Wybierz miasto:

Miasto:

Długi weekend czerwcowy- co można robić w gorące i chłodniejsze dni. Polecamy!

2019-06-16

Strefa wolnej zabawy w Bawialni Miła

 

Zapraszamy codziennie na zabawę w strefie wolnej zabawy.

Czas na swobodną, rozwijającą zabawę pod okiem rodzica i w towarzystwie rówieśników. Nie narzucamy dzieciom aktywności, niech samodzielnie zadecydują, co chcą robić w danej chwili.

http://bawialniamila.pl/

 

El Bombo zaprasza do zabawy i nauki

 

El Bombo jest jedyną w Krakowie szkołą hiszpańskiego specjalizującą się w nauczaniu dzieci. Uczymy dzieci w wieku przedszkolnym według metody muzyczno-ruchowej Niños Musicales oraz dzieci starsze według metody naturalnej Colorín Colorado.

http://elbombo.pl/

 

Laloba dla dzieci

 

Oferta zajęć dla dzieci w Laloba Centrum Kobiet jest przeznaczona dla dzieci najmłodszych: od 3 miesiąca życia do 4 lat. Każde z zajęć z naszego harmonogramu wspiera rozwój dziecka, jego umiejętności fizyczne, motoryczne, intelektualne i społeczne, ale przede wszystkim jest też dla malucha świetną zabawą i przyjemnością. Zajęcia są również doskonałą okazją do poznania rówieśników. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, instruktorów i w bezpiecznej przestrzeni naszego Klubu.

 

https://laloba.pl/grupowe/dziecko/

 

Kamyczki Patyczki zapraszają dzieci i rodziców

 

 

Zapraszamy do zabawy w naszej salce przez cały tydzień.

 

Organizujemy wyjątkowe urodziny, zajęcia dla dzieci, zajęcia dla mam oraz warsztaty tematyczne!

Zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą!

 

https://kamyczkipatyczki.pl/

 

Akukuu zaprasza!

 

W centrum zabaw Akukuu każde dziecko będzie mogło nie tylko bawić się i poczuć jak odkrywca kosmosu, ale także spędzić niezapomniane urodziny!

Dzięki Centrum Zabaw Akukuu każde dziecko może poczuć się jak odkrywca kosmosu! W podróż po planetach Układu Słonecznego zabierze je przyjaciel - królik Henryk. Na młodych astronautów czeka mnóstwo atrakcji. Każda planeta to nowe zabawy, aktywności i doświadczenia pobudzające kreatywność dziecka. 

Chcesz zorganizować urodziny lub inną imprezę dla dzieci? Dobrze trafiłeś – Akukuu to idealny wybór. Decydując się na zabawę u nas zapewniasz dzieciom wspaniałą i oryginalną rozrywkę. 

Akukuu Centrum Zabaw:
- ul. Zakopiańska 105 (Galeria Solvay Park)
kontakt: 695-848-470, solvay@akukuu.pl

 

O, KURKA KULTURKA! w Dworku białoprądnickim

 

Zapraszamy na czerwcowe warsztaty O, kurka Kulturka! Rozpoczną się prezentem od kurki Kulturki jakim będzie darmowy udział w Festiwalu Matematyki „Raz, dwa, trzy, licz i Ty”. W każdą niedzielę o godzinie 16:00 można u Nas spędzić kreatywnie czas. Sprawdź program, przyprowadź bliskich i przyjdź do Dworku Białoprądnickiego. W lipcu i sierpniu kurka, Kulturka wyjeżdża na wakacje – zobaczymy się z nią od września, ko,ko,ko!

https://dworek.eu/wydarzenia/o-kurka-kulturka-9/1561240800

 

 

 

Nie masz pomysłu na upalne sobotnie popołudnie? Wpadnij do Parkwola.pl tu się schłodzisz I pobawisz

Najciekawszy i jedyny taki PARK ROZRYWKI w Krakowie dla całej rodziny! W Parku Wola znajdziecie:
- park trampolin,
- park linowy dla dzieci i dorosłych,
- ściankę wspinaczkową,
- tyrolki,
- tubing,
- quad safari!   https://www.facebook.com/ParkWola/  

 

Linolandia – Kryspinów (Park Linowy Kraków) 

 

 

Park Linowy  zlokalizowany w podkrakowskim Kryspinowie  nad brzegiem Zalewu na Piaskach. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.  Łączna długoś tras to ok 1 km. Dodatkowo dla młodszych uczestników zabawy mamy również dmuchany zamek, trampolinę, tor terenowy z minikładem. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest tyrolka na Zalewem. Jedna z najdłużych w małopolsce mająca aż 240m! Gwarantuje ona niesamowite wrażenia! Na terenie parku znajduje się wiata grilowa, gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości.   

 

https://www.linolandia.com/park_kryspinow-77-gal.html

 

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia- super frajda

 

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia mieści się w Inwałdzie, położonym pomiędzy Wadowicami i Andrychowem. Mieszka w nim ponad 50 różnej wielkości dinozaurów. Nie tylko one są mieszkańcami Parku Dinozaurów. Znajdują się w nim również pterozaury, ichtiozaury i wiele innych prehistorycznych stworzeń. Jest to jedyna w Europie kolekcja dinozaurów, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. W Dinolandii znajdują się również dwie ścieżki do minigolfa, pola do gry w pétanque, ściana wspinaczkowa oraz trasy zjazdów tyrolskich Crazy Tyrol. Najmłodsi goście mogą dodatkowo skorzystać z parku linowego dla dzieci, placu zabaw oraz - o ile starczy im odwagi - wejść do Jaskini Tajemnic. Na młodych odkrywców czeka na plaży ukryty szkielet pewnego dinozaura. Zapraszamy też do mieszczącej się w Dinolandii restauracji T.rextaurant i kilku innych punktów gastronomicznych oraz do odwiedzenia sklepiku z pamiątkami. W Dinolandii nie ma miejsca na nudę.


Do zobaczenia w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia!

 

https://www.facebook.com/Dinolandia/?tn-str=k*F

 

AMPA - Park Rozrywki dla Dzieci- nowe miejsc do brykania

 

To miejsce stworzone z myślą o najmłodszych. Na ponad 500m2 powstała bezpieczna i przyjazna dzieciom sala zabaw, zaprojektowana w taki sposób, by dzieci w różnym wieku (0-12lat) znalazły atrakcje dopasowane do swoich potrzeb i umiejętności. Centrum sali AMPA to najwyższej klasy, czteropiętrowa konstrukcja zabawowa, wyposażone w szereg atrakcji, między innymi:
- zjeżdżalnie o zróżnicowanym stopniu trudności
- tor zjazdowy/saneczkowy
- wieża wspinaczkowa
- tory przeszkód
- zjazd na tyrolce
- huśtawki
- przejścia tunelowe
- trampoliny
- basen z kulkami

W sali zabaw AMPA nie zapomnieliśmy także o rodzicach. W trakcie, gdy ich pociechy, pod okiem naszych animatorów dają upust swojej energii, rodzice mogą zasmakować się w specjalnie wyselekcjonowanej kawie, oraz ciastach z zaprzyjaźnionej cukierni rodzinnej.

Specjalnie z myślą o zapracowanych rodzicach, oferujemy także możliwość pozostawienia dzieci pod opieką naszego wykwalifikowanego personelu. Organizujemy także przyjęcia urodzinowe dla dzieci.

Obiekt jest monitorowany, oraz posiada pełną kontrolę dostępu dla maksymalnego bezpieczeństwa dzieci.

 

https://www.facebook.com/AmpaKrakow/

 

GOjump zaprasza na trampoliny

 

 

Chcemy Was oderwać od wszystkiego co Wam ciąży. Nieważne czy to codzienność, nierozciągnięte mięśnie, oponka, przywiązanie do monitora czy po prostu grawitacja. W Akademii GOjump przygotowaliśmy absolutnie niebanalny zestaw zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasi trenerzy to mistrzowie w swoich dziedzinach, a przy okazji bardzo kontaktowi ludzie. Dzieci do nich lgną, młodzież ich słucha, a dorośli podziwiają.Wybierzcie zajęcia, które Was interesują, poznajcie trenera i umówcie się na pierwszy trening: (TEL: 577 332 335).

 

https://krakow2.gojump.pl/

 

GOKidz!Najfajniejszy Park Rozrywki na Ciebie czeka:

 

To największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000m2 wypełnionych mnóstwem atrakcji.

GOKidz! to największy i najbardziej innowacyjny kryty park rozrywki dla dzieci w Krakowie. To 2000m2 wypełnionych mnóstwem atrakcji. Park zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Rzemieślniczej 20G, tuż obok Parku Trampolin GOjump. 

W GOkidz! dzieci wchodzą do niesamowitej gry, która łączy zabawę z rozwojem. Na 2000m2 powierzchni pokonują różne wyzwania rozwijając swoje umiejętności ruchowe, odkrywają swój potencjał i ćwiczą logiczne myślenie. Wciągający scenariusz wzbogacony o najnowocześniejsze atrakcje i multimedialne technologie prowadzą dzieciaki przez grę, w której zdobywają punkty, rozwijają swoje „super-moce” i wygrywają nagrody. Wizyta w GOkidz! staje się niezapomnianą przygodą. Bezpieczeństwo zabawy gwarantuje doświadczona ekipa Animatorów oraz najlepszy, certyfikowany sprzęt od europejskich producentów. 

Oferta Parku obejmuje również możliwość organizacji niezapomnianych urodzin. GOkidz! oferuje również zajęcia edukacyjne dla dzieci takie jak robotyka, programowanie, trening twórczości, warsztaty plastyczne, czy zajęcia konstruktorskie.

 

Zabawa w najnowocześniejszym Parku Rozrywki dla dzieci w Małopolsce

Zajęcia edukacyjne dla dzieci z programowania, robotyki, warsztaty plastyczne, konstruktorskie i trening twórczości. 

Możliwość organizacji niezapomnianych urodzin.

 

https://www.facebook.com/gokidzparkrozrywki/?tn-str=k*F

 

Parki zabaw dla dzieci w Mini Zoo „Kucyk”

 

 

Na terenie naszego Mini ZOO "KUCYK" znajdują się również parki zabaw dla dzieci, czyli moc najróżniejszych atrakcji! „Małpi gaj” z basenem wypełnionym piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, piaskownica, „koniki”, tory przeszkód, domek zabaw! Strzelanie z łuku, przeciąganie liny, skoki w workach-to rodzinne atrakcje, które organizujemy. Plac Zabaw sąsiaduje z letnią altaną, w której można organizować bale i przyjęcia urodzinowe dla dzieci. To idealne miejsce na zabawę dla naszych pociech i na odpoczynek przy kawie dla rodziców.

 

Parki zabaw dla dzieci od lat 3 do lat 10.

 

http://www.agrokucyk.pl/

 

Matplaneta- wyjątkowe zajęcia z matematyki

 

Matplaneta jest instytucją nakierowaną na rozwijanie zdolności matematycznych u dzieci.

Naszym celem jest wykształcenie lub rozwinięcie zdolności matematycznych u dzieci.

Nie stawiamy żadnych wymagań wejściowych do Matplanety. Są to zajęcia przeznaczone absolutnie dla wszystkich, którzy chcą na nie uczęszczać. Nie są to zajęcia tylko dla osób uzdolnionych matematycznie, bo predyspozycje mają wszystkie dzieci. Jeżel tylko chcą iść w tym kierunku - zapraszamy serdecznie.

Nie uczymy do testów i nie idziemy według programu szkolnego. Nasze zajęcia nie są korepetycjami.

Zajęcia dla dzieci 4-14 lat - Rozwijanie zdolności matematycznych.

 

https://www.facebook.com/matplanetakrakowpradnik/

 

 

Na sensacyjne zabawy w ruinach zamku zaprasza Krakowska Jaskinia Solna

muzykoterapia

 

https://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

 

Zapraszamy do Muzeum MOCAK

 

Program działającego od 19 maja 2011 roku Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK obejmuje prezentację międzynarodowej sztuki najnowszej, edukację oraz projekty badawcze i wydawnicze. Dwa najważniejsze cele, które stawia przed sobą Muzeum, to przedstawianie sztuki ostatnich 20 lat w kontekście powojennej awangardy i konceptualizmu oraz wyjaśnianie sensu tworzenia sztuki poprzez wskazywanie jej poznawczo-etycznych wartości i powiązań z codziennością.

Projekty MOCAK-u opracowywane są z myślą o zróżnicowanych grupach odbiorców. Ważnym zadaniem instytucji jest próba zmniejszenia uprzedzeń wobec sztuki najnowszej.

 

https://mocak.pl/

 

Zapraszamy na niedzielny obiad

 

 

https://www.facebook.com/RestauracjaMagnifica/

 

Piłkarskie Maluszki

 

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe. Prowadzimy zajęcia dla maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. Nasze spotkania to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe razem z rodzicami, podczas których uczymy dzieci zamiłowania do aktywnego spędzania czasu.

 

Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków do 1 roku życia

 

Nasze zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić, pomagają w rozwijaniu koordynacji i uczą poprawnych schematów ruchowych. Dzięki łatwym ćwiczeniom ruchowym dla dzieci rozwijamy naukę siadania i równowagę. Głównym celem zajęć ruchowych dla najmłodszych dzieci nie jest piłka nożna. Nauka w tej grupie skupia się na prawidłowym rozwoju dzieci w obszarze społecznym, osobowości, komunikacji, podstaw liczenia, mowy, jak również świadomości własnego ciała.

 

https://www.facebook.com/Socatots-Krak%C3%B3w-1215072481859083/

 

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie

 

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to przede wszystkim radość z gry w piłkę nożną. Nie skupiamy się na liczbie strzelonych bramek. Naszym celem jest indywidualne, kompleksowe wyszkolenie techniczne zawodników. Uczymy zasad fair play, współpracy w zespole oraz szacunku dla przeciwnika. Budujemy mentalną dojrzałość do świadomej gry w piłkę nożną. Od gry w brazylijską wersję futsalu (Futebol de Salão) swoją przygodę z piłką zaczynało większość Canarinhos. Zawodnik, który przejdzie wszystkie etapy treningowe Brazylijskich Szkółek Piłkarskich, cieszy się grą w piłkę nożną, jest wyszkolony technicznie na wielu płaszczyznach piłkarskiego rzemiosła, potrafi podejmować świadome i efektywne boiskowe decyzje. Jest także mentalnie przygotowany do poznawania trudniejszych, taktycznych zagadnień, a także do podjęcia sportowej rywalizacji na kolejnych szczeblach rozwoju.

 

https://brazylijskieszkolki.pl/

 

Basen dla niemowląt w Mania Pływania

 

Pod okiem instruktora razem z dzieckiem w zajęciach bierze udział rodzic. Mogą w nich uczestniczyć  dzieci  już od 3 miesiąca życia.

Celem zajęć jest wstępna adaptacja do środowiska wodnego, oswojenie  z wodą w przyjaznej atmosferze.  Ćwiczenia wpływają korzystnie na podtrzymanie odruchów niemowlęcych, takich jak  chwytanie, kroczenie, pełzanie i  mają niebagatelne znaczenie dla rozwoju psychoruchowego.

Podczas zajęć śpiewamy piosenki, recytujemy wierszyki i korzystamy z kolorowego sprzętu, co pozwala dzieciom poznawać świat wielozmysłowo. Jednak zabawa nie jest celem a środkiem w nabyciu konkretnych umiejętności.

Program zajęć:

  • nauka rodziców bezpiecznych chwytów oraz wprowadzanie elementów pierwszej pomocy
  • oswojenie oraz adaptacja do środowiska wodnego
  • wstrzymywanie oddechu na komendę
  • zanurzanie z asekuracją instruktora i rodzica oraz samodzielne nurkowania
  • wdrożenie efektywnej pracy nóg oraz rąk na komendę
  • ślizgi, opady oraz skoki do wody
  • wprowadzenie elementów samo-ratownictwa

Baseny, na których prowadzimy zajęcia, są przystosowane dla dzieci poniżej 4-tego roku życia.

Woda podgrzewana jest do temperatury 30-33 stopni  Celsjusza.

Zajęcia trwają 30 minut

Podczas  zajęć  wykorzystujemy  pomoce  takie jak : kolorowe zabawki, konewki, bańki czy maty, które stymulują  prawidłowy rozwój dzieci. Wprowadzamy również sprzęt wypornościowy m.in. makarony i deski.

http://www.mania-plywania.pl/

 

 

Nauka angielskiego poprzez zabawę w Widzimisię

 

 

Czy wiesz, że nauka jezyków obcych pomaga tworzyć nowe połączenia neuronowe w mózgu? Dzięki codziennej nauce języka angielskiego wspieramy kreatywność dzieci w naszym Klubie Malucha.

 

http://www.widzimisie-krakow.pl/

 

Profi Lingua Ruczaj – zapisz się już dzisiaj

 

Masz zamiar wykorzystać okres wakacyjny na rozwój i szlifowanie swoich umiejętności językowych? Chciałbyś rozpocząć od października kurs angielskiego na wyższym poziomie? A może planujesz wyjazd za granicę? Wybierz zajęcia w ProfiLingua, przełam bariery komunikacyjne i zacznij płynnie mówić w języku Szekspira!

Sprawdź swój poziom - kliknij i niezobowizująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, w trakcie którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 semestru językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

1 poziom w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka!

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci szlifować umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu dopasowanego do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

 

https://www.profi-lingua.pl/

 

Przymiarki Kabaretowe - Kabaret HRABI, Jakubiec, Szpak w Teatrze Szczęście

 

 

Występują: Kabaret Hrabi ( Joanna Kołaczkowska , Dariusz Kamys , Tomasz Majer , Łukasz Pietsch ) oraz Czeslaw Jakubiec i Ścibor Szpak. Doktor absurdu.

Przymiarki to sceniczny efekt trzydniowej pracy twórczej doświadczonych artystów kabaretu.

Skecze nie muszą być dokończone, bo przymiarki to prezentacja, podczas której można jeszcze bez odpowiedzialności takiej, jak podczas normalnej pracy koncertowej, zaproponować swoje pomysły i żarty. Przymiarki to energetyczny czas, a publiczność ma świadomość, że uczestniczy w czymś, co powstaje tu i teraz.

Bilety: 40 zł

Bilety online:

https://ewejsciowki.pl/krakow/teatry/teatr-szczescie,642/przymiarki-kabaretowe-kabaret-hrabi-czeslaw-jakubiec-scibor-szpak,11890?eventId=159060

Telefoniczna rezerwacja: 570 252 555

https://www.facebook.com/events/1311438555679158/

 

Agent Kot 2D dubbing w Kinie Kijów

 

 

Kotka Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, a sama Roxi dość przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę. Na przekór kłopotom postanawia jednak wziąć sprawy w swoje pazurki i schwytać rabusiów. Szczęśliwie, nie jest sama, bo na swojej drodze spotyka brawurową ekipę pomocników. W ten sposób szeregi samozwańczych „detektywów” zasilają: wyszczekany pies Elvis, który niejednemu dał w kość, osioł Eustachy – mistrz kamuflażu o cyrkowych wręcz zdolnościach oraz neurotyczny kogut Ferdek – niezrównany i lekko niezrównoważony specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika. Wszyscy oni łączą siły w walce ze złem i ruszają tropem bandytów. Coś jednak idzie nie tak i to nasi bohaterowie zostają… uznani za szajkę złodziei! Ścigani przez policję, „agenci ściśle fajni” zrobią wszystko, by złapać przestępców i oczyścić swoje dobre imię.

 

https://www.kijow.pl/strona.php

 

KRAINA CUDÓW w Cinem City

 

 

Kolorowa, magiczna animacja. June, urodzona optymistka, dla której każdy nowy dzień jest nową przygodą, niespodziewanie odkrywa nieprawdopodobne, ukryte w lesie wesołe miasteczko – pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra… June wkrótce odkryje, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może zaprowadzić tam porządek. Dziewczynka łączy siły z niezwykłymi zwierzakami, by ocalić park i przywrócić jego cudowną atmosferę.

 

https://www.cinema-city.pl/filmy/kraina-cudow/2974d2r#/buy-tickets-by-film?in-cinema=krakow&at=2019-06-20&for-movie=2974d2r&view-mode=list

 

Jak to Smok zrobił jeden niefortunny skok. Zapraszamy do Teatru Szczęście

 

Przedstawienie teatralne w trzech odsłonach opowiada zabawną historię dwojga przyjaciół Smoka i Jeżyka, którzy burząc niefortunnie dom Żyrafy Agafy wyruszają w podróż po zaczarowanym lesie. Podczas wędrówki spotykają swych przyjaciół Mrówkę Anię, Żabę Gapę, Motylka oraz Grzybka, który wspólnie z Dziećmi udzielając dobrych rad pomaga zbudować na nowo domek Żyrafy.

 

Widowisko zawiera zarówno elementy teatru żywego aktora jak i teatru kukiełkowo lalkowego. Podczas trwania spektaklu Dzieci  występują na scenie, stają się bohaterami bajki, uczestniczą w tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

 

http://teatrszczescie.pl/repertuar-czerwiec-2019-2.pdf

 

Jeżeli chcecie odpocząć nad wodą to  zapraszamy do poniższych miejsc, gdzie się ochłodzicie i wypoczniecie:

 

https://babygo.pl/atrakcje-krakow/gdzie-nad-wode-w-taki-upal-

 

Jeśli wolicie bardziej aktywny wypoczynek, np. góry to polecamy kilka bardzo interesujących i sprawdzonych miejsc:

 

https://babygo.pl/wakacje-z-dzieckiem-2019

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl