Wybierz miasto:

Miasto:

Drewniane zabawki numerem jeden w naszym domu

2021-09-14

Coraz więcej rodziców wybierając zabawki dla swojego dziecka stawia nie tylko na bezpieczeństwo, ale również na ekologię, wybierając tym samym zabawki drewniane. My trafiliśmy na fantastyczny sklep LiLi and Leo - Natura Malucha mający w swojej ofercie ogromny wybór tychże zabawek, które urzekły nie tylko nas, ale i nasze dziecko, dla którego wybraliśmy Plac budowy oraz Kolejkę z wagonikami.

 

 

 

Drewniana kolejka z wagonikami do ciągnięcia

 

W ostatnim czasie nasz synek ogromnie interesuje się pociągami i kolejkami, dodatkowo bardzo lubi układać klocki, więc postanowiliśmy wybrać dla niego coś co połączy te dwie rzeczy, a drewniana kolejka od LiLi and Leo - Natura Malucha wydała się być idealna. I nie pomyliliśmy się! Synek kiedy tylko ją zobaczył, był zachwycony i od razu przystąpił do zabawy.  

 

 

Tak jak wspomniałam na samym początku kolejka jest w całości drewniana, a klocki wchodzące w skład zestawu nie zawierają ostrych krawędzi, dzięki czemu zabawka ta nadaje się już dla dzieci od 18 miesiąca życia. Wszystkie elementy zabawki zostały polakierowane i pomalowana bezpiecznymi dla dzieci farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. 

 

Klocki z których ułożona jest kolejka mają różne kształty i kolory, a synek układa je poprzez nakładanie elementów na drewniany kołeczek,  sprawia mu mnóstwo frajdy, a do tego ćwiczy motorykę małą.

 

 

Jako rodzice musimy dodać, że kolejka jest wykonana bardzo solidnie, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że bezpieczeństwo i jakość produktów jest dla producenta tej zabawki- firmy Viga, priorytetem. 

 

 

Drewniany Plac Budowy z akcesoriami

 

Plac budowy oczarował nie tylko naszego synka, ale również nas, tym jak fantastyczne mogą być drewniane zabawki. 

W skład zestawu wchodzą 3 figurki budowniczych, dla których synek  od razu znalazł odpowiednie miejsce na budowie, wywrotkę, żurawia, bez którego budowa nie mogła się obejść oraz materiały budowlane w formie drewnianych kostek. Muszę przyznać, że jest to zabawka, która doskonale pobudza wyobraźnie u dziecka, ćwiczy zdolności motoryczne oraz koncentrację, kiedy synek transportuje drewniane kostki na górę żurawia. 

 

 

 

Zabawa ta sprawia mu masę radości, a nam satysfakcje, że wybraliśmy bezpieczny i ekologiczny produkt, który również, jak w przypadku poprzedniej zabawki został  polakierowany i pomalowany nie toksycznymi farbami w żywe barwy. 

 

 

 

 

Naszą uwagę w LiLi and Leo - Natura Malucha przykuły także inne zabawki, takie jak chociażby  Drewniany kalendarz i zegar, który stanowi doskonałe połączenie zabawy z nauką.  Dzięki kolorowym obrazkom oraz figurkom możemy nauczyć naszą pociechę nazw dni tygodnia, miesięcy oraz pór roku w języku angielskim, rozwijając przy tym koordynację wzrokowo-ruchową czy zdolności manualne.  Drewniany edukacyjny sorter to zabawka, którą pokocha każdy maluch, a Drewniany warsztat majsterkowicza z narzędziami to zabawka, dzięki której dziecko będzie mogło w bezpieczny sposób naśladować rodzica,  razem z nim reperować, skręcać i wbijać gwoździe

 

Natomiast jeśli szukacie czegoś odkrywczego, gwarantującego pomysłową zabawę, to myślę, że idealnie spisze się Drewniany tor na kulki,  stymulujący wyobraźnię i kreatywność. 

 

 

Producentem tych wszystkich świetnych zabawek jest firma VIGA TOYS, która posiada  ponad 20 lat doświadczenia będącego gwarancją jakości i doskonałego wzornictwa. W ofercie zabawek z drewna znajdują się: kuchnie, akcesoria, chodziki dla dzieci, rowerki, zabawki edukacyjne, muzyczne, sznurowane, zręcznościowe, klocki płaskie, klocki przestrzenne, kolejki i pociągi, domki i teatrzyki, puzzle, gry, mini zabawki, artykuły szkolne i wiele innych, które znajdziecie tutaj: >klik<

 

 

Warto również dodać, że sklepie www.liliandleo.pl znajdziemy nie tylko duży wybór zabawek drewnianych, ale również inne organiczne, naturalne i ekologiczne artykuły.  Podzielono je na praktyczne kategorie: Akcesoria, Pielęgnacja, Rozszerzenie diety, Przytulanki oraz Tekstylia, co bardzo ułatwia wyszukiwanie, także zajrzyjcie koniecznie :)

 

LiLi and Leo - Natura Malucha

LILI AND LEO - NATURA MALUCHA

WWW: https://www.liliandleo.pl/

E-mail: kontakt@liliandleo.pl

Telefon: 505 555 117

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl