Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

DeAgostini: Audiobajki Magia Słuchania

2021-03-11

DeAgostini proponuje nową kolekcję Audiobajek - Magia Słuchania!

 

To fantastyczna kolekcja wprowadzająca dzieci w świat bajek w innowacyjnym wydaniu z audiofigurkami.

 


 

 

W kolekcji DeAgostini znajdziecie:

 

- Po raz pierwszy na polskim rynku nowe, wyjątkowe audiobajki Disneya! Powitajcie wspaniały świat audiobajek i książek! 

 

Kolekcja Audiobajki: Magia Słuchania jest jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki postaciom opowiadającym historie, które można umieścić bezpośrednio na głośniku. To innowacyjny krok po poprzednich kolekcjach Disneya, które zostały wydane w formacie książkowym. Do każdego kolejnego numeru kolekcji dołączona jest postać charakterystyczna dla danej bajki, odtwarzająca dźwięk. Wystarczy postawić ją na głośniku (głośnik dołączony jest do kolekcji ), aby rozpocząć bajeczną podróż. Kolekcja dostępna jest tylko w wydawnictwie De Agostini na licencji Disneya.

 

- Zachęcamy do zakupu prenumeraty ze specjalnym kodem:

 

Zamów kolekcję w przedsprzedaży -> http://bit.ly/baby-go-disney-deagostini i wprowadź swój kod -> DISNEYPRO do zamówienia, a otrzymasz wyjątkowy prezent - pudełko śniadaniowe z bohaterem bajki „101 Dalmatyńczyków“!

 

 

     Audiobajki. Magia Słuchania to wyjątkowa rozrywka dla całej rodziny. Wspólnie z bohaterami bajek Disneya przeżyjesz wspaniałą przygodę! Już w pierwszym numerze kolekcji niezapomniana opowieść „Król lew”. W kolejnych numerach m.in. „Księga Dżungli”, „Królewna Śnieżka“, „Gdzie jest Nemo” czy „Alladyn”.

 

   Każdy numer kolekcji zawiera audiofigurkę z postacią z bajki, którą wystarczy umieścić na głośniku (głośnik dołączony jest do kolekcji), aby przenieść się w świat fantazji i wysłuchać wspaniałej opowieści.

 

   Dodatkowo w każdym numerze znajdziesz książkę w twardej oprawie z pięknymi ilustracjami. Wspólnie z dzieckiem możesz przenieść się w świat najpiękniejszych bajek Disneya.

 

  


 

Zbieraj postacie z bajek i skompletuj swoją bajkową kolekcję Disneya!

 

 

    Prenumeratorzy jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę niż w kioskach oraz dodatkowe bajkowe upominki – plecak z Nemo, poduszkę z bohaterami bajki „Król lew“, bidon z Olafem, kubek z 1 ze 101 dalmatyńczyków i zestaw puzzli.

 

  Dzięki dodatkowej ofercie Premium zamawiający otrzymają specjalną walizeczkę do przechowywania figurek oraz sześć dodatkowych audiofigurek.

 

 

 

Strona internetowa kolekcji (wszystkie informacje w FAQ:):

 

http://bit.ly/baby-go-disney-deagostini

 

 

https://www.facebook.com/DeAgostiniPolska

 

 

 

  

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.