiało mogliśmy zastąpić nimi zwykłą wodę z wacikiem. Do tego są zawsze pod ręką!    

 

Stopień nawilżenia jest również świetny, począwszy od pierwszej, na ostatniej chusteczce kończąc, dlatego też bez problemu mogę oczyszczać skórę dzieci, nie podrażniając jej.            

 

Dodatkowym atutem chusteczek Aqua Wipes Fresh Baby jest to, że są bardzo trwałe i nie rwą się w przypadku wyjmowania z opakowania oraz zamknięcie na klips, które chroni je przed wysychaniem. 

 

 

 

Dobrą informacją jest również to, że chusteczki wodne Aqua Wipes Fresh Baby zostały nagrodzone w 2020 roku Perłą Rynku kosmetycznego oraz nagrodą Dobra Marka.

 

 

 

Znajdziecie je w drogeriach i sklepach na terenie całego kraju oraz w sklepach internetowych.

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.