Wybierz miasto:

Wersja PL Wersja EN

Doskonały prezent dla świeżo upieczonej Mamy i Dziecka

2021-09-17

Kiedy w Twojej rodzinie lub wśród przyjaciół na świat przychodzi dziecko, chcemy obdarować je czymś wyjątkowym. Warto w tym czasie pamiętać również o mamie, dla której pierwsze tygodnie po urodzeniu dziecka to jednocześnie najpiękniejszy czas w jej życiu, ale równocześnie niezwykle trudny.

Dlatego jeśli chcesz pogratulować świeżo upieczonej mamie polecamy Ci  Pudełko Witaj na świecie! Wewnątrz którego znajdziesz upominki zarówno dla Mamy, jak i Dziecka.

 

 

 

W Pudełku Witaj na Świecie! znajdziesz:

 

- Kocyk dwustronny bawełniano — welwetowy w rozmiarze 100 × 70, żeby jak najlepiej otulić delikatną skórę Bombelka, zarówno jak jest ciepło, jak i w chłodne dni.

- Skarpety od Many Mornings, żeby gładko wskakiwać do śpiulkolotu i zostawać tam jak najdłużej, albo dumnie nosić na spacerach razem z nerką Kubota.

 

 

- Do saszetki tej kultowej marki idealnie zmieszczą się dwa pampersy i chusteczki nawilżone w razie „W”.

- W boxie znajdują się także kontrastowe karty od Czuczu, do nauki pierwszych obrazków i ćwiczenia z widzenia, a także podusię w kształcie chmurki.

- Na uwagę zasługuje również bezpieczny, ręcznie robiony gryzak, zrobiony przez Agnieszkę z Koralikowelove.

- Dla dzielnej mamy spakowano także książkę wybitnego autora Jaspera Juula dotyczącą rodzicielstwa bliskości, bo tylko takie rodzicielstwo jest słuszne i prawdziwe.

 

Całość zapakowana jest w ekologiczne, duże pudełko, ozdobione kolorowymi kropami oraz wyściełane eleganckim papierem pakowym.

 

 

Jest to prezent, który z pewnością wywoła uśmiech u obdarowanej nim mamy! A znajdziesz go tutaj: >klik<

 

Uwaga!

Specjalnie dla naszego Portalu Belly Box przeznacza rabat na wszystko - 20% na hasło: BABYGOBELLYBOX20 -rabat należy wpisać w koszyku.

 

 

 

BELLY BOX PUDEŁKO PEŁNE MIŁOŚCI  

WWW: http://www.pudelkopelnemilosci.pl/

E-mail: kontakt@pudelkopelnemilosci.pl

Telefon: 799 909 010

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.