Wybierz miasto:

Co robić z dzieckiem?

Nasze recenzje

Duma Krakowa

2018-06-05

Dziś piszemy o dumie z Krakowa, a mianowicie o Parku Krakowskim im. Marka Grechuty. Park przeszedł gruntowną rewitalizację – powstał nowy plac zabaw, którego zdjęcia zamieszczamy poniżej. Powstały poza tym nowe alejki, strefa rekreacyjna i oświetlenie ledowe oraz zostały posadzone nowe drzewa.

 

Park nigdy nie wyglądał tak pięknie, jak teraz. Mieszkańcy mogą korzystać z nowych pojazdów dla rowerów i wózków, a  na placu zabaw można pograć w bule, poślizgać się na zjeżdżalni czy poturlać z pagórków. Najbardziej nam przypadła do gustu strefa wodnych zabaw, gdzie każde dziecko do woli może przelewać, polewać i taplać się w wodzie.  Plac zabaw poza tym posiada linowe przejście, ścianę wspinaczkową i liczne nowoczesne huśtawki orz karuzele. A to nie koniec atrakcji- w parku znajduje się czytelnia i biblioteczka do wymiany książek, stoły piknikowe, stoły do gry w szachy.

 

 

 

 

Odnowiona została też fontanna, która zyskała nowe oblicze, które prezentujemy poniżej. Cała inwestycja podobno kosztowała ponad 6 mln złotych, ale zdecydowanie BabyGo jest za, bo widać, że park służy mieszkańcom Krakowa tym małym i tym większym, a przecież to o to chodzi. Tym szczerzej przyznajemy Parkowi nasze uznanie i przyznajemy naszą "wlepkę" Miejsca Przyjaznego Dzieciom i Rodzicom".

 

 

 

 

Przypominamy tylko, że Park Krakowski mieści się między al. Mickiewicza, Placem Inwalidów i ul. Czarnowiejską. Cieszy nas to, że Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie tak szeroko inwestuje w tereny zielone. Będziemy na bieżąco informować Was o wszelkich rewitalizacjach parków krakowskich oraz placów zabaw. Jednocześnie serdecznie Was zapraszamy na nasz profil na Instagramie, gdzie regularnie publikujemy miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom:

 

https://www.instagram.com/babygo.dla_dzieci/

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz PDF „Miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom”.

Rodzicu!

x

Podaj nam swój e-mail, a otrzymasz PDF "Miejsca Przyjazne Dziecom":


BabyGo.pl